|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   srčni utrip
30.12.2007 21:00:03   
Anonimen
pozdravljene.

mene zanima, bolj iz "firbca", če imeta kaj povečan srčni utrip med nosečnostjo!?
namreč moj utrip je nekje okrog 80 utripov/minuto.. danes pa me zelo boli glava in sem si ga namerila preko 90. verjetno je to še vedno ok?
ve katera za vrednosti utripa med nosečnostjo?
hvala.

  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: srčni utrip
30.12.2007 21:09:04   
Naja30
Srčni utrip je med nosečnostjo povečan, ker mora srce prečrpati večjo količino krvi na minuto. Je normalno user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: srčni utrip
30.12.2007 21:18:19   
tatam
Jaz sem mela vedno čez 100 na min.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: srčni utrip
30.12.2007 21:20:23   
pilar28
mislim, da ni zaskrbljujoče, jaz sem se sicer šele v sedmem mes začela ubadati z utripom (od 90-100) ampak verjetno gre za utrujenost ali pa pshično spontanost, vse bo okuser posted image

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: srčni utrip
30.12.2007 21:25:13   
Anonimen
Poleg tega imam že 2 meseca nenehne krvavitve iz nosa. Je normalno, ker je povečan krvni obtok.

(odgovor članu pilar28)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: srčni utrip
30.12.2007 21:25:29   
Alfabeta
Moj utrip je tudi do 120 udarcev/min. Pa še nizek pritisk imam tam okoli 95/60.

Sem pa v 37.tednu.

Mislim, da s tvojim pulzem ni se nič narobe.

(odgovor članu pilar28)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?