|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kakšno banjico?
6.1.2005 21:06:25   
SMaja
Ojla.
Nakupujem še zadnje stvari, pa me zanima kakšno banjico priporočate. V trgovinah je namreč tolk različnih oblik, z raznimi pripomočki, nastavki pripopki, ... res ne vem kaj je najbolje. V materinski šoli so nam priporočali čisto navadno, brez izboklin, vdolbin in podobno, ampak med ponudbo v BC res nimajo preprostih. Ali so ostale res boljše?? Hvala za odgovore:sloncek:! Majč in :duda:36t
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kakšno banjico?
6.1.2005 21:12:04   
SMaja
Še neki.. Kaj pa mislite o Tommy Tub banjici?

(odgovor članu SMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kakšno banjico?
6.1.2005 21:17:59   
Anonimen
Jaz bi kupila najcenejšo ali pa vsaj tako pri najcenejših. Za čebriček ti bodo še punce povedale, v glavnem mislim, da so kar zadovoljne. Jaz sama ne bi. Mi je banjica bolj enostavna in domača.

(odgovor članu SMaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kakšno banjico?
6.1.2005 21:29:48   
Seven*
Tummy tub. :bravo:

(odgovor članu SMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kakšno banjico?
6.1.2005 22:33:44   
BARBARA R.
Jaz sem kupila najcenejšo in sem kar prav naredila,saj se je v njej kopala le prve tri mesece.Če bi jo sedaj,bi bilo več vode ob banjici, kot v njej.

:muca:

(odgovor članu SMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kakšno banjico?
7.1.2005 20:28:28   
Pupica
SMaja mi imamo čebriček in banjico. Tako da ti lahko povem, da naša definitivno bolj uživa v čebričku. Lahko si pogledaš tudi naše slikice v albumu. Drugače pa ti pedlagam Shantalo(nizozemsko verzijo čebrička), ker je večji in je nekako do 1 leta. Kopali smo jo pa prvič pri 9 dnevih.:rozica:

(odgovor članu SMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kakšno banjico?
7.1.2005 20:35:41   
spacey
Pupica kje pa si kupila tole znamko čebrička? Tle pri nas na obali takih nimajo, vse ki jih vidim so Tummy Tub... :zmeden:

(odgovor članu SMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kakšno banjico?
7.1.2005 20:55:57   
Anja167
Čebriček.

(odgovor članu SMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kakšno banjico?
8.1.2005 20:29:13   
pravljica
pupica...kako je to šlo pri 9. dnevih...jaz tudi razmišljam v tej smeri, ker nimam nekega pametnega prostora za previjalno z bano (razen v kuhinji), pa me je strah, da bom potem za prvič laufala v najbližjo trgovino, pa navadno bano kupila :)-
jo je patronažna tudi v čebričku skopala? se bojim, da ne bi potem z očmi zavijala ko pride :zmeden:

(odgovor članu SMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kakšno banjico?
8.1.2005 20:32:01   
pravljica
aha, sem si pogledala album...iiii :)
kako pa gre z umivanjem in pranjem las? ne gre preveč v oči? prideš povsod zraven, glede na to, da je bejbek ves pokrčen v vodi?

(odgovor članu SMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?