|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Razočarana
14.1.2005 13:32:41   
kathy
Pozdravljene vse :nosecka:

Spet se oglašam, mimo je pa moj prvi pregled pri G. Bilo je skoraj tako kot sem pričakovala, ampak sem vseeno razočarana. Sestre so mi dale rok za današnji pregled, čeprav so vedele, da sem noseča komaj 6t4d in se ni na UZ še nič videlo. Po mnenju G sem bila jaz kriva da sem že prišla na pregled, tako da čez 14dni še enkrat.
Enkrat sem vas že spraševala za mnenje glede moje službe in bolniške (delo v fotolaboratoriju in kemija, slab zrak), moji G se pa zdi da mi to vse skupaj nima kaj škoditi. So ženske še na slabšem položaju kakor jaz in morajo delat, prijaznost. Ko sem ji povedala, da mi je zadnje pet dni delalo slabo, čez cel dan , sem dobila odgovor, da dela slabo tistim, ki hočejo da jim dela slabo. Sem sama kriva!!!
Mož mi je rekel naj si poiščem drugo G, tako, da sem zdaj na lovu za kakšno dobro in razumevajočo G.
Nekomu sem se morala potožit:(
Pa le pozdrav in veliko dobre voje:sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Razočarana
14.1.2005 13:44:52   
darjatimci
Ja itak smo vse same krive,tud to,da smo noseče itd.,pa bodi še malo več kriva in zamenjaj dohtarco,srečno,Darja.

(odgovor članu kathy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Razočarana
14.1.2005 13:45:00   
bivka
Draga kathy,

tebe pa že čisto na začetku jezijo in te spravljajo v slabo voljo.
Tvoja G mi ni všeč in bi jo na tvojem mestu takoj zamenjala-mislim, da si ti kriva, ker si prišla na pregled in da je tistim :nosecka: slabo, ki to hočejo???
Takoj se pozanimaj za G v tvojem kraju in jo zamenjaj!

Zdaj si vsa žalostna, namesto, da bi se veselila in uživala v nosečnosti!
Pobožaj bušija, zamahni z roko in si uredi novo G!
Pozdravček
od B :nosecka: in :duda: :roza: (34t2d)

(odgovor članu kathy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Razočarana
14.1.2005 13:50:54   
Anonimen
Joj, podn. Ja, obvezno zamenjaj to kozo.

(odgovor članu kathy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Razočarana
14.1.2005 13:57:02   
lelaval

Čimprej zamenjaj G, kajti prvo je tvoje in :duda: zdravje.
Meni je moj G dal takoj 4 tedne bolniške, čeprav delam v pisarni - ker moram ležati.

Ti moraš uživat v svoji :nosecka:, zato si jo čimprej ZAMENJAJ.

lp


(odgovor članu kathy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Razočarana
14.1.2005 14:04:31   
pupika
Tole res ni niti malo prijazna G, čimprej zamenjaj. Saj ne moreš bit ti kriva, če ti je slabo, ali pa če te je sestra prehitro naročila.

Glede tvoje službe, pa se le pazi, kajti jaz poznam eno punco, ki se ji je zastrupil plod in je morala it delat splav, sumi pa na to, ker so takrat doma barvali vrata.

Tako, da poskusi najti čimbolj prijazno G do tebe in do tvoje pikice. Odkod pa si?

(odgovor članu kathy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Razočarana
14.1.2005 14:33:58   
puri
Zameeeeeeeenjaaaaaaaj!:bravo:

(odgovor članu kathy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Razočarana
14.1.2005 14:44:03   
Soncnica
Hoj!

Jaz bi na tvojem mestu zamenjala G. NI ti slabo zato, ker sama tako hočeš, ampak zaradi hormonov. In to bi tvoja G morala vedeti. Vem kako zna biti to zoprno, meni je bilo slabo prve 3,5 mesece in to sigurno ni bilo tisto kar sem hotela. Sem imela pa srečo :), da imam super G v Lj, ki je popolnoma razumevajoč in sploh ni kompliciral zaradi bolniške iz tega razloga.

Kar se pa tiče ponovnega pregleda pa ne bodi žalostna, boš videla kako se bo na naslednjem pregledu že lepo videlo!!:love::love:

lp

Sončnica:sloncek:

(odgovor članu kathy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Razočarana
14.1.2005 15:01:21   
Grascakinja
Ojla,

Se strinjam - zamenjaj to dohtarco s kako mal bolj razumevajočo, prijazno in strokovno.

Glede pregleda pa tako - več ko jih imaš, več priložnosti imaš za videt svojo bebiko. Jaz sem bila zaradi težav pred nosečnostjo na prvem pregledu že v 5t, potem v 7t, pa še v 11t. In prav mi je prišlo, ker sem bila pogosto v skrbeh, pa me je pomirilo, da je v najobčutljivejšem tromesečju vse OK z mojo pikico.

Lepo nosečnost!

Pupa25 15t 1/7

(odgovor članu kathy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Razočarana
14.1.2005 15:46:40   
cekrček
Kathy veš kaj ti kar lepo zamenjaj tvojo G za eno bolj normalno, razumevajočo , ker ta te bo očitno pustila do konca delati.Mene je moja G na prvem pregledu vprašala kako mi je v službi in sem ji samo rekla , da trenutno malo bolj stresno...no in brez da bi ji morala kaj razlagati , kaj si predstavljam pod stres, je že napisala obvestilo moji osebni zdravnici , da moram biti doma.In tako sem doma že od julija, marca imam pa rok.Tko da, če si pametna čimprej zamenjaj G.

Lep pozdravček, Cekrček 30t:nosecka:

(odgovor članu kathy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Razočarana
14.1.2005 16:19:43   
Pikabu
Tudi jaz ti pravim: ZAMENJAJ!!!!!!!!

(odgovor članu kathy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Razočarana
14.1.2005 17:28:31   
kathy
ojla pupika jaz sem pa iz vipavske doline, okolica Ajdovščine!
Kar se pa tiče zamenjave G, sem že brskala po netu za tel. št. potencialnih kandidatov.
V ponedeljek kličem in bomo videli, če me vzamejo.
A je katera od vas zamenjala G, je potrebno kartoteko vzeti osebno ali ti jo pošljejo?
Pozdravček:nosecka:

(odgovor članu kathy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Razočarana
14.1.2005 17:54:10   
baguSka
Jaz sm G zamenjala cca 2 meseca nazaj in so sicer hoteli imet kartoteko, zato da vejo kaj se je z mano dogajal. Ko pa sm jim razložila da ravno zato menjam G, ker mi nikoli do prejšnjega ne uspet priti, so popustili. Ampak sm jim mogla povedat vso mojo zgodovino od mojega mednožja!:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu kathy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Razočarana
14.1.2005 18:06:27   
Annny
Kathy, zamenjaj G! Na tvojem mestu bi si raje izbrala moškega G- meni so ženske G do zdaj delale same preglavice, pa tudi posebej prijazna ni bila nobena:zmeden2:

(odgovor članu kathy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Razočarana
14.1.2005 18:12:51   
baguSka
:) Jst mam tud veeelikooo boljše izkušnje z moškimi! :)-

(odgovor članu kathy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Razočarana
14.1.2005 18:15:55   
Annny
Hehe, verjamem:)-

(odgovor članu kathy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Razočarana
15.1.2005 8:39:28   
barby*
GROZZZZZA:grrr:
Se absolutno strinjam s predhodnicami...MENJAJ!!!!
Kar pa se tiče žensk G, moja je ZAKON!!!Sedaj je žal na bolniški in ta ki jo nadomešča je tudi OK. Mam srečo:sloncek::sloncek::sloncek:

Pa čim lepšo nosečnost!!!

(odgovor članu kathy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Razočarana
15.1.2005 23:57:17   
LEJLA
Zivjo

jaz sem tudi kemik in sem v prejsnji nosecnosti delala skoraj do konca. Kar se kemikalij tice nisem bila nic v skrbeh. Sicer ne delam s "smrdljivimi" kemikalijami. Vec imam opravka z antibiotiki, ker smo bolj bio-kem lab. v razvoju.
No sedaj sem pa 2. noseca in sem v 5 ali 6. tednu. Bomo videli, kaj bo g. reku :) imam tudi moskega-boljse izkusnje:)-
lp:nosecka:

(odgovor članu kathy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?