|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PLANICE
31.1.2008 11:20:59   
p&b
Za tamalo pupo staro 3.mes.kupujem planičke v Mullerju-njihovo znamko,sem kar zadovolna vendar se mi je že nekajkrat zdodilo da ponoči ko leži na boku premoči skozi oblačila,sicer jo ponoči enkrat previjem,npr.:zvečer jo zadnjič pred spanjem previjem okoli 20 ure potem še enkrat okoli 3.zjutraj in nato okoli 8-9.ure.
Ima katera kakšen predlog,jo naj ponoči pričnem previjati 2x ali naj za ponoči kupim kakšne druge in katere?

LP vsem!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PLANICE
31.1.2008 11:24:26   
lemavrica
Za ponoči ti predlagamPAmpers  Baby dry iz Muellerja. Jaz delam tako da čez dan je v Muellerjevi plenički, ponoči pa v Baby dry. Čez dan je v Pamperski samo takrat ko kam greva. Se jaz bolj počutim.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PLANICE
31.1.2008 11:26:51   
anita4
Ma s temi plenicami ponoči je velik problem.Tudi mi smo že zamenjali dosti plenic pa vsaka ponoči premoči ,tako da se previjama,ampak večkrat kot 1x na noč ne.
Ker je našuser posted image zelo občutljiv na polne plenice (nivažno polulane ali pokakane) se zelo velikokrat previjamo tudi čez dan. (pač mali gospodič) .Tako da je navajen in ponoči ko se previjema niti ne opazi kaj dosti.


(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PLANICE
31.1.2008 11:27:02   
MiRaNi
Enako

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PLANICE
31.1.2008 11:31:23   
Anonimen
O plEnicah je pa ničkoliko tem, če uporabiš iskalnik, jih najdeš malo morje: Samo dve, ker nimam časa:

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=756963&mpage=1&key=plenice%2Cpono%E8i&#757073

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1076223&mpage=1&key=plenice%2Cpono%E8i&#1082020

(odgovor članu MiRaNi)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PLANICE
31.1.2008 11:46:06   
blue sky
Planica, Planica user posted image  ...

Mi imamo Pampers Active Fit in ne premočijo. Naš mali ponoči ogromno spije in ni zjutraj cel polulan..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PLANICE
31.1.2008 12:07:01   
jaša2
mi sicer nimamo nobenih problemov s premočenjem (včasih se res zgodi, da ponoči pride skozi, samo fuuul redko). imamo pa pamperske active fit.  glede plenic je ful različnih izkušenj in mnenj. nekatere kolegice imajo plenice baby love, ker jim papmerske redno premočijo, nekatere pa glih obratno, tak da...malo je treba sprobavat.

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: PLANICE
31.1.2008 12:07:18   
Anonimen
Pampers active fit ali baby dry obvezno v Millerju ali DM kupljene za ponoči.

(odgovor članu blue sky)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: PLANICE
31.1.2008 14:10:34   
TONČI.
Ma pri men niso pomagale pamperske. Nekaj časa se mi je zdelo, kot da ga nisem znala več previjat. Porajtaj, če so elastike med nogicam lepo ob koži in če ni slučajno kaj zavihan. 

(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: PLANICE
31.1.2008 15:55:29   
ALEKSA13
Za mojega fantka uporabljam že kak mesec Mullerjeve (Beauty Baby), pa sem zaenkrat zadovoljna, še niso premočile. 

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: PLANICE
31.1.2008 18:35:14   
Maleal
Za ponoči imamo pamperske Activ Fit,še nikoli niso premočle in so na ritki tudi po 12 ur.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: PLANICE
31.1.2008 21:26:26   
mehurčica
Pri nas tudi za ponoči Pampers Active fit. Pri starejšemu pa so bile dobre tudi Hoferjeve - edine niso nikoli premočile.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: PLANICE
31.1.2008 22:49:16   
MissLady
Jaz pri mojem že odzačetka uporabljam Pamperske iz Mullerja. Naj povem, da če se nacedi čaja in ga dan spat na bok (čez dan), je skoraj vedno premočen... plenica pa suha user posted image Ampak to samo če leži na boku.

Ponoči ga pa itak dajem na trebušček in je bil do sedaj samo parkrat premočen, pa ga ponoči nikoli ne previjam.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: PLANICE
31.1.2008 22:58:45   
Anonimen
Pa dajte nehat s tem pametovanjem. Pač niso vsi vsevedni. Albina, ti si pa že zoprna z lepljenjem linkov, ki so tako stare, oh user posted image

Uporabljamo plenice iz Mullerja..

(odgovor članu MissLady)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: PLANICE
31.1.2008 23:25:30   
sandra80
mi pa uporabljamo plenice linostar in sem ful zadovoljna nič ne premočijo ponoči tak da se zbudi zjutraj suh, ponoči ga ne previjam. probali pa smo že dosti plenic pamperske, beuty baby, sparky, lumpi, fixes pa vse mokro zjutrajk edino te nam ne premočijo linostar

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: PLANICE
1.2.2008 1:27:17   
Marogica
Mi smo uporabljlai huggies, do pred kratim, sedaj pa babylove. Pamperske so nam pri obeh premočile. Sem pa opazila, da če so pleničke premajhne, tudi pride do tega, da sta bila zjutraj mokra. ALi pa slabo "namontirane."

Pa plEnice.... ne morem si kaj, da ne bi. Me kar zbode v oči.





_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu sandra80)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: PLANICE
1.2.2008 7:55:56   
sneška_
 Sem prešaltala na lidlove plenice. Ma ni jih čez njih. Pamperske so premočile in enkrat sem jih kupila tako za hec da bi videla kakšni so.Super zadovoljna.Nič ne premoči,dobro vpijejo tako da ni panike.Poskusi,zdaj je odvisno če  ti jih otrok bo sprejel. Da mu se ne naredijo izpuščaji.pri moji se obnesejo super.   

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: PLANICE
1.2.2008 13:33:41   
karin412
Jaz pa ne zamenjam racmank, bombažnih plenic. Zdaj sem na dopustu pri mami in sem kupila Alina bio plenice, pa šla kupit še Moltex, pa ponoči vse premoči, samo res je da se doji 3x ponoči.

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: PLANICE
1.2.2008 13:43:39   
Anonimen
Čez dan ActiveFit, čez noč BabyDry in smo vsi zelo zadovoljni. user posted image

(odgovor članu karin412)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: PLANICE
1.2.2008 14:59:26   
mala pikica
Meni so muellerjeve tudi ponoči premočile, je bilo včasih vse pokakano. Jaz mu ponoči dajem pampersko in od takrat je mir, pa ga tudi ne previjam. Razen če res slišim, da se zelo pokaka,

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: PLANICE
1.2.2008 15:29:09   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

Čez dan ActiveFit, čez noč BabyDry in smo vsi zelo zadovoljni. user posted image

Enako pri nas.

Hm, pa le zakaj mi po glavi roji Avsenikova
Planica, Planica
snežna kraljica!
Le kdo je ne pozna
- lepoto iz snega?
user posted image






_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: PLANICE
1.2.2008 16:08:35   
sandra85
js sem tudi alergična na to besedo plAnicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
je plEnica!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

uporabljamo pampers active fit čez dan in čez noč! in so mi od vseh pampersk najboljše!!!


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: PLANICE
2.2.2008 9:34:12   
Naja30
user posted image
Jaz sem se pa že navadla na forumu na to besedo user posted image

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: PLANICE
2.2.2008 11:56:25   
Ekaz
Tudi mi smo imeli popolnoma enake težave. Svetovali so nam uporabo plenic Fixies. Za našo Lano, ki je stara 5 mesecev kupujemo sedaj številko 3, vijolična vrečka. Uporabljamo jih ponoči (plenice niso označene kot nočne) in še nikoli niso premočile. Baje so Fixies veliko bolj vpojne od Pamers plenic.

(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: PLANICE
2.2.2008 14:20:23   
sinnerka
mi smo imeli mullerjeve to ti je bila katastrofa čez dan ali pa ponoči zdaj pa pampers baby dry in je ok 

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Z dojenčkom na plažo - 10 genialnih trikov
Preverite te genialne trike, ki vam bodo počitnice z dojenčkom na morju pošteno olajšali in vam tako pomagali ustvariti ...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?