|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   navezanost
5.1.2008 20:02:28   
Anonimen
zanima me glede nato da imaste družine ali pa tudi ne, ste mogoče s partnerjem že veliko let skupaj 10 in več let, se imaste še vedno enako radi kot čisto nanovo zaljubljeni, ali ste skupaj bolj zaradi navezanosti en do drugega.
ne pravim, da se nimate več radi, ker midva sva že nekaj let skupaj pa se mi zdi da sma skupaj bolj zaradi navezanosti in zaradi družine. imava se še vedno rada vendar imam občutek kot da to ni več tisto kot je bilo. sploh kadar se skregava zaradi kakšnih malenkosti imam občutek kot da se kregava dva pijatelja.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: navezanost
5.1.2008 20:05:15   
Anonimen
ne po 8h letih kar sva skupaj ni tako kot prvi mesec poznanstva in to bi bilo neumno pričakovati! imava se pa še vedno rada in bi dala vse en za drugega, čeprav se včasih zdi da živiva en mimo drugega.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: navezanost
5.1.2008 20:05:51   
Anonimen
Ok saj nima veze nebom anonimna saj nekatere že tko veste marsikaj o meni.Ja mi2 sva skupaj tudi že dolgoooooo in se mi včasih zdi,da sva res skupaj bolj iz navezanosti kot neke zaljubljenosti.Saj zaljubljenost itak vsepovsod enkrat mine ostane le ljubezen a ne?Da pa bi po desetih letih bila taka veza kot prva leta pa ne verjamem.

Prvo je simpatija potem zaljubljenost na koncu pa ljubezen.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: navezanost
5.1.2008 20:08:08   
Anonimen
Pa naj mi nihče ne reče,da je zaljubljen deset-dvajset let.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: navezanost
5.1.2008 20:11:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jelica36
Prvo je simpatija potem zaljubljenost na koncu pa ljubezen.


to so tri pojmi, ki si jih vsak drugače razlaga
zaljubljen je biti z nekom, ki skupaj nekaj delita (življenje)

ljubezen, kaj pa touser posted image , skoraj enako kot prej

imeti nekoga rad, kot prijateljauser posted image

nevem bojim se da bi najina ljubezen počasi izginila, ko se še sama midva nebi zavedala in postala dobra prijatelja. to pa bi nastal velik prblem

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: navezanost
5.1.2008 20:15:11   
Anonimen
Sva navezana ja. Ful. Najbolj se občuti to takrat, ko službeno gre za par dni. Jaz sem občutila tisto navezanost, ko sem bila v bolnici in se nisem zbudila ob njem.  Pa zaljubljena sva vsakič bolj. user posted image  Čeprav sva že zdaj za nekatere preveč. Po 8 letih.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: navezanost
5.1.2008 21:23:39   
atanja
Misva tud nisva več tok zaljubljena ampak ga pa ljubm z vsem srce...
In mislim da se to najbolj pokaže takrat: ko ti gre vse narobe in veš da ti bo on ob strani stal in se pomiriš ko si z njim...
Oz.takrat ko se ti res ne da več za nobenga nič naredit, jezen si nanga tok da bi ga... ampak ker ga nočeš igubit oz bit v slabem odnosu se prisiliš da se lepo pomeniš in spet urediš odnos....ČE bi bla samo iz navade skup bi pač rekla ja sej jutr bo boljš pa bi po enmu ritualu živela naprej...

PAč ni več mogoče tistega da ti srce bije zato ekr te pokliče je pa vedno lepo ga slišat in je nujno ker dugače bi imela slab dan...

Pa takrat ko začneš živet tako da delaš kompromise...ne sam da na svojo rit gledaš. Ja sej ne smeš pozabit nase sam pač je potrbno življenje vpeljat tako da lahko shajata oba drug z drugim

Eh mislim da sem mal zabredla....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: navezanost
6.1.2008 0:11:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

ne po 8h letih kar sva skupaj ni tako kot prvi mesec poznanstva in to bi bilo neumno pričakovati! imava se pa še vedno rada in bi dala vse en za drugega, čeprav se včasih zdi da živiva en mimo drugega.

Enako midva, samo da sva midva skupaj 4 leta.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: navezanost
6.1.2008 0:15:45   
lelaval
ne po 8h letih kar sva skupaj ni tako kot prvi mesec poznanstva in to bi bilo neumno pričakovati! imava se pa še vedno rada in bi dala vse en za drugega, čeprav se včasih zdi da živiva en mimo drugega.

_____________________________


Bi nekako tako opisala najino 15 letno vezo.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
6.1.2008 0:28:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: navezanost
6.1.2008 7:51:36   
Anonimen
Po 10ih letih sem zelo navezana nanj, vsakič ko ga ni, ga pogrešam, vsakič ko pride, sem ga neznansko vesela. Imam pa problem, saj on pričakuje po vseh teh letih še vedno zaljubljenost in občutke, ki jih je imel na začetku. In zaenkrat se še ni "vdal" da tega po toliko letih realno ne more pričakovati in da sčasoma vsaka veza postane taka. To pa nekoliko omejuje oz. na trenutke zagreni najin odnos user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: navezanost
6.1.2008 8:01:04   
Anonimen
Anonimna nad mano takega moža kot ga imaš ti bi jaz tudi imala.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: navezanost
6.1.2008 8:42:20   
Anonimen
Anonimna mene pa nekaj zanima,ko praviš,da mu tako hitro pride.Ali sta se sploh o tem pogovarjala zakaj je tako?Ker,če moški premal sexa se tudi to zgodi čez čas.Ali pa ima kakšne težave in bi se moral posvetovat z dr.?
Ok meni sam sex ni tko pomemben kot predigra.Pa naj mu potem pride čez dve minuti ni tko švoh,kot pred njim.Pa naj te proba zadovoljit  res z predigro,če se da in potem ti nebo več važno tiste dve minute.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: navezanost
6.1.2008 8:50:50   
Anonimen
Pa ne me narobe razumet ne obsojam te ampak imam občutek,da imaš ljubimca sam zaradi golega nabijanja,ki traja par minut več od tvojega moža.Namesto,da bi reševala težave doma z možem in mu pomagala,če ga res imaš rada kot praviš iščeš težave drugje.
Se je tako težko pogovoriti o tem?Če se je potem vseeno nekaj ne štima pri vama.
Saj zaradi mene lahk imaš dva-tri ampak zakaj nebi poskusila rešit med vama določene stvari,ki te motijo.???


< Sporočilo je popravil Jelica36 -- 6.1.2008 8:51:00 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: navezanost
6.1.2008 12:55:38   
Colicka
Taly, tud midva sva še zmeri zaljubljena, pa čeprav vem, da ene mislite, da je to nemogočoe .. skupi sva 5 let :) Pa je mogoče, ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: navezanost
6.1.2008 12:59:09   
Colicka
Uf ja, kadar sva narazen ...sližbeno potovanje al pa izobraževanje v tujini ...hvala bogu, da je bilo to samo parkrat v teh 5 letih, ker so računi za telefon bii gromozanski! Kot dva najstnika sva se slišala aprkrat na dan in čvekala, da sva skoraj zaspala drug ob druugen s telelfonom v roki :) 

(odgovor članu Colicka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: navezanost
6.1.2008 13:04:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

ne po 8h letih kar sva skupaj ni tako kot prvi mesec poznanstva in to bi bilo neumno pričakovati! imava se pa še vedno rada in bi dala vse en za drugega, čeprav se včasih zdi da živiva en mimo drugega.


Enako. Bova hmal 11let praznovalauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: navezanost
6.1.2008 13:11:05   
Colicka
Ufff SUPER! Sam pol pa nsi 24 ;) let stara :) :) :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: navezanost
6.1.2008 13:16:06   
jade1
Midva sva 6 let skupaj pa sva še vedno zaljubljena, mislim, da še bolj kot na začetuku. Sva zelo navezana en na drugega in na najine otroke. Še kadar ima nočno ponoči ne morem spat, ker ga ni zraven. user posted image  
Ma midva sva prav pocukrana, da včasih rečeva, da sva že skor kičasta kot, da bi bila v puberteti. Ko se nanjga spomnim imam še vedno metuljčke v trebuhu, on pa me še v stari razvlečeni frotirasti pižami z volnenimi štumfi gleda kot, da sem miss univerz, čeprav nisem niti približno taka.
Še celo tko sva hecna, da misliva enake stvari in en drugemu dokončujeva stavke.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: navezanost
6.1.2008 13:20:34   
Colicka
Ja to pa miss univerz pa poznam ...in je tolk lep občutek, da me ma rad takšno kot sem z vsemi preveč kilami, z neurejeno srizuro ...zmerej sem mu LEPA!

(odgovor članu jade1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: navezanost
6.1.2008 19:36:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Colicka

Ufff SUPER! Sam pol pa nsi 24 ;) let stara :) :) :)


Neuser posted image

(odgovor članu Colicka)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: navezanost
6.1.2008 20:48:53   
Colicka
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?