|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Skupinsko testiranje 31.01.
22.1.2008 15:40:59   
oktavija
Halo evo še en dan ko bomo skupaj lulale na testekeuser posted image user posted image user posted image

31.01.2008
 
26.1. - oktavija
30.1. - murkica
 
 

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Skupinsko testiranje 31.01.
22.1.2008 15:47:42   
liza01
Jest sicer ne pričakujem 01.02. pa ne vem a že lahko delam 31. ??
Če takrat že velja potem sem zauser posted image

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Skupinsko testiranje 31.01.
22.1.2008 16:14:03   
nincrli
mene štejte zraven!!!user posted image user posted image

(odgovor članu liza01)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Skupinsko testiranje 31.01.
22.1.2008 16:51:33   
Athina
Jaz sem med tistimi, ki bodo lulale 26. user posted image user posted image user posted image Ampak bom navijala za vas, zadnje januarčice! Da bo vsaj toliko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , če ne še več! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Skupinsko testiranje 31.01.
22.1.2008 18:04:48   
murkica
Ja punce ve se kar prijavite na naš seznamček, bodo druge januarke na rit padle, ko bodo vidle, da smo vse roza!!!!user posted image

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Athina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Skupinsko testiranje 31.01.
22.1.2008 18:07:04   
murkica

31.01.2008
 
26.1. - oktavija
30.1. - murkica
1.2. - liza01
x.x. - nincrli


 


_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Skupinsko testiranje 31.01.
22.1.2008 21:38:12   
nincrli
nincrli je ne pričakuje 28.1. in najmanj do oktobra user posted image

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Skupinsko testiranje 31.01.
22.1.2008 22:00:27   
oktavija

31.01.2008
 
26.1. - oktavija
28.1. - nincrli
30.1. - murkica
1.2. - liza01

user posted image Vse bomo roza, ker smo že zdaj!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Skupinsko testiranje 31.01.
22.1.2008 22:03:46   
Athina
Oktavija, ti se boš pa dolgo pustila čakat - do 31. Dobra si, jaz bi najraje že kar danes test delala user posted image ... Sem mal tvoje slikce pogledala ... luškane user posted image Držim pesti, da boš tudi kmalu user posted image

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Skupinsko testiranje 31.01.
22.1.2008 22:43:54   
oktavija
Athina hvala za kompliment, moj lubi je malo bolj fotogeničen kot jazuser posted image user posted image
Aja se ti zni da je dolgo za čakat... meni se ne zdi, zadnja mi je zamujala 10 dni pa je na koncu vseeno prišla, jaz pa sem brezveze delala dva testa... Sicer pa imam čist slučajno 29.1. tudi kontrolo pri moji G in mogoče že takrat izvem če je kaj novega....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Athina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Skupinsko testiranje 31.01.
23.1.2008 9:43:38   
tosja
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image jaz pa navijammmmmmmmmmmmmmmmmmmm

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Skupinsko testiranje 31.01.
25.1.2008 17:24:43   
nincrli
še sam 6 dni user posted image
se vlečeeeee...user posted image

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Skupinsko testiranje 31.01.
25.1.2008 18:03:57   
murkica
sploh ne govor... men se bo zmešalo, ko se tako vleče....

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Skupinsko testiranje 31.01.
25.1.2008 18:46:08   
inel
Oj, jaz bi pa naj testirala 3.2., če ne bo user posted image  že kaki dan prej povedala, da mi ni treba zapravljati za tester. Če pa ne bo, bi pa res lahko z vami 31.1. malo preverilauser posted image  ?!? Čeprav jaz ne vem, zdi se mi, da že zdaj čutim znake user posted image user posted image . Po prvem transferju je bilo moje telo bp, kljub dolgemu špikanju (12 jajčec). Tokrat pa sem bila po punkciji zelo slaba, pa čeprav sem imela le eno jajčece. In od punkcije sem, me v telesu vedno nekaj zašpika. Mislite, da je kaj narobe z jajčniki? Je tudi katera izmed vas po punkciji kdaj tako čutila telo?

Lp,
Inel

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Skupinsko testiranje 31.01.
25.1.2008 21:46:12   
oktavija
Jaz jo bom pa izgleda dobila pred testiranjem, me že full bolijo bradavičkeuser posted image user posted image user posted image  še vedno imam čisto malega upanja, vsaj dokler se ne ulijeuser posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu inel)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Skupinsko testiranje 31.01.
25.1.2008 22:18:18   
nincrli
upaj, upaj!! mogoče pa le bo user posted image ...kaj te ne bradavičke bolijo tudi, če zanosiš??

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Skupinsko testiranje 31.01.
27.1.2008 15:55:01   
nincrli
mene danes nekam čudno zvije, ne vem če ne bo user posted image  prišle kaj te dni... joooj kako upam, da bi to zvijanje bil znak user posted image ...sam je čist enko kot pred vsako user posted image ... bomo videli user posted image

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Skupinsko testiranje 31.01.
27.1.2008 17:59:05   
Athina
31. se bliža ... kako kaže? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Skupinsko testiranje 31.01.
27.1.2008 18:08:45   
oktavija
Pri meni nič novega, bolijo me bradavičke, gospeuser posted image  pa hvala bogu še ni na vidiku!
Upam da nam skupinsko testiranje uspe!user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Athina)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Skupinsko testiranje 31.01.
27.1.2008 19:32:57   
Mona Liza
Živjo punce! Jaz se iz 26.1. selim na 31.1. Včeraj in danes zjutraj mi je FS pokazal tako blago rahlo drugo črtico, da res ne vem, kaj naj bi to pomenilo user posted image user posted image . Ampak to res čist komaj vidna, sem jo vidla samo pod določenim kotom pa še z baterijo sem mogla čisto od blizu malo posvetiti. Pa še tam na prepogibu je to, tako da ne vem no. Ali se je tudi vam, tistim ki vam je test pokazal user posted image , pokazal pri FS tam na prepogibu? Test ponavljam 31.1. Dajte me na seznam punce. Zdej pa čakejmo, kakšno user posted image  nas čaka. Upamo na!!!!

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Skupinsko testiranje 31.01.
27.1.2008 20:26:40   
Anonimen
Mona Liza, jst srčno upam, da je to to... ampak meni je večkrat (no ja, dvakrat) FS pokazal bledo res skoraj nevidno drugo črtico, pa žal nisem bila noseča, ko pa sem bila je pokazal takoj močno črtico.

Punce držim pesti za vse vas!

(odgovor članu Mona Liza)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Skupinsko testiranje 31.01.
27.1.2008 21:58:04   
Anonimen
Meni pa je pokazal bledo in sem bla. Pa tudi BC in CB sta mi tako pokazala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Skupinsko testiranje 31.01.
27.1.2008 21:58:26   
Anonimen
Januarčice, čim več user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Skupinsko testiranje 31.01.
28.1.2008 7:37:30   
oktavija

31.01.2008
 
26.1. - oktavija
26.1. - mona liza
28.1. - nincrli
30.1. - murkica
1.2. - liza01

user posted image Vse bomo roza, ker smo že zdaj!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Skupinsko testiranje 31.01.
28.1.2008 7:45:10   
murkica
Oktavija- Sem te ravno na sosednji temi spraševala kako si... Zdej ti pa že zamuja.. Imaš kaj znakakov?

No sigurno boš ti naša prva nosečka... Pa noš zdržala do 31-tega?

No jaz bi bila zelo vesela, če bi se obarvala roza ampak sem skoraj prepričana, da ne bo nič iz tega in da bom kar se popacala z modro barvo.

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?