|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   strije
15.5.2008 18:01:14   
sančika
prosim dajte mi povedat če bi mi solarij kaj prekril te rdeče strijeuser posted image Drug mesec gremo namreč na morje ampak me je prav sram it ker imam belo kožo ven pa iztopajo strije. Hvala vam za odgovore in vam želim lep dan še naprej
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: strije
15.5.2008 18:08:01   
Anonimen
Lubica, lepa si tudi s strijami! In nima te biti čisto za nič sram! Si ženska, si mama, lepa. Tudi če bi te kdo na plaži gledal in se nad strijami celo zgražal, kaže samo na njegovo zgrešeno miselnost glede lepote, ne pa da bi bilo s tabo karkoli narobe.

Pred kratkim sem prebrala eno misel: Vitezi so bili ponosni na svoje brazgotine, te so jim bile spomin na največje boje. Kako je lahko potem mamica razočarana nad bazgotinami, ki so spomin na rojstvo njenega največjega zaklada?

Drgač pa ne vem, če solarij pomaga, s časom pa obledijo in niso več tako vidne.

(odgovor članu sančika)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: strije
15.5.2008 18:11:49   
Anonimen
prosim dajte mi povedat če bi mi solarij kaj prekril te rdeče strijeuser posted image Drug mesec gremo namreč na morje ampak me je prav sram it ker imam belo kožo ven pa iztopajo strije.


Pojma nimam, ce jih prekrijejo.

Da bi te bilo zaradi njih sram? Pa daj no, drugi jih sploh opazijo ne...user posted image , no, vsaj jaz ne....vidim samo zelo debelega cloveka, to ja, strije pa...kdo bi se poglabljal v njih na dopustu...user posted image

(odgovor članu sančika)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: strije
15.5.2008 18:14:11   
frutka_
Če bo tvoja koža temna bodo strije vidne kot srebrne nitke. Zgleda res lepše.  Jaz jih na srečo nimam.user posted image

(odgovor članu sančika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: strije
15.5.2008 19:54:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica


Pred kratkim sem prebrala eno misel: Vitezi so bili ponosni na svoje brazgotine, te so jim bile spomin na največje boje. Kako je lahko potem mamica razočarana nad bazgotinami, ki so spomin na rojstvo njenega največjega zaklada?



Zelo lepa misel. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: strije
15.5.2008 21:32:51   
Naja30
Se strinjam, da je zelo lepa misel.

sančika, ti se pa res ne sekiraj za teh nekaj strij. Saj ne greš kazat svojega telesa, ampak greš uživat z družino na morje. Po moje ti solarij ne bi prekril. Mogoče kakšna samoporjavitvena krema.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: strije
16.5.2008 0:06:11   
Majuska
Naja3, samoporjavitvene kreme se ponavadi odluščijo dol, ne vem koliko bi kaj prekrilo ... lahko se poskusi, ampak malce dvomim v uspeh.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: strije
16.5.2008 12:29:57   
sančika
Hvala vam za odgovore. no zdaj bom vsaj malo korajžno stopila na plažo. Jah saj je res kaj si pa moremo to je življenje. Hvala vam. Papa

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: strije
16.5.2008 13:14:15   
anny1
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Lubica, lepa si tudi s strijami! In nima te biti čisto za nič sram! Si ženska, si mama, lepa. Tudi če bi te kdo na plaži gledal in se nad strijami celo zgražal, kaže samo na njegovo zgrešeno miselnost glede lepote, ne pa da bi bilo s tabo karkoli narobe.

Pred kratkim sem prebrala eno misel: Vitezi so bili ponosni na svoje brazgotine, te so jim bile spomin na največje boje. Kako je lahko potem mamica razočarana nad bazgotinami, ki so spomin na rojstvo njenega največjega zaklada?

Drgač pa ne vem, če solarij pomaga, s časom pa obledijo in niso več tako vidne.


se čisto strinjam, lansko leto sem šla na morje-nepripravlena- hotela kupit kopalke-enodelne- mi pa prodajalka reče da me bo po riti kaj se mi gre in da če me še enkrat vidi v enodelnih kopalkah da jih bo kar razrezalauser posted image , no malo heca, skratka sedaj si mamica in vse ima svojo cenouser posted image lp

_____________________________

Sreča moja so moji sončki, ki sto po čudežu prišli v moje življenje....Čeprav je mami biti težko je to najlepša naloga, ki jo ena ženska lahko ima...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: strije
21.5.2008 12:20:20   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Lubica, lepa si tudi s strijami! In nima te biti čisto za nič sram! Si ženska, si mama, lepa. Tudi če bi te kdo na plaži gledal in se nad strijami celo zgražal, kaže samo na njegovo zgrešeno miselnost glede lepote, ne pa da bi bilo s tabo karkoli narobe.

Pred kratkim sem prebrala eno misel: Vitezi so bili ponosni na svoje brazgotine, te so jim bile spomin na največje boje. Kako je lahko potem mamica razočarana nad bazgotinami, ki so spomin na rojstvo njenega največjega zaklada?

Drgač pa ne vem, če solarij pomaga, s časom pa obledijo in niso več tako vidne.

Zelo lepo napisano .....in resnično!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: strije
21.5.2008 14:16:22   
ursalara
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Lubica, lepa si tudi s strijami! In nima te biti čisto za nič sram! Si ženska, si mama, lepa. Tudi če bi te kdo na plaži gledal in se nad strijami celo zgražal, kaže samo na njegovo zgrešeno miselnost glede lepote, ne pa da bi bilo s tabo karkoli narobe.

Pred kratkim sem prebrala eno misel: Vitezi so bili ponosni na svoje brazgotine, te so jim bile spomin na največje boje. Kako je lahko potem mamica razočarana nad bazgotinami, ki so spomin na rojstvo njenega največjega zaklada?

Drgač pa ne vem, če solarij pomaga, s časom pa obledijo in niso več tako vidne.


Se strinjam res lepo napisano in resnično!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: strije
21.5.2008 14:30:25   
Anonimen
Da si ne bom lastila tiste misli: Napisala jo je uporabnica RR, sneguljčica user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu ursalara)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?