|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   telovadba po laparoskopiji
13.11.2007 20:38:46   
mi negra
Pred 14 dnevi sem imela laparoskopijo. Zdaj pa me znaima kakšne so vaše izkušnje s pričetkom gibanja po operaciji.
Jaz se počutim dobro...razen občasnih špikanj...v jajčnikih...(verjetno ovulacija)
Kdaj menite, da bi lahko začela s telovadbo?
Kakšne so vaše izkušnje?user posted image

Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: telovadba po laparoskopiji
13.11.2007 21:21:59   
lučka 25
Kakšno vrsto telovadbe pa misli? Jaz sem imela laparo pred dobrimi 4 tedni in sem sedaj "le" veliko hodila (tudi po 2 uri). Drugače pa 2x tedensko hodim na rekreacijo (odbojko) in sem mislila že v nedeljo zopet začeti, pa nam je odpadlo. Moja svakinja se je tudi dobro počutila (res je, da njej niso nič delali, so jo le laparoskopsko pregledali in je bilo vse O.K., pa je 14 dni po operaciji že igrala tenis.
Mislim, da je dosti odvisno od počutja, samo sem pa mnenja da prav hitro pa tudi ni potrebno pretiravati. Je laparoskopija pač operacija.

(odgovor članu mi negra)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: telovadba po laparoskopiji
13.11.2007 21:28:05   
Anonimen
Jaz sem nisem pobrala 3 mesece od te operacije. Žal. user posted image

(odgovor članu lučka 25)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: telovadba po laparoskopiji
13.11.2007 21:44:41   
lučka 25
Taly, tudi meni ni bilo jasno, kako je lahko svakinja tako hitro okrevala. Zame res kar malo prekmalu. je pa po moje odvisno kaj in koliko ti naredijo. Jaz se sedaj dobro počuti, ni bolečin, tudi pri gibanju ni težav (moram kar dosti skakati sem in tja v službi - delam v vrtcu) in moram rečt, da sem že kar taprava. user posted image
Taliy, a mi lahko zaupaš, koliko časa po laparoskopiji pa ti je uspelo zanositi?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: telovadba po laparoskopiji
13.11.2007 21:57:42   
Anonimen
Točno 3 mesec sem zanosila. user posted image

(odgovor članu lučka 25)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: telovadba po laparoskopiji
13.11.2007 21:58:31   
Anonimen
V bistvu sem komaj 3 mesec sproščeno seksala brez nekih blaznih bolečin. user posted image
Ja, pa samo 2 odnosa sta bila zadost. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: telovadba po laparoskopiji
13.11.2007 22:04:28   
lučka 25
user posted image user posted image user posted image  Super!

Pa hvala za odgovor. Midva sedaj prvič po laparo poskušava, brez pritiskov in sproščeno. Upam, da nama uspe. user posted image
Je pa pri meni 7 dan v ciklusu, pa me okoli jajčnikov vse tiši kot takrat, ko sem imela ponavadi ovulacijo (v času klomifena). Ne vem, a je že možno, da se bliža O. Sem pa že srečna, da imam normalno dolg ciklus in ne več 42-45 dni dolg.

mi negra, upam, da ne zameriš ker se pogovor usmerja še drugam in ne le na tvoje vprašanje. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: telovadba po laparoskopiji
14.11.2007 8:22:04   
emaa
Mi negra, če se počutiš v redu, ni nobenih ovir, da ne bi začela s telovadbo.
Mene ni skoraj nič bolelo po laparoskopiji (sem imela še hitero zraven), pa so imeli veliko dela z mano, po drugi histero, bi šla lahko takoj po operaciji domov, tako dobro sem se počutila. Tako, da smo si različni, je pa tudi res, da mi po 6 urah poroda (čakanje, da poteče dovolj časa od obroka) in potem CR, ni bilo nič.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: telovadba po laparoskopiji
14.11.2007 18:31:11   
mi negra
hvala za vse odgovore......mogoče bom malo prihranila vaje za trebuščkauser posted image
hodila sem že 5 dan po operaciji, sicer malo bolj počasi ampak je šlo...zdaj pa čutim, da bi lahko še kaj več...malo neudobno se sicer počutim ko stisnem trbuh ampak ostalo je OK.

še nekaj ... a se po posegu kaj premakne menstruacija...jaz bi jo že skoraj mogla dobiti pa še nobenih znakov nimam, da se bo kmalu prikazala...pravzaprav mislim, da imam šele ovulacijouser posted image


lučka 25... ne skrbi user posted image tako me vse zanima ....upam, da bo tudi nama kmalu uspelo... sem že kar nestrpna s to prvo menstruacijo po operaciji...user posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: telovadba po laparoskopiji
14.11.2007 18:36:52   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: mi negra
lučka 25... ne skrbi user posted image tako me vse zanima ....upam, da bo tudi nama kmalu uspelo... sem že kar nestrpna s to prvo menstruacijo po operaciji...user posted image


Upam, da res!!! user posted image user posted image user posted image

Drugače pa se je meni user posted image  pojavila VELIKO prej. Ciklus je bil dolg le 27 dni in ne 48 kot pri zadnji user posted image . Gotovo je odvisno kot pri kateri. Jaz imam namreč PCO sindrom in kar naj bi mi prešpikali jajčnike, da bi delovali je gotovo to to, ker prej nisem ali pa sem imela bolj nenormalne ovulacije in s tem dolžine ciklusov.

(odgovor članu mi negra)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: telovadba po laparoskopiji
14.11.2007 18:47:56   
emaa
Prva M je pri meni prišla prej, druga pa je zamujala. 

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: telovadba po laparoskopiji
15.11.2007 19:10:29   
mi negra
meni pa še nič ne kaže na menstruacijo..hmmm...upam, da ne bo zamujalauser posted image , ker sem že malce nestrpna, da začneva delati naprej na user posted image  user posted image

Upam, da pride user posted image čimprej

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: telovadba po laparoskopiji
31.1.2008 13:04:53   
marusi
punce, o kakšni laparoskopiji govorite? meni so tako odstanili žolčnik, pa ne vem, kdaj lahko začnem. eni pravijo, da še 6 mesecev ne. neni se pa že po 2h tednih brez rekreacije meša. rada bi šla nazaj na pilates, z badmintonom bom pa še počakala. kakšne izkupnje imete?

(odgovor članu mi negra)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?