|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   duda v smeti....
7.5.2009 12:53:28   
danijela in taja
evo naša 20 mes je do 6 mes starosti imela zelo rada dudo ...potem naprej pa samo da je zaspala in ji je padla ven iz ust torej eno uro na dan rečmo ....drugače se ni niti spomnala in zato se nisem nič sekirala....kr naj jo ma,,,in zdej smo bili za prvi maj v bosni...enkrat je vstala in rekla da je duda grda...ker jo je malo nagrizla ob robu jo nesla v smeti in to je to...kr sama se je odločla ...zdej je ni in to je to...vsem tako zvesto pripoveduje kako je duda blek da jo majo samo dojenčki in da jo je v bosni vrgla kr v smeti.....sem bila kr presenečena....in tudi zadovoljna hkrati.......

_____________________________

za deseto obletnico sva prejela najlepše darilo.....najino sončico Tajo
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: duda v smeti....
7.5.2009 13:00:13   
Anonimen
Moja pa ni mnenja,da je obgrižena didi blekuser posted image
Bomo imeli še težave pomojeuser posted image

(odgovor članu danijela in taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: duda v smeti....
7.5.2009 13:15:41   
Anonimen
Super je tamala tole uredilauser posted image .
Sama sem imela menda dudo do cetrtega leta,potem jo je ocim "pojedel"in sem bila brez.Mi ni nihce povedal,da prodajajo noveuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: duda v smeti....
7.5.2009 13:48:51   
Anonimen
svaka cast tamali....daj naj mal opise pa svetuje....jst bi tko tud rada cike nesla u koš!!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?