|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krhki nohti
16.1.2008 14:11:01   
aezzy
zivjo,
moja puncka ima zelo krhke nohte;
ima postrizene in potem se zgornja plast nohta kar nacufa, kot, da bi grebla po necem, se enostavno lusci dol. poje veliko zelenjave, sadja, torej vitamoniv, mineralov, vse vrste hrane, tudi sirup od bimbija, ki vse to vsebuje.
ima se katera take probleme?
obstaja kaksna krema?
ko sem to omenila ze na zacetku P pri 6m, je rekla, daje to normalno pri tako majhnih. ?????
sedaj ima pa 17m in je se vedno isto. je to lahko dedovano, jaz imam namrec zelo mehke nohte in se mi takoj zlomijo, ce pustim malo daljse.

hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krhki nohti
16.1.2008 16:47:26   
jankobananko
Pri našem fantu (2,5 let) je enako - pa ko je bil mlajši, so bili nohti za silo, zdaj se pa kar naprej luščijo...Pa prav tako poje dovolj sadja, zelenjave, itd...Pogosto jih strižem, ker se tako lomijo, kot luščijo.
Moji nohti tudi niso najboljši, ampak slabi pa spet ne...

(odgovor članu aezzy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krhki nohti
16.1.2008 22:44:33   
Antigona
Tudi moj Žan ima isti problem, star pa bo 2,5 leti...
Ko sem nazadnje to omenila pediatru (ampak ni bil z mano, ker sem bila na posvetovalnici z mlajšim sinom) je rekel da mu morda manjka kakih mikroelementov in da naj v lekarni kupim multivitaminski sirup z mikroelementi. Na Vrhniki sicer niso imeli nič podobnega, sem pa vseeno kupila neki multivitaminski sirup. Upam, da bo kaj boljše. Bom pa v bližnji prihodnosti ko bom v Ljubljani probala dobit kak tak sirup...

Če pa je katera že rešila ta problem pa prosim napišite recept...

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu jankobananko)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pridružila sem se gibanju Free ziza
Če bi sama vsakič, ko sem dobila butasto vprašanje, povezano z dojenjem, zaslužila, bi danes imela že ... hm, morda nove...
BLOG: Zakaj so pomembni družinski običaji?
Nekatere družinske navade in običaji se oblikujejo same po sebi. Lahko pa se odločimo in zavestno v svoja življenja vpel...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?