|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krvavitev po pregledu G
21.2.2012 15:53:48   
Anonimen
Danes sem imela pregled ker sem 3dni čez rok.. popadki in odprta 2 cm, torej nekaj se dogaja... Pri pregledu mi je G pokazala kri, ki naj bi bilo to normalno...ampak tega je že nekje 6ur jaz pa še zmeraj krvavim user posted image zanima me vaša izkušnja??? plus tega me je pri tem pregledu tako bolelo in si ne morem predstavljat kako bo šele pri porodu...ali sem samo jaz tako občutljiva dekllica??? user posted image Hvala za odgovore
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: krvavitev po pregledu G
21.2.2012 17:43:34   
Anonimen
a res še nobena ni imela pregleda, da bi karkoli komentirala-svetovala??????????user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: krvavitev po pregledu G
21.2.2012 19:34:58   
kajajaka
Krvavitev je normalna, prav tako lahko pričakuješ čep - to je sluz (prozorna, rjava, krvava), ki je znak, da se je res začelo.

Kar se pa bolečin pri pregledu tiče. Jaz imam za sabo dve nosečnosti in preglede, pa ne morem reči, da me je hudo bolelo. Res ni prijetno, ampak težko bi rekla, da boli. Smo pa ženske različne. Morda bo katera potrdila, da jo je bolelo... ne vem no...

Srečno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
21.2.2012 19:51:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: krvavitev po pregledu G
21.2.2012 20:06:33   
Anonimen
Najprej je bilo nekaj krvi...zdaj pa tako kot praviš kajajaka sluz rdeče barve, sploh ko grem na wc in ko se brišem, porabim veliko wc papirja, ker te sluzi še kar ne zmanjka... Imam pa ful bolečine v križu (menda so to tut popadki). Hvala Gromska vsaka misel neki šteje in nikakor nisem vzela to kot za svojo zgodbo ;)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: krvavitev po pregledu G
21.2.2012 20:57:22   
Jassika
Mogoče ti je pa naredila striping (al neki tacga). To je, da sama G malo pospeši porod pri pregledu. Tako je meni, ko so mi sprožili porod najprej G "odluščila" čep, oz. se je potem sam. Je bilo pa kar boleče ja. In tudi pri porodu potem, so me ene 3 x ročno odpirali, kar je bilo bolj boleče kot vse ostalo. Torej ni nujno, da bo porod bolel bolj. JE pa dejstvo, da boli.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: krvavitev po pregledu G
21.2.2012 21:18:12   
nusi

IZVIRNO SPOROČILO: Jassika

Mogoče ti je pa naredila striping (al neki tacga). To je, da sama G malo pospeši porod pri pregledu. Tako je meni, ko so mi sprožili porod najprej G "odluščila" čep, oz. se je potem sam. Je bilo pa kar boleče ja. In tudi pri porodu potem, so me ene 3 x ročno odpirali, kar je bilo bolj boleče kot vse ostalo. Torej ni nujno, da bo porod bolel bolj. JE pa dejstvo, da boli.


točno to sem hotla napisat, to so delali kolegici, ker je bla čez rok, menda boli ko user posted image , njej so dvakrat ponovili v dveh dneh in pol je šla rodit.

(odgovor članu Jassika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: krvavitev po pregledu G
21.2.2012 21:19:39   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Jassika

Mogoče ti je pa naredila striping (al neki tacga). To je, da sama G malo pospeši porod pri pregledu. Tako je meni, ko so mi sprožili porod najprej G "odluščila" čep, oz. se je potem sam. Je bilo pa kar boleče ja. In tudi pri porodu potem, so me ene 3 x ročno odpirali, kar je bilo bolj boleče kot vse ostalo. Torej ni nujno, da bo porod bolel bolj. JE pa dejstvo, da boli.


Ja očitno res..ker mi ni samo pogledala koliko sem odprta ampak mi je nekaj časa s prsti vrtela tam not...no vsaj tako je bilo čutit... in zgleda da je s tem tudi pospešla da se mi je odluščil čep..

(odgovor članu Jassika)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
22.2.2012 0:23:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: krvavitev po pregledu G
22.2.2012 9:03:50   
Jassika
Potem je bilo verjetno to res-to. Srečno, čim lažji porod, pa veliko veselja ob prvem pogledu na user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?