|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nobenih simptpmpv nosecnosti
17.1.2008 11:04:38   
karmenslo
Pozravcek vsem!
Sem cisto na zacetku moje nosecnosti, mislim da nekje v 5 tednu (ginek.pregled komaj 5.2). Nimam nobenih zankov nosecnosti, nobene slabosti, nisem pretirano lacna, utrujena tudi ne, edino bradavice so napete in so potemnele!
pred nekaj meseci sem ze bila noseca in se je koncalo s SS, vendar sem imela vse simptome, bruhanje utrujenost itd...
kaj se je mogoce kateri enako dogajalo in nic ne cutite?
je mogoce da povzroca vse te spremembe hormon progesteron? kajti ginek. mi je predpisal hormone katere jemljem zjutraj in zvecer!

karmen
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nobenih simptpmpv nosecnosti
17.1.2008 11:20:18   
Naja30
Počakaj še ena 2 tedna, pa bo sigurno kak znak se pojavil. Če ga pa ne bo, pa bodi vesela, boš ena redkih.

(odgovor članu karmenslo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nobenih simptpmpv nosecnosti
17.1.2008 11:20:59   
spps
vsaka nosečnost je lahko drugačna.sama nisem imela nobenih znakov nosečnosti.apetit skoz isti(edin prijelo se je vseuser posted image ),slabosti ni bilo.

(odgovor članu karmenslo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nobenih simptpmpv nosecnosti
17.1.2008 11:34:03   
BOJTKA
živjo....vidim da nisem edina-sem namreč v 10-em tednu in je mene tut skrbelo zakaj nimam nobenih simptomov-razen kokr ti praviš potemnjenih bradavic in čezdalje težjih prsi..  ...nič bruhanja,slabosti..tut velikokrat nisem šla na vodo  kolkr druge nosečke..  ..gin. mi je pred 2 tedni dejal da je vse ok in da se nimam zaradi ničesar sekirat...  ...tko da....sva ene redkih nosečk ,ki nimajo simptomov user posted image    ....dont worry-be happy!!!   

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nobenih simptpmpv nosecnosti
17.1.2008 11:39:35   
TinKiCa1
Ola! Se vam pridružujem! mene so samo joške bolele, pa še to nism vedla zakaj:) Drugih znakov ni blo! Zdej sm že v 30t, pa je za enkrat vse v mejah normale! Se počas prpravlamo, amoak bomo preživel! vso srečo!

_____________________________

naša najlepša punčka Eva (12.03.2008)
in njen najlepši in najboljši ati :***

(odgovor članu BOJTKA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nobenih simptpmpv nosecnosti
17.1.2008 12:02:44   
srki
Ti kar uživaj ob neznakihuser posted image .

(odgovor članu TinKiCa1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nobenih simptpmpv nosecnosti
17.1.2008 12:02:45   
Hans
Tudi meni ni bilo v nosečnosti nikoli slabo, jedla sem vse, le spala sem veliko več, aja pa še krvavela sem.  

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu karmenslo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nobenih simptpmpv nosecnosti
17.1.2008 12:04:56   
Hans
Eh, prehitro se, poslala, ker sem krvavela sem mislila, da imam menstruacijo.
Veliko je takih, ki so v nosečnosti čisto brez znakov - tistih težavnih, zrasteta jim le trbuh in prsa.

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu Hans)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nobenih simptpmpv nosecnosti
17.1.2008 15:06:16   
Anonimen
Srečna bodi,tud men še pri 5 tednih ni bilo nič pol sem pa z bruhanjem in groznimi slabostmi vse za nazaj not spravla.Mogoče boš pa ena od tistih srečnic,ko ti sploh ne bo nič.

(odgovor članu Hans)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nobenih simptpmpv nosecnosti
17.1.2008 16:46:55   
pf
Jaz sem sedaj 7. tednu 4/7 dni in tudi nimam nobenih znakov, razen utrujenosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nobenih simptpmpv nosecnosti
17.1.2008 17:56:51   
Skye
Sem v 22 tednu, pa do pred tednom dni nisem imela nobenega tipičnega znaka. Če mi ne bi rasel buši tko pridno, sploh ne bi vedela da sem noseča. Zato slabe misli na stran in pozitivno v prihodnost.

_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nobenih simptpmpv nosecnosti
17.1.2008 18:20:00   
mojca83
Tudi jaz nisem imela nobenih znakov razen trebuha sevedauser posted image , pa sem že čisto pri koncu.

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nobenih simptpmpv nosecnosti
17.1.2008 18:30:50   
Majček28
punce brez skrbi, tudi sama sem bila in še vedno sem (29. teden ) taka srečka nosečka, da če ne bi vidla trebuščka pred sabo sploh ne bi vedla, da sem noseča  user posted image  (moram hitr trkar, da bo trajal do konca!! )

se pa spomnim, da sem tud sama bila ful panična zakaj nimam nobenih znakov- temu se reče sindrom nosečniških možganov, ker si vedno zapomnimo samo tiste nosečniške prigode, ki niso najbolj prijetne (npr. bruhanje ) user posted image  in ki naj bi bile tipične. Uživajte in čestitke user posted image user posted image user posted image

pa še nekaj: zelo si boste želele izvedet vse o nosečnosti in z njo povezanih problemih, pa o tem kaj vse gre lahko narobe z user posted image  in o nuhalni pa o dawnovem sindromu,... iz lastnih izkušenj priporočam, da se izogibate forumov in ne iščete preveč informacij na to temo!!! Sočustvujem z vsemi, ki so jih doletele take 'neobvladljive' zadeve, ampak mene je tko napsihiral, da nisem mogla spat pa samo na slabe stvari sem mislila pa strah me je blo pa.... Tega pa med nosečnostjo res ne potrebujete/ mo!!

Vsem lepo nosečnost pa prepustite se lepim misli in vse bo šlo kot je trebauser posted image

(odgovor članu mojca83)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nobenih simptpmpv nosecnosti
17.1.2008 20:17:36   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: Majček28

pa še nekaj: zelo si boste želele izvedet vse o nosečnosti in z njo povezanih problemih, pa o tem kaj vse gre lahko narobe z user posted image  in o nuhalni pa o dawnovem sindromu,... iz lastnih izkušenj priporočam, da se izogibate forumov in ne iščete preveč informacij na to temo!!! Sočustvujem z vsemi, ki so jih doletele take 'neobvladljive' zadeve, ampak mene je tko napsihiral, da nisem mogla spat pa samo na slabe stvari sem mislila pa strah me je blo pa.... Tega pa med nosečnostjo res ne potrebujete/ mo!!

Vsem lepo nosečnost pa prepustite se lepim misli in vse bo šlo kot je trebauser posted image



user posted image user posted image user posted image moja sotrpinka, kako si pa to lepooooooooooo napisala!!! user posted image user posted image user posted image

op. tud jaz sem že krepko čez polovico user posted image ,
pa ni bilo nič zankov... user posted image user posted image user posted image ...sam user posted image in izostanek M.


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Majček28)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?