|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako se oblečete za v službo...
9.1.2008 21:56:37   
N _ B
...tiste, ki delate v pisarni?

Mogoče mal čudno vprašanje. Ma sita sem vse tistih cunj, ki jih imam v omari. Polna omara, ko hočem pa kaj oblečt mi pa nič ni več všeč. user posted image Zaenkrat sem še na porodniški, vendar sem odločena, da zamenjam komplet oblačila. To sicer ne bo šlo vse naenkrat, ker bi zato rabila financ ministra, bo šlo pa postopoma.

Moje delovno mesto je v pisarni. Nimamo predpisane garderobe in nadrejeni tudi ne daje ne vem kakšnega poudarka na to (vsaj pokaže ne). Stalnega stika s strankami nimam. Nisem pristaš klasičnih kostimčkov (ne vem, kako sem jih včasih lahko non stop nosila user posted image ).

Vsaka ideja je dobrodošla. Tudi kak link lahko pripopate. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako se oblečete za v službo...
9.1.2008 23:24:59   
poliloni
jaz sem ravno zamenjala službo in z njo tudi cel kup garderobe... Bo treba kostimčke in podobno nosit. Sicer imam pa jaz najraje krila do kolen in kakšne tanke majčke , srajčke in puloverčke zgoraj.

_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako se oblečete za v službo...
10.1.2008 7:39:59   
dory
Pri nas imamo srečo,da smo lahko v kavbojkah:)...za zgornje dele pa imam ponavadi benettonove ali s.oliverjeve majčke + jopce...v različnih barvah...ne vem ne kompliciram kaj dost..

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako se oblečete za v službo...
10.1.2008 7:55:01   
Anonimen
Jaz mam isti problem. Iz športnega stila sem se zaradi službe začela oblačit v elegantna oblačila. Kar mi pa sploh ne gre. Ok, vem, hlače, škornje s petami.. Zatakne se mi pri zgornjem delu. Srajčke in ostale stvari težko zaprem zaradi večjega oprsja. Navadne oprijete majčke ne nosim rada, ker imam trebuh in joške (oboje preveliko). Tako, da resnično težko najdem kaj pametnega.

Tudi jaz bi potrebovala stilista.. user posted image  

Ravno včeraj gledam eno žensko, ful lepo oblečena.. Hitro najdem iste stvari, se oblečem - KRIMINAL!!!user posted image user posted image  Skratka, groza..

Kako se oblečete tiste, ki vas je več zgoraj kot spodaj??

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako se oblečete za v službo...
10.1.2008 8:05:05   
Lenny
Kako se oblečete tiste, ki vas je več zgoraj kot spodaj??


Srajčko, čez pa pulover ali majčko na V izrez.

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako se oblečete za v službo...
10.1.2008 8:10:31   
Anonimen
Mene je povsod več biba tko da ti ne morem pomagatuser posted image

Nosim pa večinoma hlače(črne, sive, rjave), občasno tudi kavbojke, ma zelo redko, res sam če vem da ne bom šla nikamor iz pisarne.
Gor pa sedaj pozimi srajčko pa pulover na V al pa brezrokavnik. Kkšno majčko enobarvno, tak bolj kakovosten material, tudi par tunik imam, sam jih zdej pozim skor ne nosim, včasih nosim tudi samo srajčko, sm našla modele k mi jih celo rata zapet čez prsa pa da mi jih ne zateguje.
V bistvu sem večinoma na isto foro skoz oblečena, sam barve menjavamuser posted image .
Kostim pa samo za sestanke, pa še ta ni glih nek "klasičen".

Čevlji pa špičaki z minimalno petko, al pa supergi k zgledajo k "čevlji", če sm sam v pisarni.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako se oblečete za v službo...
10.1.2008 8:38:16   
Anonimen
Jaz sem poleti in spomlafi ter jeseni bolj elengantno oblečena, pozimi me pa zebe, ker grem peš v službo pa še mraz imamo tukaj, tako da pozimi sem pa pač v kabojkah, kakšnih športnih hlačah in debelejših jopicah.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako se oblečete za v službo...
10.1.2008 8:48:44   
Lenny
Takole, zdaj imam malo več časa, da še na osnovno vprašanje kaj napišem user posted image
Zdaj sem v kavbojkah, eskimskih škornjih in puliju. Izjemoma, ker grem na teren.
Drugače pa skoraj obvezne petke, elegantne hlače, krila, zraven pulije in bižuterijo. Večkrat srajčko in pulover ali brezrokavnik čez, poleti kakšne kvalitetnejše majčke in krila, pa obleke. V klasičnem kostimu sem redko. Imam dva hlačna, za bolj hude sestanke. Kombiniram tudi srajčko in jopico, ko je topleje kakšno tuniko. Aja, pa 3/4 hlače na škornje z visoko peto. Mah, cela mešanica se najde v omari. Izbiram pa glede na razpoloženje in obveznosti, ki jih imam tisti dan.

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako se oblečete za v službo...
10.1.2008 8:54:40   
natasarobi
Imam nekaj kostimom (4), klasične črne hlače in ogromno majčk, nekaj srajc/bluz - to vse skupaj nekako obračam in kombiniram.

Vsake toliko si dokupim kakšen 'rekelc', ki ga lahko oblečem na različne hlače. Kril skoraj da ne nosim, čeprav imam v omari dolgo črno krilo (imam problem s širokimi boki in močnimi stegni).

Kakšen petek ali pa če vem, da ne bom imela sestanka se oblečem bolj 'casual' - kavbojke s kombinacijo rekelca, elegantne hlače plus kakšen volnen pulover/jopica,.... 


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako se oblečete za v službo...
10.1.2008 9:06:09   
Anonimen
Punce, kaj ko bi dala še kakšne slikice?? Ker me resnično zanima, tiste ki ste zgoraj močnejše, kako vam pristoji.. Ali res samo meni ne pašejo takšne stvari ali se mi to samo zdi??

(odgovor članu N _ B)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako se oblečete za v službo...
10.1.2008 9:14:03   
Anonimen
Srajčka spodej čez pa pulover na V al pa brezrokavnik ti zihr lepo stoji.
A si že probala tako se oblečt?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako se oblečete za v službo...
10.1.2008 9:19:13   
Anonimen
Ma ja.. Sam men se zdi, da mi nič ne paše.. Kaj pa vem. Težko je iz kavbojk prešaltat na elegantne hlače..

Prste na nogah mam čist obžuljene, kr trdo kožo mam... Pa ne hodim veliko. user posted image

Skratka, ni mi všeč.-user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako se oblečete za v službo...
10.1.2008 9:21:24   
Anonimen
Se navadišuser posted image

Pa kup si mal bl kakovostne čevljeuser posted image
Na čevljih se ne špara.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako se oblečete za v službo...
10.1.2008 9:37:17   
Nika v službi
No, evo, mene je povsod krepko preveč, posebej pa še čez oprsje. Nosim mimogrede E ali včasih celo F90.

Delo je v pisarni, moram biti urejena dokaj poslovno, ker zasedam višjo funkcijo v upravi, imam sestanke, obiske partnerjev.

Klasične kostime imam samo 3 - črnega, olivno zelenega in bež. Posledično jih redko nosim, ker jih ne maram preveč. Oblečem jih res samo takrat, kadar neko bolj strogo linijo zahteva priložnost ali poslovni partner, ki ga poznam in vem, da je klasik.

Dnevno pa večinoma nosim elegantne hlače - daljše s širšimi hlačnicami spodaj (ki mi po moji oceni pristojajo), pa tudi 7/8 + kakšna bluza ali elegantna majčka + daljša tunika, bluza, suknjič. To slednje je sploh super kombinacija, ki se je večkrat poslužujem, saj lepo skrije odvečne kilograme + preusmeri pogled z oprsja.

Rada nosim visoke pete, špičake. Škornje redko obujem, ker mi je v njih v pisarni prevroče. Občasno pod hlače obujem gležnjarje s špičko. Sicer pa tudi pozimi nosim relativno lahkotne salonarje vseh barv in dizajnov, ker sem mahnjena na čevlje. V službo se vozim z avtom samo cca. 10 min, avto je v topli garaži, parkiram pred vhodom, tako da mi mraz ne more do živega.

Nosim tudi krila, praviloma dolžin pod koleni ali daljša, malo nad gležnji. Zraven dam večinoma elegantne bluze, take, da sedejo na boke ali daljše. Odvisno od krila in obutve.

Na hlače občasno kombiniram tudi pulije + suknjič, to je nekoliko manj elegantno. Izredno redko pa si nadenem kavbojke (pa še te morajo biti bolj elegantne) + kak debelejši volnen pulover ali majico. To res izjemoma, takrat, ko so kakšni prazniki ali ko res vem, da ne bo v službi nič posebnega. Čeprav se mi je tudi že zgodilo, da mi je ravno takrat uletel kak nepričakovan obisk, ki se je samo "spotoma" oglasil....

Na splošno: imam gore bluz, hlač, kril, tunik, suknjičev, ki jih potem nekako kombiniram. Moje barve so temno rjava (absolutni favorit zadnje čase), rdeča, črna, bež, zelena, nežno roza oz. vijolična. Modre ne maram, tudi sive ne preveč, v nežnejše, pastelne tone (rumena, oranžna, tudi v belo, ki jo imam zelo rada....) pa se praviloma oblačim bolj v poletnih mesecih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako se oblečete za v službo...
10.1.2008 11:18:13   
Anonimen
Kje pa kupite tunike? Ker katerokoli jaz oblečem, me npr. naredi še širšo čez trebuh. Če je pa vse ok z njo, imam pa tist trak čez joške, ne pod njimi..

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako se oblečete za v službo...
10.1.2008 11:59:08   
Nika v službi
Jaz večino nakupov opravim v tujini (ups, drugje po materi Evropiuser posted image , pa tudi izven), je veliko več izbire, še posebej za XXL proporce. Včasih pa celo naročim kaj pri Quelle ali Neckermannu.

Ja, tisti trak pri tunikah je včasih res malce mimo... tudi pri meni. Kaj č'mo, če nismo po standardih....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako se oblečete za v službo...
10.1.2008 12:30:02   
pikica36
jaz ne kompliciram preveč! najraje sem v kavbojkah aki kakih bolj" športnih hlačah. zgoraj pa kak majčka ali majčka in jopica čez ter nizki udobni čevllji.no, včasih me "prešine" pa oblečem kake bolj elegantne hlače in srajčko pa kak kostimček in "štiklarje"
ko pridem pa domov pa dobra stara razvlečena trenirkauser posted image user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako se oblečete za v službo...
10.1.2008 12:31:52   
kofetek2010
Danes:
- kavbojke s ful visokim pasom
- črna ozka majčka
- črni salonarji s peto

Včeraj:
- črne ozke hlače (v bistvu črne kavbojke)
- čez visoki škornji (s peto, čez kolena)
- rdeča ozka majčka

Predvčerajšnjim:
- črne ozke hlače, ki imajo po pasu našite neke svetleče kamenčke
- škornji (črni visoki, brez pete)
- črna majčka tud z nekimi kamenčki
- čez pa majčka na zadrgo (brez kapuce)


Kostimov pa ne nosim več, čeprav sem jih včasih ful. In kril se zadnje čase tud izgogibam, pa ne vem zakaj.
Najraje sem v kavbojkah, kakšni majčki ali srajčki. Čez pa jopo, jeans jakno, usnjeno jakno...

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako se oblečete za v službo...
10.1.2008 12:32:44   
OliveOyl
Kavbojke,majčke ponavadi superge.Tam se itak preoblečem v uniformo,tako
da nimam problemov z oblačenjem.Pod uniformo,pa pravjo,da smo itak brez.user posted image user posted image

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako se oblečete za v službo...
10.1.2008 12:47:07   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: dory

Pri nas imamo srečo,da smo lahko v kavbojkah:)...za zgornje dele pa imam ponavadi benettonove ali s.oliverjeve majčke + jopce...v različnih barvah...ne vem ne kompliciram kaj dost..

Saj smo pri nas tudi lahko bp. Še posebej prav pridejo, če moram kam v skl. skočit in imam kakšna preskakovanja ovir. To sicer ni pogosto, je pa.



Men nekatere kombinacije na drugih full dobr izgledajo, ko sama probam mi pa kar ni všeč. Ne počutim se dobr...pomoje zato, ker sem tak "konzervativc" oz. klasik. Bom morala eno prijateljico mal s sabo vlečt, me bo hitr kaj prepričala.

Po porodu moram še kak kg dol spravit in se znebit šlaufka v pasu in kakega cm v stegnih. To, da imam mal več čez prsa (beri D), sem že vajena. Prav oprijetih stvari, da bi bila povita kot šunka sploh ne morem nosit. user posted image  Pa na pete se moram nazaj navadit. Glede na to, da sem velika meter in piškot, me vsaj malo vizualno zvišajo.


(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako se oblečete za v službo...
10.1.2008 13:53:20   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: N & B

IZVIRNO SPOROČILO: dory

Pri nas imamo srečo,da smo lahko v kavbojkah:)...za zgornje dele pa imam ponavadi benettonove ali s.oliverjeve majčke + jopce...v različnih barvah...ne vem ne kompliciram kaj dost..

Saj smo pri nas tudi lahko bp. Še posebej prav pridejo, če moram kam v skl. skočit in imam kakšna preskakovanja ovir. To sicer ni pogosto, je pa.



Men nekatere kombinacije na drugih full dobr izgledajo, ko sama probam mi pa kar ni všeč. Ne počutim se dobr...pomoje zato, ker sem tak "konzervativc" oz. klasik. Bom morala eno prijateljico mal s sabo vlečt, me bo hitr kaj prepričala.

Po porodu moram še kak kg dol spravit in se znebit šlaufka v pasu in kakega cm v stegnih. To, da imam mal več čez prsa (beri D), sem že vajena. Prav oprijetih stvari, da bi bila povita kot šunka sploh ne morem nosit. user posted image  Pa na pete se moram nazaj navadit. Glede na to, da sem velika meter in piškot, me vsaj malo vizualno zvišajo.





no no pretiravat pa tud ni treba user posted image ..si čist ok :)

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako se oblečete za v službo...
12.1.2008 7:38:40   
Anonimen
ponavad v kakih hlačah na rob oz mal lepših hlačah. kavbojke res na kežjual frajdej :)
zgorej pa kake majčke, pulije srajčke, puloverje, sem pa ke če me ne zebe reklc :)

(odgovor članu N _ B)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako se oblečete za v službo...
12.1.2008 11:58:26   
mami_miki
hm...če grem v eno službo: trenerko...

če grem v drugo službo: zelo eleganto in lepo...recimo-svečano...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?