|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako naprej po zapletih?
28.12.2007 17:35:46   
jagodinka
Pozdravljene!
Tale čas naj bi bil vesel, pa zame žal ni...
Avgusta sem spontano zanosila in v 7. tednu imela ss. Takrat so mi ugotovili, da imam pregrado, ki so mi jo septembra odstranili.
Zanosila sem ponovno v prvem poskusu, tokrat je slo za IMN (izvenmaternicno nosecnost). Sledila je laparoskopija, jajcevoda mi niso odstranili....
In kako naprej...?
IMN se bojda rada ponovi, tega me je strah....
Sem cisto zamorjena, brez upanja, polno strahov, da se komplikacije lahko ponovijo....
Ima katera kaksno podobno izkusnjo...
Hvala in lep pozdrav!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako naprej po zapletih?
28.12.2007 17:39:59   
Pia73
Tudi na tem forumu je veliko punc, ki so imele IMN pa so zanosile in rodile zdrave otročke. Tvoja zgodba je polna bolečine a še veliko težjih zgodb se je srečno končalo. Tako, da le pogumno naprej!

_____________________________

Ja, ja,...

(odgovor članu jagodinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako naprej po zapletih?
28.12.2007 22:47:50   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: jagodinka

Pozdravljene!
Tale čas naj bi bil vesel, pa zame žal ni...
Avgusta sem spontano zanosila in v 7. tednu imela ss. Takrat so mi ugotovili, da imam pregrado, ki so mi jo septembra odstranili.
Zanosila sem ponovno v prvem poskusu, tokrat je slo za IMN (izvenmaternicno nosecnost). Sledila je laparoskopija, jajcevoda mi niso odstranili....
In kako naprej...?
IMN se bojda rada ponovi, tega me je strah....
Sem cisto zamorjena, brez upanja, polno strahov, da se komplikacije lahko ponovijo....
Ima katera kaksno podobno izkusnjo...
Hvala in lep pozdrav!


Pozdravljena bivša Julijka 08 (sva že dve).

To drži. Kolegica je imel isto izkušnjo in ko je v drugo zanosila je imela ponovno IMN. Jajčnike so ji odstranili in sedaj nima več možnosti za zanositev.

Jaz bi ti predlagala, preden ponovno začneta delati na user posted image , posvet z ginekologom. In mogoče razmišljaj o IVF/ICSI ?

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 28.12.2007 22:48:17 >

(odgovor članu jagodinka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako naprej po zapletih?
2.1.2008 11:01:46   
jagodinka
Posvet vsekakor... cez deset dni imam pregled in imam namen ginekologinjo vse natancno izprasati in se pozanimati...
Upam na najboljse...

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako naprej po zapletih?
2.1.2008 14:08:44   
martin6
Živjo! tudi jaz sem imela IMN in so mi odstranili jajcevod, pa sem potem kmalu zanosila in rodila zdravega user posted image . Pozanimaj se, kaj so ti točno naredili, kakšni so jajcevodi, ker to se je vse videlo če si imela laparoskopijo. Samo pozitivno razmišlaj, pa boš videla da bouser posted image . Pri gin. pa bodi vztrajna in tečna, da ti bodo vse povedali, saj veš kakšni souser posted image .

(odgovor članu jagodinka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako naprej po zapletih?
3.1.2008 20:42:18   
jagodinka
Takoj po laparoskopiji (no, ko sem se zbudila) je prisla k meni ginekologinja, ki me je operirala in mi rekla "da misli, da naslednjic ne bi smelo biti tezav". Trudim se biti optimisticna... ampak kaj, ko so me v bolnici prestrasili (drugi zdravniki), da se imn rada ponovi...

(odgovor članu martin6)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?