|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Potek dogodkov v ambulanti za neplodnost
17.5.2009 9:57:56   
Anonimen
Pozdravljeni.

Eni zanosijo prvič, eni po nekaj mesecih, eni nikoli. Pravijo, da greš lahko na pregled šele po enem letu rednih spolnih odnosov. Zanima me, kaj ti tam naredijo, ker bo pri nama že kmalu eno leto. Baje pride ženska par ur po spolnem odnosu na pregled, da pregleda, kaj se dogaja s semenčeci v njej - potem pa ... kaj? (ok, še prej pregleda spermo moškega).
Seveda vem, da je odvisno, kaj vidi.
Včasih sem bežno brala forume o tem, da nekatere dobijo potem ene tablete in takoj zanosijo. Kaj so ti tableti?

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 17.5.2009 11:58:58 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Potek dogodkov v ambulanti za neplodnost
17.5.2009 12:15:31   
Taddy78
Mislim da mora biti 1.5 let nezaščitenih odnosov, da se smatra da so problemi pri zanositvi.
Žal celotnega postopka ne vem, ker že imam enega sina, ampak sva tudi v postopku, ker nama v drugo ne rata.

Ponavadi punce dobijo Klomifen, za proizvajanje večje količine foliklov (jajčec)...

No midva sva bila v aprilu prvič na kliniki za neplodnost (od sinovega rojstva imava nezaščitene spolne odnose, torej že več kot 3.leta), kjer so najprej pregledali njegovo spermo. Rezultat je bil zelo slab in sem ravno ta teden dobila potrditev, oz. da se konzilij strinja, da lahko greva v postopek zunajtelesne oploditve.

V avgustu ima moj še en pregled sperme, jaz pa ta mesec ko dobim M grem na odvzem krvi, v dneh O pa imam UZ (upam da ne bodo še pri meni kaj našli)...
Pri nas v MB je čakalna doba za umetno nekje 10 mesecev, s tem da se že na prvi posvet čaka nekje pol leta, tako da se kar zmeni z G da ti da napotnico (no v LJ baje ni tako dolgo za čakat).

Čeprav ti nisem kaj dosti pomagala, ti vseeno želim, da vama čimprej uspe zagledati magični user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Potek dogodkov v ambulanti za neplodnost
18.5.2009 7:27:24   
db
taddy78 te lahko vprašam kdaj si bila dana na seznam in ali imaš ivf ali ics

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Potek dogodkov v ambulanti za neplodnost
18.5.2009 16:58:31   
Taddy78
Evo, če pop pravici povem, sem za prvi pregled padla noter preko vez, tako da ne vem kaj kakšne kratice pomenijo...sva pa na seznamu od 16.04.09 naprej...dr. je rekle, da je nekje 10mesecev za počakat...

(odgovor članu db)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Potek dogodkov v ambulanti za neplodnost
18.5.2009 17:00:48   
Taddy78
Sorry za napake...sem v službi, pa sploh ne preberem preden oddam user posted image

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Potek dogodkov v ambulanti za neplodnost
18.5.2009 17:10:19   
db
ja sej jz sm tud preko vez pršla na prvi pregled in sem od lanskega oktobra na čaklni listi in sedaj čakam na pošto od konzilja zato sm vprašala ker so mi rekl najprej da bo pošta aprila zdej pa je maj pa še čakalne dobe so se podaljšale

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Potek dogodkov v ambulanti za neplodnost
18.5.2009 18:51:19   
Taddy78
Zanimivo, kam pa hodiš to?
Jaz sem dobila to pismo v manj kot 14dneh po prvem "sestanku"...

(odgovor članu db)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Potek dogodkov v ambulanti za neplodnost
18.5.2009 19:05:39   
db
v mb k dr veljkoviču al ka je že

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Potek dogodkov v ambulanti za neplodnost
19.5.2009 14:24:57   
Taddy78
Jaz sem pri Reljiču...
Ravno pa čakam na SMS od kolegice, katere mati dela tam, ker me ful zanima katera sva na vrsti. Tu ne bova šla nič "mimo vrste" in me res malo muči kako je kaj stanje "v vrsti"...

(odgovor članu db)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?