|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Par vprašanj
27.1.2008 18:38:06   
Taula
Imam za vas.user posted image

1. Kje lahko kupim prevleko za previjanje..tako tenko, za v avto, obiske. Vem da lahko kupiš Nivea torbo in tam to dobiš, ampak jaz rabim samo prevleko, nočem ostale robe. Imajo v BC to?
2. Zaščitna obroba za posteljo..videla sem jih v BC, Odeji...v BC so lepe ful drage oz. jih dobiš le v kompletu z posteljino, odejo. V Odeji mi nič ni bilo všeč, pa še postelja ni klasična...je 128 x 63 cm.
Na Zibka d.o.o. teh mer ne najdem. user posted image Kaka ideja (razen Pike Poke, Ariela) kje bi to našla?
3. Igralni center...katerega priporočate?

Hvala.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Par vprašanj
27.1.2008 18:42:04   
lex
taula veliko preoblek sem videla v Avstriji, ampak se mi zdi, da vse prodajajo v kompletu z ostalo posteljnino.

jaz sem dobila Niviein nahrbtnik, tako da ti ne znam pomagat. Igralni centri so si pa tako različni, da vzami tistega, ki ti je všeč. najprej otrok itak samo leži spodaj ko pa se začne igrat, pa mu lahko gor obesiš tud kaj drugega. Pri nas je bilo svašta gor obešenega, samo tisto kar je bilo v kompletu ne, ker jima je bilo bolj zanimivo v rokah.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Par vprašanj
27.1.2008 18:42:58   
lex
joj tele za previjat imaš od fixisa tud take za 1x uporabo. Not jih je 10, pa če se ne polula gor, jo lahko imaš za večkrat.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Par vprašanj
27.1.2008 19:46:57   
srursa
1. Meni so za previjanje najboljše te za enkratno uporabo imajo v Mullerju, DM...
2.Zibka d.o.o. pokičeš in ti sešijejo po meri.
3.  Igralnih centrov je pa ful. Fino  so taki, ki imajo kakšno musko zdravn (za pristisnit)

Upam, da sem ti kaj pomagala.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Par vprašanj
27.1.2008 20:19:03   
Paštetka
Taula, kar se tiče prevleke za previjanje, mi pošlji na ZS naslov in ti jo pošljem. Jaz je nikoli nisem rabila. Kupujem namreč tiste za 1x uporabo v DM-u ali Mullerju. Imam pa se mi zdi vsaj 2 prevleki, ki ju nisem rabila user posted image

Obrobo, sem jaz kupila s posteljino vred. Kar se tiče mer postelje za obrobo...Moja postelja je tudi izven standardnih meril. Pa imam 3 različne obrobe, pa vse nekak pašejo gor. Saj jo nekak že zavežeš oz. namontiraš.

Igralni center... mi imamo 2, pa uporabljamo vsakega malo, potem nobenega... Včasih ji je dosadno vsak dan se z enim in istim igrati. Moja 2 nista nič posebnega, pa sta zelo uredu. Prvi otrok sicer sploh ni hotel biti v njem, Mašika se pa zelo rada in fajn zamoti noter. Najraje sta bila otroka na blazini (tisti, ki ju dobiš na recept v RA). Jaz sem si blazino izposodila, lahko pa jo tudi kupiš, če ti starih 40 jurjev ni preveč user posted image . Poglej malo na bolhi. ta blazina je namreč zelo super, ker je pod otrokom toplo in ne drsi. Okrog ji namečem igračke in se igra in ne rabi nobenega centra. pa tudi hitreje se začnejo plaziti, ker se upre lažje v blazino in ji ne drsi kot podloga od centar, ki jo samo poriva z nogicami. pa tudi kasneje je super, ker odlično ubčaži udarce oz. padce user posted image . Pa če ji pobegne kakšna igračka se lažje dokopa do nje, ker IP samo "drsi" oz. jo poriva sem in tja ali kako naj opišem.

V glavnem, če se pa odločiš za center, pa kupi takega z lokom user posted image . Ne kakšnega dragega, ker res nima smisla. mogoče je fajn, če ima ogledalo, ker se zgodaj začnejo gledati. Nima važno, če igra ali ne, ker boš čez par tednov itak imala milijon piskajoči in igrajoči se igrač, ki ti bodo vsak dan bolj žrle živce in se boš spraševala, kje imaš izvijač, oz. kje so baterije user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 27.1.2008 20:20:07 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Par vprašanj
27.1.2008 20:35:53   
Anonimen
1. ti priporočam podloge za enkratno uporabo
2. ne vem
3. mi smo bli z našim ful zadovoljni, samo takih v trgovini ne prodajajo več. Glej, da bojo žive barve, ne pastelne, pa kakšno ogledalce, par igračk, ki visijo (na našem so še na podlogi pritrjene z ježki), vrtiljaček z muziko in lučkami (no, to ima naš).

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Par vprašanj
27.1.2008 20:37:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tašonka


3. mi smo bli z našim ful zadovoljni, samo takih v trgovini ne prodajajo več.

Eh, sem se štorasto izrazla.user posted image Prodajajo verjetno jih take, samo ne teh, te firme, ki ga imamo / smo imeli mi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Par vprašanj
28.1.2008 6:51:23   
Nenya
1. podloge za 1x uporabo
2. obrobo mamo iz Odeje
3. naš center je iz Sončka, ima lok in gor obešene igračke, je bil na spletu dost bolj ugoden kot v BC ali Pikipoki

Paštetka, a je kakšna internetna stran kjer bi lahko videla to blazino, midve hodiva vRA, pa je nama ni nič omenila, naslednji pregled mava pa šele čez 1 mesec


_____________________________

Ever stopped to think ...
then forgot to start again?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Par vprašanj
28.1.2008 13:15:24   
Taula
Hvala za izkušnje.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Par vprašanj
28.1.2008 13:30:02   
Paštetka
Nenya omeni fizioterapevtki. Nisem ziher, ali ti napiše recept fizioterapevtka ali tvoja P, če hodiš na RA.

probaj na spletu poiskati blazino Airex.

Nekaj je omenjeno tudi na RR, na strani Razvojna.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?