|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dojenje ponoči?
17.12.2007 20:59:56   
smejčica
Imam pupiko staro 17 dni.

Zanima me, ali jo moram ponoči buditi da jo nahranim ali samo v primeru če se zbudi sama.

Naj razložim: Nekje on pol noči gremo spat in takrat se tudi nazadnje dojimo. Do sedaj sem jo zbujala nekje ob 5i uri zjutraj, saj se sama ni zbudila. Podnevi veliko in pogosto je. S težo napreduje normalno.

Kaj misliteo bujenju?

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dojenje ponoči?
17.12.2007 21:14:24   
ajdaN
Pusti otroka spat! Če nima težav s težo, se bo že zbudila ko bo treba. Sploh če podnevi pogosto je.

(odgovor članu smejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dojenje ponoči?
17.12.2007 21:14:52   
Ninica
Jaz je na tvojem mestu ne bi budila. Saj se lepo redi in raste, kot praviš. Bodi srečna, da ti tako lepo spiuser posted image

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu smejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dojenje ponoči?
17.12.2007 21:18:30   
Anonimen
Joj smejčica, dej ti raje ponoči spi. user posted image  Bodi vesela, da spi in je ne budit, saj ne rabi da nujno jé ponoči. Če spi, naj spi, če se bo pa zbudila, pa ji daj zizo.
Veš kolko mamic ti je lahk fouš, ker mala spi celo noč! user posted image

(odgovor članu Ninica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dojenje ponoči?
17.12.2007 21:19:22   
Naja30
Nič je ne budit in spi. Še prehitro se lahko vse obrne user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dojenje ponoči?
17.12.2007 21:23:30   
pikalonca
IZVIRNO SPOROČILO: Ninica

Jaz je na tvojem mestu ne bi budila. Saj se lepo redi in raste, kot praviš. Bodi srečna, da ti tako lepo spiuser posted image

Se podpišem. Mi taprve nismo nikol budili, pa je pri 5 mesecih prespala že celo noč, a sedaj pri tadrugem je pa čist druga zgodba. Ima 7 mesecev in se tudi vsako uro zbujamo, če je treba.

(odgovor članu Ninica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dojenje ponoči?
17.12.2007 21:23:58   
smejčica
Gre se za to, da mi je medicinska sestra v porodnišnici rekla, da novorojenček v primeru da se normalno redi in raste, kljub temu ne sme ponoči biti brez hrane več kot 5 ur.

Zaradi tega sem jo zbujala in se je kdaj zgodilo, da sploh ni hotela nazaj zaspat.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dojenje ponoči?
17.12.2007 21:31:49   
sandra113
to vsakemu rečejo...bla bla bla, pa da ne sme met dude, pa nevem kaj vse...

_____________________________

14.6.2007

(odgovor članu smejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dojenje ponoči?
17.12.2007 21:34:30   
Anonimen
Pusti jo, da spi :).

(odgovor članu smejčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
17.12.2007 21:48:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dojenje ponoči?
17.12.2007 22:18:25   
kjava
Ja, kar pusti jo. Moja je tud lepo spala celo noč od enega meseca naprej, pri pol leta ga je začela pa sračkat user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dojenje ponoči?
18.12.2007 7:56:31   
DANVARI
kjava, tole mi je pa znano. Naša je tud spala nekje med 6 in 8 ur na noč, tako da sem se isto spraševala če bi jo morala budit, pa so mi vsi rekli dokler teza napreduje nič budit.
pol sem se pa ene parkrat pohvalila...user posted image po šestih mesecih pa kot bi obrnil ploščo, smo ratal vsi zombijiuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

"In raising my children, I have lost my mind but found my soul." ~ Lisa T. Shepherd
"People who say they sleep like a baby usually don't have one." ~ Leo J. Burke


(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dojenje ponoči?
18.12.2007 8:13:38   
aluš
A veš tisti pregovor, da je spanc bolj kot žganc. Torej pusti jo spati in bodi vesela. Razen, če se je rodila z nizko porodno težo (naš je imel 2500 gr) in so mi tudi, kljub temu, da je čez dan jedel in se redil, naročili, naj ga ponoči zbujam na 4 ure in hranim.

(odgovor članu DANVARI)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dojenje ponoči?
18.12.2007 9:50:01   
kristinaj
KO OTROK SPI, RASTE.

ne budi otroka. če spi pomeni, da mu je ok, da se počuti dobro.

izkoristi priliko in se tudi ti naspi.

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu smejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dojenje ponoči?
18.12.2007 9:56:55   
Katrin
user posted image  nisem nikoli budila ponoči, pa je že prvo noč, ko je spala doma, prespala 6 ur user posted image

Pusti jo spati, ko bo lačna, se bo zbudila!

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu smejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dojenje ponoči?
18.12.2007 10:21:20   
katra55
Se strinjam s predhodnicami. Dokler teža napreduje je nikar ne budi. Za otroka je spanje ravno tako pomembno kot hrana.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Dojenje ponoči?
18.12.2007 18:15:27   
banki
Naj spi in ti tudi zraven user posted image , sparaj energijo. Ce teza napreduje, potem sploh ni nobene potrebe, da bi jo zbujala. Moja kolegica ima puncko, ki ze od zacetka spi celo noc brez dojenja (od 9h do 7h) in je pri 9 mesecih popolnoma normalna puncka. Ja, spada med srecnice.

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Dojenje ponoči?
18.12.2007 20:03:49   
butt3rfly
hehe, jst sm bla isto kot ti.user posted image men so tud v bolnici natvezl, da mora mali na tolko in tolko časa jesti. in sm ga zbujala, bumber, da je jedel, namesto da bi ga pustila pančkati. pol sm pa to patronažni povedla in je rekla, da ga bomo stehtal, ponoči pustili pančkat ter ga ponovno stehtali čez teden dni. in je lepo dobival na kilaži, tak da sm ga od takrat pustila spat.
ah, kaj bi dala, da bi mi zdej tak spal kot na začetkuuser posted image

_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."

(odgovor članu banki)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?