|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Šokirana
13.1.2005 21:06:15   
tassa
Ojla,

jaz sem tako smotana!!!! Danes sem imela morfološki UZ in namesto, da bi bila vesela, da je z mojim sončkom vse vredu, sem "razočarana" oz. ŠOKIRANA, ker sem se zmotila pri spolu. Pričakovala sem namreč sineka, danes pa vidmo da bo hčerkica. Zakaj sem tako smotana????!!!
Pa sej sem vesela, al sem toliko v šoku al kaj! Pa sej bo jutri vredu, ampak mogla sem vam zaupat!!

Pa sej vem, sam da je vse ok!!!
tassa:rozica:


Neposredna povezava do sporočila: 1
   Šokirana
13.1.2005 21:11:20   
NENAJANI
Jaz sem pa pričakovala punčko, je pa v pon. videla da je fantek. Je mel pa moj zato prav.:bravo:
Bodi vesela, da je z njo vse v redu.:sloncek:

(odgovor članu tassa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Šokirana
13.1.2005 21:12:28   
NinaŠ
:rozica: za tvojo bejbiko!

(odgovor članu tassa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Šokirana
13.1.2005 21:21:56   
Anonimen
Nekje sem enkrat prebrala, da ne smeš imeti slabe vesti, če si želiš otroka enega spola, potem se pa rodi drugega (v tvojem primeru si že prej ugotovila) in da je to povsem normalno. Ker itak jo boš imela, punčico, ko se bo rodila, prav enako rada, kot bi imela fantka.

(odgovor članu tassa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Šokirana
13.1.2005 21:50:05   
Barbara L
Hoj Tassika

Tudi jaz sem danes imela morfološki UZ. Ja, nosim tako zaželjenega in zdravega sineka in sem zeeelooo vesela. Žalostna sem pa zaradi mojega zdr. stanja. Če se mi posteljica ne dvigne v naslednjem slabem mesecu bom imela carski rez. To pa še ni vse. Zaradi krčenja mišic imam diagnozo grozeči splav. Strogo mirovanje in brez spolnih užitkov!

Veseli se svoje hčerkice in zdrave nosečnosti!!! Edino kar je važno pri vseh nas, nosečkah, je da bomo donosile zdrave bebice!!!:love:9nebesa:love:

Pojdi kupit eno lepo roza oblekico za svojo malo princesko:angel: in počutila se boš bolje.

LP

Barbara L:metulj:

(odgovor članu tassa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Šokirana
13.1.2005 21:54:08   
puri
Jaz sem bila pri prvem tut kar mal razočarana, ko sem izvedela, da bo fantek, sedaj ga pa ne bi zamenjala za nobeno punčko in niti za trenutek ne pomislim več na to, da bi imela raje punčko, včasih imam samo malo slabo vest, kako sem bila lahko takrat razočarana:zmeden:!

Sedaj imam že drugega fantka in sta moj največji zaklad!!!

Želim imeti še enega otročka in bi mi bilo čisto vseeno, če bi bil tudi v tretje fantek:)-! Znajo bit tut tok srčkani!

Najvažnejše je, da je otroček zdrav!!!

lp:rozica:

(odgovor članu tassa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Šokirana
13.1.2005 21:55:48   
ZARA
mal si v soku,verjamem...ravno zato jst nikol nisem vprasala kaj bo,ceprav sem si vedno zelela :roza: puncko...in vsi so mi govoril,da bo :modri: fant...jst pa seveda kontra!
In zdej mam res mojo malo navihanko...Bos vidla,kako so fletne,za pojest...

lp

(odgovor članu tassa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Šokirana
13.1.2005 23:03:23   
nejcko
O, Zara, še ena, ki ni popustila. Jaz obakrat nisem želela vedeti, kaj nosim. Prvič sem navijala za punčko, pa se je fant rodil, no sem pa v drugo prišla na svoj račun. To pa itak, da imaš otroka rad neglede na spol.

(odgovor članu tassa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Šokirana
13.1.2005 23:57:16   
morskadeklica
Ravno zaradi tega nisem vprašala, kaj bo! Mi je vseeno, samo da bo vse v redu. Sicer imam pa že od začetka občutek, da bo :roza: pa ne vem zakaj. Ampak tudi če bo :modri: je čisto vseeno! Vsaj eno presenečenje naj ostane!

lp :nosecka::muca:

(odgovor članu tassa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Šokirana
14.1.2005 0:17:32   
Annny
Hehe, tudi jaz do konca nisem vprašala!
VSI so mi govorili, da bo fantek blala...tako so me prepričali, da sem kupila celo nekaj fantovskih oblačilc..s fantom sva imela izbrano ime le za fantka- za punčko sva ga izbrala šele zadnji večer, tako, 'za vsak slučaj'...
In, pomisli, 9 mesecev sem živela z mislijo (ki so mi jo 'vsilile' razne babice..:)-, da bo fantek...potem pa pokuka na svet deklica:) Jaz sem bila najprej čisto paf..ne od razočaranja, kje pa..od presenečenja!!

(odgovor članu tassa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Šokirana
14.1.2005 11:35:38   
pravljica
tassa, kako si pričakovala - mislim, samo po svoji intuiciji ali so ti že prej povedali, da vidijo fantka? meni je na NS pokazala korenjaka, pa sem malo v dvomih, da se to tako hitro vidi...

(odgovor članu tassa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Šokirana
14.1.2005 18:42:49   
Anonimen
Hehe... moja (nezmotljiva :ups: ) intuicija mi je 22 tednov zagotavljala, da bomo imeli fantka.
No ampak je imela prav moževa teta, ki je svojo trditev, da bomo imeli punčko, podkrepila z naslednjimi aksiomi:

:grrr: ker mož ob spočetju ni nosil škornjev, bo punčka
:grrr: ker sem prvo brco začutila na desni strani, bo punčka
:grrr: ker ... se ne spomnim, ampak še en tak bulšit :)-

Joj grozno... ;)

(odgovor članu tassa)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Šokirana
15.1.2005 8:59:38   
barby*
Ko boš zakladek držala v naročju ti bo čisto vseeno, samo da bo zdrava:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu tassa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?