|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   predporočna pogodba?
5.2.2008 22:01:21   
Kepica83
Ali se kdo poslužuje tega?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: predporočna pogodba?
5.2.2008 22:04:10   
bskrle
zAKAJ?
Midva tako in tako nisva imela nobenega premoženja, le avto.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: predporočna pogodba?
5.2.2008 22:04:28   
Naja31
Kolikor jaz vem, po slovenski zakonodaji ni mogoča.
Lahko jo skleneš, ni pa potem veljavna na sodišču.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: predporočna pogodba?
5.2.2008 22:09:03   
Kepica83
aha no tak me zanima. Ker jaz imam premoženje kot so avto, motor in hiša moj pa prav tako razen motorja nima. Tak me je zanimalo.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: predporočna pogodba?
6.2.2008 9:15:05   
urskas
sem pa mislila da je tudi pri nas možno, saj sem ravno predkratkim, slišala o nekom (ki je seveda nesramno bogat).

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: predporočna pogodba?
6.2.2008 9:26:26   
cukr07
IZVIRNO SPOROČILO: bskrle

zAKAJ?
Midva tako in tako nisva imela nobenega premoženja, le avto.



Pri nama je bilo enako.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: predporočna pogodba?
6.2.2008 9:36:20   
nuala
Ne vem, če so v zadnjem času spremenili zakonodajo ( hotli so uvest tudi to ), ampak V Sloveniji ko sem se jaz poročila, ni bilo mogoče skleniti predporočne pogodbe.
Na srečo, saj sem se poročila s starim descom samo zaradi denarja. Vprašajte taščo.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: predporočna pogodba?
6.2.2008 10:51:48   
bt08
Ne vem midva jo ne rabva.On ma avto in to je to,skupej imava sina,pa plače.drugega pa za enkat še ni najno,ko bo stanovanje napisano nanj,bova pa že poročena.Pa še ta avto ko ga ma,ga jaz uporabljam in ni ne vem kaj.Tko da pri naju ta stvar odpade.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: predporočna pogodba?
7.2.2008 8:21:56   
NATAŠI
pri nama je ne bo.. .avto imava vsak svojega, stanovanje je napisano nanj in je s poroko tako najino... je pa to stvar vsakega posameznika in sredstev s katerimi razpolagata

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: predporočna pogodba?
7.2.2008 8:28:22   
mighi
Pri nas ni aktualna, čez lužo (ZDA) pa. To pa za to, ker pri nas se ob ločitvi deli na pol samo premoženje, ki je bilo pridobljeno v času (zunaj) zakonske zveze, v ZDA pa kar celotno (tudi dedovano).

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: predporočna pogodba?
7.2.2008 11:07:12   
Natyy
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

pri nama je ne bo.. .avto imava vsak svojega, stanovanje je napisano nanj in je s poroko tako najino... (po zakonu ne bo tako, če ga je dedoval tvoj mož pred ali v zakonu je stanovanje njegovo in ne tudi tvoje. Tvoje je le v primeru, da ti da z darilno pogodbo pisat 1/2. Drugače pa lahko že starši dajo sinu in snahi z darilno pogodbo pisat vsakemu 1/2 . V tem primeru je vajino. drugače pa je lastnik le eden).je pa to stvar vsakega posameznika in sredstev s katerimi razpolagata

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: predporočna pogodba?
7.2.2008 12:24:34   
NATAŠI
natyy hvala za informacije mi bo prav prišlo user posted image . sem mislila da je s poroko avtomatsko premožeje pol pol

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: predporočna pogodba?
7.2.2008 14:17:13   
SRCCEK
IZVIRNO SPOROČILO: Natyy

IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

pri nama je ne bo.. .avto imava vsak svojega, stanovanje je napisano nanj in je s poroko tako najino... (po zakonu ne bo tako, če ga je dedoval tvoj mož pred ali v zakonu je stanovanje njegovo in ne tudi tvoje. Tvoje je le v primeru, da ti da z darilno pogodbo pisat 1/2. Drugače pa lahko že starši dajo sinu in snahi z darilno pogodbo pisat vsakemu 1/2 . V tem primeru je vajino. drugače pa je lastnik le eden).je pa to stvar vsakega posameznika in sredstev s katerimi razpolagata



Nama sta dala njegova starša parcelo za hišo (z darilno pogodbo), vendar če greva narazen, je parcela avtomatsko njegova (cela), kar pa sva zgradila na parceli se pa deli na pol.....tako mi je bilo razloženo pri notarju!!!

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?