|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Miren otrok
2.2.2008 15:50:05   
Taula
Vse pišete kako vaš user posted image  brca še. Moja user posted image  pa je kar mirna..čutim jo, a ne brca kot nora. Vem da nj bi se po 26 tednu gibi spet okrepili.
Je še od katere user posted image  tako miren?

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Miren otrok
2.2.2008 15:52:29   
ZARA
Moja pupa je bila celo nosečnost zelo umirjena. Sem pa tja mi je namenila kakšno res grobo brco, ampak redko. Je pa brcala konstantno.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Miren otrok
2.2.2008 15:58:34   
jajula
moja se je sele proti koncu zacela premikati, tako da sem jo lahko dobro cutila. prej pa sem jo cutila edino ko sem lezala na hrbtu. tko da brez skrbi. 

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Miren otrok
2.2.2008 16:00:01   
Naja30
Okoli 25t se poveča količina plodovnice in lahko se otroka ne čuti tako zelo.

Možno pa je, da je tvoje dete pač bolj umirjene narave user posted image

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Miren otrok
2.2.2008 16:01:51   
Taula
Možno da je mirna. Pred 20 tednom je bolj konkretno brcnila, sedaj je pa nežna. No, važno da jo čutim vsak dan.
Hvala za odgovore.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Miren otrok
2.2.2008 16:03:00   
Strawberrie Cherrie
Taula, ne skrbi, vse je ok, predvsem se boš z veseljem spominjala teh dni, ko se bo mala spustila in veselo pritiskala na mehur, ga brcala ali boksalauser posted image in boš ti nonstop na wcjuuser posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Miren otrok
2.2.2008 16:18:38   
TONČI.
Prvega user posted image sem noro čutila. Nosila sem ga zadaj. Prvi gib sem pa čutila v 16 tednu.
Drugega user posted image sem pa zelo redko čutila. Nosila sem ga spredaj. Prvi gib sem pa čutila šele v 21 tednu.

G je rekla da je to normalno, da če nosiš spredaj, čutiš zelo nežno user posted image brcike. Je pa res da te na koncu bolj tišči vedno na wc.

Ti kar brez skrbi. Še ta zadnje dneve sem komaj čutila brcike. Pa je bil user posted image velik 54cm.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Miren otrok
2.2.2008 18:02:01   
valentina2006
Tud moja pikica je čist mirna. Pa to omenim G, ona pa "a ja"???

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Miren otrok
2.2.2008 22:26:49   
piščanc
jaz sem imela dva bolj ali manj mirna. prva sploh. brc v rebra ali mehur sploh ne poznam, samo v trebuh, ko sta se prtegovala. drugi predvsem med vožnjo v avtu. važno, da otročka čutiš.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Miren otrok
3.2.2008 8:00:48   
Neni13
Jaz ga tudi nosim spredaj in mi je G. rekla, da je to normalno, da pri taki nosečnosti, veliko slabše čutimo brce user posted image .
Ne skrbi, važno, da čutiš gibe..

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Miren otrok
3.2.2008 13:27:27   
Anonimen
Tretjega otroka sem čutila zelo zelo slabo. V bistvu je bilo kot eno premikanje, tu in tam kakšna nežna brca. Me je tudi zelo skrbelo, saj sem prvo in drugo dosti bolj čutila. Sedaj je naš user posted image  star 1 in pol meseca, moram pa reči, da je zelo priden in zaenkrat tudi zdrav. Želim ti vse dobro. LP

(odgovor članu Neni13)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Miren otrok
3.2.2008 20:58:28   
papica2
Možno pa je, da je tvoje dete pač bolj umirjene narave


Tudi jaz sem prvo zelo slabo čutila celo nosečnost, pa ni sedaj prav nič mirna user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Miren otrok
4.2.2008 12:06:36   
bebi
Taula, samo ne se preveč sekirat. Moj pikec je začel brcati šele v 21. tednu, potem je bil pa celo nosečnost zelo miren otrok, tako da me je tudi zelo pogosto skrbelo če kaj ni O.K. Včasih sem prav težko naštela tistih 10 brc na dan. No, ko je prišel na svet, se je pa slika čisto obrnila; je namreč zelo živahen otrok user posted image . Ti, samo glej, da našteješ 10 brc na dan, če pa si negotova pokliči G!

_____________________________

2006
2008

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Miren otrok
4.2.2008 12:13:30   
tosja
Tudi naš user posted image je bolj miren - predvsem brce niso močne...pa zvečer se včasih fajn v rebra upre... user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Miren otrok
5.2.2008 9:47:17   
romy27
oi,

jst sm cutim rahle brcke ze od 17.tedna..najprej so se pojavljali vsak dan, bolj proti veceru ko sm se umirila..sedaj pa, ko sm v 21.tednu jih prav malo cutim..
vsi mi pravijo, da naj pocakam vsaj do 26.tedna ko naj bi se otrok bolj razzivel.

komaj cakam te brce user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Miren otrok
7.2.2008 11:43:37   
kary
JAZ TUDI CUTIM RAHLE BRCE ZE OD 16 TEDNA DALJE....jih pa cutim neprestano...

(odgovor članu romy27)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Miren otrok
7.2.2008 16:37:00   
TinKiCa1
Jst bi pa vse dala za en dan miru:) Se bojim, da ne bom mela tud minute ne zase, ko vn pride :)
Drgač se pa nch ne boj! Jst je nism čutla do 20tedna! Zdej je pa čist živahna!


_____________________________

naša najlepša punčka Eva (12.03.2008)
in njen najlepši in najboljši ati :***

(odgovor članu kary)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?