|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vendar je ratalo
20.12.2007 7:23:00   
Anonimen
živijo vse bodoče mamice jaz sem danes zjutraj napravla test in je pokazal en velik in debel +. po skoraj 2 letih je tudi nama uspelo ustvatituser posted image juhu tako sem vesela
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vendar je ratalo
20.12.2007 7:26:57   
lelaval
Super user posted image user posted image user posted image user posted image Čestitke za plusek in lepo user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vendar je ratalo
20.12.2007 7:30:38   
mojčca
Super novička že takoj za dobro jutro. Čestitam user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vendar je ratalo
20.12.2007 7:35:12   
murkica
Čestitke tudi z moje strani.user posted image user posted image user posted image
No to je pa res lepa novica že navsezgodaj zjutraj.

Anonimna ali te imamo že na seznamu decembrskih bork ali ne? Mislim ali pod pravim imenom ali pa samo kot anonimna.

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vendar je ratalo
20.12.2007 7:39:05   
Sulfinija
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,želim ti lepo in mirno in pa predvsem zdravo user posted image .

LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vendar je ratalo
20.12.2007 8:04:02   
Lunca1
čestitke user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vendar je ratalo
20.12.2007 8:04:14   
Tiki55
Čestitke Anonimna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , prijetno user posted image !

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vendar je ratalo
20.12.2007 8:07:43   
sapi
Lepa novica za nas dolgotrajne borke čestitke user posted image user posted image user posted image ...

sapi

(odgovor članu Tiki55)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vendar je ratalo
20.12.2007 8:12:18   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sapi)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vendar je ratalo
20.12.2007 8:29:12   
pf
Super novička. Čestitke, pa lepo nosečnost.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vendar je ratalo
20.12.2007 8:29:40   
oktavija
iskrene čestitke in dobro pazi na pikicouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vendar je ratalo
20.12.2007 8:31:04   
srursa
Čestitke. Uživaj v nosečnosti.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vendar je ratalo
20.12.2007 8:54:26   
byanca
Č e s t i t k e user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu srursa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vendar je ratalo
20.12.2007 10:07:42   
jazzz27
čestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image uživaj!!

(odgovor članu byanca)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vendar je ratalo
20.12.2007 10:13:03   
Fargesia
user posted image user posted image user posted image ČESTITAM!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vendar je ratalo
20.12.2007 10:39:46   
Kate26
Ja SUPEEEEEER!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image  Spet ena rozika!!! Bravo, bravo, bravo. (A sem dost navijala? user posted image user posted image user posted image user posted image )

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: vendar je ratalo
20.12.2007 10:42:45   
emina83
bravo mami!!!!!!!!



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kate26)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: vendar je ratalo
20.12.2007 10:53:36   
Anonimen
hvala vsem za čestitke super ste in upam da tudi vam tistim ki se matrate čimprej rata. jaz sem prav iz sebe in še zdaj ne morem verjetida je to res user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Noseča sem juhuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emina83)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: vendar je ratalo
20.12.2007 10:54:11   
pikachu
čestitke tudi iz moje strani, pa lepouser posted image in zdravegauser posted image !
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa za tiste ki jih jeuser posted image žal spet obiskala.
se že kar nekaj časa nisem javla, ker je v službi norišnica pa sem že peti teden popoldan skoz v službi. tak da jaz ta mesec mislim da bo mojauser posted image prišla, potiho pa vseeno upam da je nebo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: vendar je ratalo
20.12.2007 10:54:59   
tinkatonka
user posted image user posted image user posted image
 
Želim ti lepo nosečnost in na koncu zdravega dojenčka oz. dojenčico.
 
Lp tina


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: vendar je ratalo
20.12.2007 11:40:10   
spelka12
Uf po 2 letih, a te lahko prosim za recept user posted image ? Čestitam user posted image user posted image  in obilo užitkov vam želim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: vendar je ratalo
20.12.2007 12:00:40   
Anonimen
recept za to prekrasno darilo je bil, da sem že nad vsem obupalain se pripravljala za naslednji korak pri ginekologu in svva z možem ponovno začela uživati v sexu in ne samo misliti na našo pikco. sprosti se in uživaj med sexom in ne takoj ko končata stavit noge v luft raje stisni se k tjojmu dragmu in ne misli al je morda ratalo al ne. boš vidla, da bo tud pr tebi kmalu user posted image

(odgovor članu spelka12)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: vendar je ratalo
20.12.2007 12:23:16   
varci
Čestitke tudi z moje strani. Ja recept, ki si ga navedla se sliši prav super, a kaj ko si človek tako želi user posted image , da samo o tem razmišlja.
Prelepih user posted image ti želim.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: vendar je ratalo
20.12.2007 12:25:27   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu varci)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: vendar je ratalo
20.12.2007 13:12:24   
vita80
Čestitam!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?