|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj je to
23.12.2007 14:45:35   
anita1984
sem 5 mesecev po porodu-carski rez
do pred pol meseca sem dojila polno, sedaj pa samo ob večerih dodajam zgolj zaradi občutka, da ne zaspi lačna....
M še nisem dobila, se pa mi občasno pojavi rjavkasto rdeč in rjav izcedek, ki traja več dni-kaj je to???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj je to
23.12.2007 15:32:00   
blue sky
Mogoče se telo pripravlja na menstruacijo. Pri meni je bilo podobno - nekaj dni sem imela občasno rdečkast izcedek, kak teden po tistem pa voila - menstruacija user posted image .

(odgovor članu anita1984)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj je to
23.12.2007 16:43:41   
ThinkPink
Meni se je to zgodilo prejšnji mesec - dva dni sem imela rdečkasto rjav izcedek. Pa še nimam menstruacije. Po mojem se res telo spet vzpostavlja v prejšnje stanje, pa hormoni delujejo ipd. Kaj vem, samo upam, da še kako leto ne bo "tete."

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj je to
24.12.2007 23:09:00   
ninaintomaz1
tudi jaz sem 3 mesece po porodu dobila izcedek potem pa naslednji mesec nič in je tudi zdaj ko je mala že 6 mesecev stara še nimam hvala bogu.sem pa že šla po test v lekarno sem se ustrašla da ni kaj drugega

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj je to
2.1.2008 21:21:44   
massylou
Od poroda naprej imam tudi jaz vsakič pred M rdečkasto-rjav izcedek. Traja 2-3 dni, potem pa, kot je treba.

Se mi ne zdi kak Big Deal.

(odgovor članu ninaintomaz1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




REAKCIJA NA CEPLJENJE
nataly33

Ali je imel vaš otrok (dojenček) reakcijo po cepljenju?

DA (38%)

NE (62%)


Število vseh glasov: 169

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!