|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   viroza, gripa ali kaj????
28.1.2008 22:12:01   
draganav
Moja miška je že 10 dni smrkava in malo kašlja, ampak do včeraj še vse vredu. Včeraj popoldne pa dobi vročino, ki ji naraste tudi do 39. Čez 10 minut pade tam na 38.5. Danes popoldne pred spanjem na 37.7, ampak potem jo je mela skoz 38.5 do 39. Drugače je živahna, pije,malo manj je. Nosek še vedno pušča, pravi da jo nič ne boli. Ker, ko sva imeli vnetje ušes mi je sama povedala, da jo boli. Pri zdravniku še nisva bili, se kar izogibam čakalnic, da ne pokasira še kaj dugega. Kaj mislite, a je samo kakšna viroza? Vzgojiteljica mi je rekla, da je zdaj na pohodu takšna z visoko temperaturo. Bi bilo vseeno pametno se it pokazat ali kaj?? Naj počakam še jutri, da vidim kaj se bo razvilo. Aja, stara je 2 leti in 3 mesece.

_____________________________

TAKO LEPO JE BITI MAMA
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: viroza, gripa ali kaj????
28.1.2008 22:16:51   
Bubacka
Pojdita h zdravniku!

_____________________________

http://bubacka-stella.moj-album.com/
Imam dve sončici Stello in Evo!!!
04.12.2006, 3080 kg, dolga 51 cm, glavica 33
25.11.2009, 3140 kg, dolga 51 cm, glavica 33

(odgovor članu draganav)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: viroza, gripa ali kaj????
28.1.2008 22:18:28   
draganav
Zdaj si me pa prestrašila. A misliš, da je kaj hudega. Jutri grem!!!

_____________________________

TAKO LEPO JE BITI MAMA

(odgovor članu Bubacka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: viroza, gripa ali kaj????
28.1.2008 22:37:24   
bini
če ni kakšnih posebnih bolečin, slabega spanja in res slabega počutja, potem je pri naši pediatrinji pravilo, da se gre pokazat 3. dan vročine - ker prej tudi na krvi ne pokaže ravno sigurno, če je kaj bakterijskega...
jaz bi počakala še kak dan oz. vedno tako naredim..
in še to - vročina je fajn, ker dejansko pomaga k izboljšanju, važn da ni kaj drugega user posted image
srečno

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu draganav)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: viroza, gripa ali kaj????
28.1.2008 22:43:27   
draganav
Ja, saj jaz tudi tako mislim. Sprva me je bilo strah te vročine, ampak sem toliko prebrala o njej, da jo zdaj sprejmem. Tudi ne zbijam jo, ampak počakam in, če vidim da pada pač pustim. Ker moja miška prenese res visoko vročino. Ko je imela pri enem letu uroinfekt jo je mela čez 40, ampak živahna kot da ni nič. Umiri se ko pridena 39, čez par minut pade na 38.7 ona pa kot, da ni nič. Mogoče pa ni prav, da ne kompliciram, ali bi morala??? 

_____________________________

TAKO LEPO JE BITI MAMA

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?