|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oblika trebuha nosečnice, njena prehrana in s...
14.1.2008 15:52:11   
pepa6
Mene pa zanima, če ste se katere izmed Vas kdaj vprašale, koliko je dejansko na tem, ko ene mamice govorijo, če ima bodoča mamica velik trebuh, v bokih pa ostane ista, da je punčka, da če je bolj kalorično hrano, tudi meso, da je punčka, če je manj kalorično hrano in ji meso smrdi je fantek. Kaj mislite koliko to drži, ali je kaj na tem?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: oblika trebuha nosečnice, njena prehrana ...
14.1.2008 16:08:40   
J.L.
Jaz mislim, da je to larifari. user posted image Meni so napovedali punčko, pa mam ful majhen trebušček, pa sem v 25, skoraj 26 tednu. Mesa ne jem, ker ga pač nemaram že od prej, razen piščančje. To so le govorice. 

(odgovor članu pepa6)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: oblika trebuha nosečnice, njena prehrana ...
14.1.2008 16:14:37   
TONČI.
Tole bolj ne drži. V prvo imam fantka. Najraj sem jedla čokolado. Meso je bil zakon. Smrdel mi ni nič. Trebuh v mejah normale. Kaj bo sedaj ne vem. Hrana je enako kot pri prvem. Sam da imam sedaj po moje enkrat večji trebuh. Velikost trebuha je pa bolj odvisno kje nosiš otroka. V prvo je bil zadaj, ta sedaj je pa čist spredaj. 

(odgovor članu pepa6)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: oblika trebuha nosečnice, njena prehrana ...
14.1.2008 18:25:53   
Naja30
Jaz tud ne verjamem v to. Po vseh znakih, ki so jih opažali pri meni, je večina govorila, da bomo imeli fantka, pa je punčka. Jedla sem vse, najraje pa mlečne stvari in na koncu sladkarije.
Tokrat jem sladkarije že od začetka, pa bo verjetno podobno user posted image

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: oblika trebuha nosečnice, njena prehrana ...
14.1.2008 18:51:24   
frutka_
Meso mi je pasalo prvič in imam fantka. Meso mi paše tudi zdaj in še ne vemo kaj bo.user posted image
Prvič sem se zredila full malo, zdaj pa se mi zdi da me je že v štartu (predvsem v bokih) razbacalo.

(odgovor članu pepa6)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: oblika trebuha nosečnice, njena prehrana ...
14.1.2008 18:57:44   
Anonimen
Imam znanko, s katero sva bili en mesec narazen noseči. On je vedela za spol svojega otroka (pa ni nobenemu povedala, da ve), jaz pa nisem hotela vedet. In ona, pametna kot je, mi je po obliki trebuha in moji postavi (ki je kontra njeni) in po raznoraznih kriterijih, napovedala punčko. Saj sem ja bila popolnoma drugačna od nje!
Epilog: Obe sva dobili fantka.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: oblika trebuha nosečnice, njena prehrana ...
14.1.2008 19:36:30   
meta21
Kupi si posebno izdajo Mojega malčka, revijo Nosečnost (jesen zima 2007). Notri je naslov Kaj so vam rekli o nosečnosti in porodu-pa sploh ni res

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: oblika trebuha nosečnice, njena prehrana ...
15.1.2008 8:56:22   
Bonnie_RR
Js sem imela ogromen trebuh, jedla sem vse normalno, nič se mi ni bolj/manj luštalo, precej zdravo hrano - ful malo kakšnega junk fooda... Rodila sem fantka, zredila sem se pa 14 kg, od tega je bila večina kg na račun vode.

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: oblika trebuha nosečnice, njena prehrana ...
15.1.2008 11:46:55   
gerilum
Glede oblike trebuha stare vraže pravijo da imajo tiste ki nosijo fantka trebuh bolj naprej in nič v boke, tiste ki pa punčko pa bolj v boke trebuh in ne tako štrleč... no zame kr drži user posted image , sestrična je imela isto obliko trebuha pa isto fantek, kolegica pa tudi. Ne vem.. za nas vse drži... je pa pomoje bolj odvisno od postave kot od spolauser posted image

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: oblika trebuha nosečnice, njena prehrana ...
15.1.2008 20:02:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pepa6

Mene pa zanima, če ste se katere izmed Vas kdaj vprašale, koliko je dejansko na tem, ko ene mamice govorijo, če ima bodoča mamica velik trebuh, v bokih pa ostane ista, da je punčka, da če je bolj kalorično hrano, tudi meso, da je punčka, če je manj kalorično hrano in ji meso smrdi je fantek. Kaj mislite koliko to drži, ali je kaj na tem?



vse sorte ja.

Meni je med nosečnostjo en gospod rekel "vi imate pa punčko". Mal sem ga čukasto pogledala, kako hudiča ve, saj niti gin. ni niti 80% ziher. Zato, ker sem nosila zadaj - v križu. Trebuh je bil majhen in okrogel. Zato punčka, je rekel. No, pa je bila res.
Pa sem začela to opazovati pri nosečih kolegicah in znankah - tiste, ki so nosile bolj v križu so imele punčke. Tiste, ki pa so imele trebuh spredaj, v križu pa so bile normalno "suhe", njihov trebuh pa je bil podolgovat kot melona so pa imele fantka.
Od 4-ih sem se zmotila samo pri eni user posted image

(odgovor članu pepa6)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: oblika trebuha nosečnice, njena prehrana ...
15.1.2008 20:03:09   
Anonimen
Aja, eni kolegici so napovedali punčko, ampak jz vem, da ima fantka user posted image user posted image , samo ji še nisem povedala user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: oblika trebuha nosečnice, njena prehrana ...
16.1.2008 13:23:31   
annya7
Meni je samo ena prijateljica uganila kaj bomo imeli, in to ravno po trebuhu. imela sem ga bolj naprej,kot je rekla caffee, podolgovat kot melona, in smo dobili fantka, druga prijateljica pa je nosila bolj v križu in je dobila punčko, in ji je ravno tako uganila. Tko da nekaj že more bit na tem. Za hrano pa ne bi mogla rečt, ker sem jedla vse kot pred nosečnostjo.Edino na začetku mi ni pasalo nič sladkega, sem pa zato na koncu vse nadoknadla.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
16.1.2008 13:38:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu annya7)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: oblika trebuha nosečnice, njena prehrana ...
16.1.2008 14:20:50   
Naty*
Men meso ne smrdi, ampak ga zelo z veseljem jem, v bokih se nisem nič kaj razširila, zato sem se pa v trebuh pa tudi v križ precej pa pričakujemo fantka user posted image . Paše mi kalorična in nekalorična hrana user posted image . Rekli so tud, da je slabo v zgodnji nosečnosti ženskam, ki pričakujejo punčko. Niti slučajno! Tolk kot je blo men slabo bi mogla pol definitivno met punčko!

Po moji izkušnji vraže ne držijo. Je pa res, da ko ti kdo pametno ugotavlja, kaj boš mel ma samo 50% možnosti da zgreši user posted image . In pol se ti zdi ful zanimivo, kako hudiča je lahko uganil??!!!

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: oblika trebuha nosečnice, njena prehrana ...
16.1.2008 16:01:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška

moja mami je trikrat nosila spredaj in bila kot balon in trikrat dobila puncko...nic ni na tem!!! 


okrogla kot balon. Punčka ja user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: oblika trebuha nosečnice, njena prehrana ...
16.1.2008 16:09:36   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: annya7

Meni je samo ena prijateljica uganila kaj bomo imeli, in to ravno po trebuhu. imela sem ga bolj naprej,kot je rekla caffee, podolgovat kot melona, in smo dobili fantka, druga prijateljica pa je nosila bolj v križu in je dobila punčko, in ji je ravno tako uganila. Tko da nekaj že more bit na tem. Za hrano pa ne bi mogla rečt, ker sem jedla vse kot pred nosečnostjo.Edino na začetku mi ni pasalo nič sladkega, sem pa zato na koncu vse nadoknadla.user posted image


Lari fari, prazne govorice. Ker sem jaz v  zadnji nosečnosti imela tudi samo trebušček v obliki melone, od zadaj sploh nisem bila videti noseča, sem se zredila samo 10 kg, pa je bila punčka. So mi pa tudi vsi govorili, da bo to fantek. Jaz pa sem bila samo tiho, ker sem tako vedela za spol.
Kar se pa hrane tiče sem pojedla ogromne količine rdeče redkvice, pa onih sliv - ringlo. Bog ne daj da še to vidim na krožniku user posted image .

(odgovor članu annya7)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?