|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Polulane pleničke
7.2.2008 19:17:23   
Edita
Živjo,

sem mamica 3 mesečne deklice, katero samo dojim. Na teži lepo napreduje (najnižja teža 3500 g, pri 3 mesecih pa jih ima 6580 g), samo skrbi me ker zelo malo lula. In sicer ji v povprečju zamenjam 5 plenič na dan, pa še te so zelo malo polulane (po mojem mnenju se v eno pleničko polula 2-3x, razen če jo pustim dalj časa v eni plenički, potem je bolj polulana). Urin ni ne obarvan in ne smrdi. Kaka mi na par dni, kar je baje pri dojenih otrocih OK.
Naj povem še to, da čaja noče piti ne po flaški, ne po žlički, samo kot izgleda se bomo morali malo bolj potruditi. Pediatrinja je rekla da to najbrž ni nič narobe in da vse posrka vase.

Zdaj pa me zanima kako je pri vas? ali vaši trimesečniki bolj lulajo?

Hvala za vaše mnenje.

lp
Edita
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Polulane pleničke
7.2.2008 19:19:12   
lex
Eni več, drugi manj lulajo. Mislim, da je to čisto ok in če se s tem strinja pediatrinja se nimaš kaj sekirat.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Edita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Polulane pleničke
7.2.2008 21:31:40   
melani99
se strinjam z lex. pozorna bodi, če bi bil urin bolj temno obarvan in bolj močnega vonja (znak, da pije premalo tekočine)

_____________________________

Pošlji MALIBORCI (brez presledka!) na 1919 in podari 1 € Društvu za prezgodaj rojene otroke Maribor.
Velja za Si.mobil-ove uporabnike.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Polulane pleničke
7.2.2008 22:16:49   
tanci29
cao,
tudi jaz imam user posted image  3 mesecnika. tudi midva se samo dojiva. sem mu poskusila dat malo vodice pa tudi ni kaj prevec bil za to da bi jo pil. je bolj ven pluval.
meni je rekla pediatrinja da naj mu probam malo dat in če ne bo hotel potem nima potrebe po dodatni tekočini.  pa tudi planička je včasih bolj mokra včasih pa malo manj, včasih pa polula še mamico ko je odvituser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu melani99)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?