|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Znaki za nosečnost ali M?
13.1.2008 17:44:29   
Anonimen
Oj!

Zanima me če sem mela ovulacijo in je prišlo do vgnezditve. Ali imam lahko isto PMS?
Do tečke mem še 4 dni,pa me boli v trebuhu.

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 13.1.2008 19:42:39 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: oj
13.1.2008 17:58:49   
ledenka
znaki za user posted image  in user posted image  so si zelo podobni, cez kake 5 dni naredi test, ce ti bo zamujala. user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: oj
14.1.2008 9:24:44   
Anonimen
Potem se pravi, boli me v spodnjem delu trebuha. Včeraj me je parkrat kar fajn zaštihalo ( zbodlo) v jajčnikih. Pekoče bradavice. To so lahko tudi znaki vgnezditve ? Lahko pa je tudi PMS ? Joj tolikokrat sem bila že razočarana, da mislim da je kar PMS. Čeprav smo na otroku delali vsak drugi dan ali vsak dan. user posted image ne pričakujem 18.1. Ampak vem da bo prišla kod vedno smota.user posted image

(odgovor članu ledenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: oj
14.1.2008 9:53:26   
amor real
Žal so znaki za user posted image  in user posted image  zelo podobni. Jaz sem user posted image  - user posted image  in je edina razlika bila ta, da me je tokrat prvič v življenju res fejst špikalo v jajčnikih in sem imela napet trebuh.

user posted image  da so to znaki user posted image  in se ti user posted image  sploh ne pojavi vsaj 9 m

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Znaki za nosečnost ali M?
14.1.2008 10:01:11   
Anonimen
Res pa je, da mi pride čez dan včasih slabo.In me tišči v želodcu ( en teden) ampak se ne obremenjujem. Kajti nočem biti spet razočarana. Mislim da je kaki virus.:-) Me je pa že prevečkrat potolklo tak da.....Pa moje prsi so čudne....Nekje notri me zbada,kar fejst v notranjosti joškov.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Znaki za nosečnost ali M?
15.1.2008 11:14:04   
amor real
user posted image anonimna navijamo za user posted image , sporoči kako je šlo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Znaki za nosečnost ali M?
16.1.2008 15:58:05   
Anonimen
Da ne bom brez veze nove teme odpirala, bom pa kar tule vprašala.

Zanima me vaše mnenje. Ta ciklus sem jemala klomifen in danes je 37 dan, user posted image  pa še vedno ni od nikoder. Sicer je res, da jo ponavadi po klomifenu dobim šele 35 dan, ampak 37 dni se mi zdi pa že mal too much. Počutim se nič kaj nenavadno, čisto običajno kot vedno, bradavičke me edino vsake toliko malček zaskelijo, kar seveda lahko pomeni tudi prihod user posted image . Po trebuhu me nič ne šraufa, izcedka nimam nobenega... Nič! Počutim se čisto običajno, kot vsak drugi dan. Testa še nisem delala, sem se odločla, da počakam do sobote, če prej ne pride "gospa".

Edino kar sem probala je merjenje BT zadnje par dni. In včeraj in danes mi BT počasi pada. Je to lahko že znak za prihajajočo? Kakšne izkušnje imate kaj ve? Malo čudno mi je, da je ciklus takooo dolg. Še nikoli ni namreč bil.

Hvala vam za kakršnokoli razlago!

LP

(odgovor članu amor real)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




simobil ali tuš
ROŽICI

zanima me kje se bolj splača vzeti naročnino..kje je bolj ugodno?ali kje imate?

tuš (19%)

mobitel (33%)

simobil (43%)

drugo (4%)


Število vseh glasov: 99

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!