|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako veš
25.3.2009 0:16:57   
goričanka
Čiao,
ker tudi danes ne morem spati vas sprašujem kako veš da ti je odtekla voda? Neumno vprašanje za 2.user posted image žensko vendar v prvo sem šla 11 dni čez rok in so mi porod sprožili tako da ne vem kako to zgleda.

Imam grozne krče v dimljah. Ali je to to?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako veš
25.3.2009 6:18:12   
spps
če ti voda odteče,ti lahko po kapljicah ali pa v močnem curku,mislim,pa da bolečina ni prisotnauser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu goričanka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako veš
25.3.2009 8:19:42   
Dudica1
bolečina pro odtekanju vode ni prisotna...ko ti bo odtekla voda boš že vedela...verjemi...user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako veš
25.3.2009 8:58:23   
Februarka08
Meni je babica prebodla mehur na porodni postelji in nisem nič čutila, samo nekaj toplega se je zlilo venuser posted image tudi jaz sem se spraševala kako bom to vedela... no, pol sem spoznala občutekuser posted image ne moreš falituser posted image

Srečno!


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako veš
25.3.2009 11:18:29   
blazka
Meni je dvakrat voda odtekla doma. Je blo tko, da ko sem ponoči vstala za lulat, se mi je že po postelji polilo nekaj plodovnice. Potem pa še na WC-ju. Tko da res ne moreš zgrešit. Pa še to, tisto, kar se je polilo po postelji ni imelo čisto nobenega vonja, tudi potem ko se je posušilo - ker je plodovnica sterilna, če je vse v redu (da se dojenček ne pokaka, ipd).

Tko da ne se sekirat, boš že vedela.

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?