|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kar naenkrat noče več v vrtec
7.1.2008 8:17:25   
popi
Naša 4 letnica ni nikoli imela problemov z vrtcem.Ker je tako naneslo je tudi 1 dan preživela v vrtcu sama,brez problemov.In postala vzor otrokom,ki so se uvajali...
No,pred kratkim pa se je vse obrnilo.Po božično-novoletnih praznikih nikakor noče v vrtec. Že doma joka,na poti in pred sobo.Pa ne le joka,tuli,dobi prav histerijo.Lepo ji vse razložimo,cel vikend sem se izmišljevala zgodbice in razne dogodke..Pa nič ne pomaga.Kot sem opazila se v vrtcu ni nič spremenilo.
Take ne poznam .Hčerka jenavadno nasmejan dobrovoljček,celo skupino je držala pokonci,zgovorna,polna domišljije..
Kaj naj storim?Lp in hvala že v naprej za kak nasvet

_____________________________

Pleši na glasbo,ki jo slišiš.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kar naenkrat noče več v vrtec
7.1.2008 8:27:38   
ŽELJA2
Ojla.

Kar ne morem vrjeti, da se v vrtcu ni nič spremenilo. Moje mnenje je da se ji je zgodilo nekaj negativnega drugače ne bi bilo tako ostrega preobrata. Mogoče je kaj takega kar se nam odraslim ne zdi omembe vredno njo pa je očitno zelo prizadelo.
Kaj pa pravi vzgojiteljica? In kako se hčerka obnaša potem ko ti odgreš? Je tak odziv samo pri prihodu ali se ves čas ko je v vrtcu obnaša drugače?

(odgovor članu popi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kar naenkrat noče več v vrtec
7.1.2008 8:52:36   
popi
Ja najbrž se je nekaj res spremenilo,ampak ne vem kaj bi to lahko bilo.Jokati neha potem ko jo dajo na ležalnik.In pove da ne bo več jokala.Potem pa je cel dan ok.
lp

_____________________________

Pleši na glasbo,ki jo slišiš.

(odgovor članu ŽELJA2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kar naenkrat noče več v vrtec
7.1.2008 9:21:52   
sneška_
Pri nas je tudi tako.Prej je šla tako z veseljem  zdaj pa ko je rihtam za vrtec pravi "Mama jaz sem bolna"
Samo vem da se  z vzgojiteljico niso ujele pa od tukaj so vsi najini problemi.Najrajše  bi zahtevala premestitev v drugo skupino ampak ni prostora. Tako da za enkrat bo ostala tam.

Sigurno se je otroku zgodilo nekaj negativnega da se tako obnaša. Mogoče bo minilo. 

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu popi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
7.1.2008 9:44:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sneška_)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kar naenkrat noče več v vrtec
7.1.2008 10:06:22   
qwasy
Moja 1,5 letnica se je danes drla ko jesihar že na poti v varstvo.user posted image Drugeče gre rada, težava je samo po daljšem premoru. A kaj narobe delamo čez paznike, a jo preveč po rokah nosimo ali kaj?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kar naenkrat noče več v vrtec
7.1.2008 10:51:26   
N _ B
Tudi mi imamo 4,5 letnico in pred dobrim mesecem dni smo imeli težave. Čez vikend je bilo vse uredu, večer pred dnevom, ko je bilo treba v vrtec pa bruhanje. Razmišljali smo o virozi, ampak se mi je zdelo čudno, da je bilo čez dan vse ok, zvečer pa slabo počutje.
Z njo sem se usedla dol in pogovorila. Prvi želja je bila, da bi bila ona pri meni in bratcu doma (sem na porodniški). Ko sva to razčistili, je bila težava v tem, da ona ne bi hodila več hodila spat v vrtcu. Naslednje jutro sem jo peljala v vrtec in se pogovorila z vzgojiteljicama. Od takrat ni težav. Na ležalke gredo vsi, kdor zaspi zaspi, ostali pa po določenem času vstanejo in gredo risat. Čeprav naša večinoma kar zaspi user posted image . Po pogovoru z vzgojiteljico se je izkazalo še, da je problem še ena punčka, ki je v sami skupini precej problematična. Ampak, to je druga zgodba.

Mislim, da nekje mora bit razlog, da noče. Naša ni edina v skupini, ki se je naenkrat spomnila, da ne bi več hodila.

(odgovor članu popi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kar naenkrat noče več v vrtec
7.1.2008 12:43:18   
Anuška79
Pri našem se je tak nenaden odpor pojavil, ko je imel eno obdobje huuuude trme, pa ga je potem poleg vzgojiteljice, tudi pomočnica, ki jo naravnost obožuje, malo bolj trdo prijela. Drugače sta obe ful ok, a tokrat z lepo besedo nista nič dosegli - tudi jaz doma nisem.

Ko ga je pa okregala še 'njegova Barbara' je blo pa konc... Še po dveh mesecih počitnic čez poletje je rekel, da ne bi šel v vrtec, ker se bosta z B. spet skregala. No, pa potem ni bilo nikakršnih problemov in spet je več kot navdušen nad vrtcem.

Morda je imela kak konflikt z vzgojiteljico, pomočnico ali kakim drugim otrokom. POgovori se z vzgojiteljicama.

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kar naenkrat noče več v vrtec
7.1.2008 14:47:28   
notranjka
A je bila deklica med prazniki v vrtcu? Ker takrat je ponavadi dežurstvo. druge vzgojiteljice, drugi prostori, drugi otroci..., saj je po obdobju praznikov kar nekaj otrok, ki jočejo, ampak kmalu se vse uredi, boš videla, srečnouser posted image

(odgovor članu popi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kar naenkrat noče več v vrtec
7.1.2008 15:02:47   
popi
Anuška,ja mislim ,da bi bilo lahko to.Se pravi povezano z trmo in "trdo besedo" v vrtcu.Čeprac je tudi cmerava.Kako se je končalo "trmarjenje"?
lp

_____________________________

Pleši na glasbo,ki jo slišiš.

(odgovor članu Anuška79)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kar naenkrat noče več v vrtec
7.1.2008 15:45:54   
Anuška79
IZVIRNO SPOROČILO: popi

Kako se je končalo "trmarjenje"?



Pač vzgojiteljici in doma smo vztrajali pri svojem, mali se je pa sčasoma sprijaznil, da s trmo ne doseže ničesar.

(odgovor članu popi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?