|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zelenjava
29.2.2008 12:37:52   
Brundula
Mene zanima kdaj otrok začne jesti surovo zelenjavo; motovilec, solato, redič, paradižnik... Kdaj ste prvič dale jesti zelje, repo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zelenjava
29.2.2008 12:40:53   
biga
Dojenčki kakšne zelene solate ali motovilca po moje še ne jedo. Moj nečak je šele zdaj pri 6. letih začel jesti zeleno solato. Paradižnik je alergen, tako da bomo mi z njim počakali vsaj do prvega leta. V omaki ga verjetno lahko ponudiš, samostojno pa ne vem, če ga bo jedel. Odvisno, koliko je star tvoj otrok. Zelje in repo - surovo - po moje isto kot zelena solata, domačo kislo repo mu bom pa danes prvič ponudila s krompirjem zmešano, pa je star 9 mesecev. S kislim zeljem bom počakala še kak mesec ali dva, ker menda zelo napenja.

(odgovor članu Brundula)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zelenjava
29.2.2008 13:42:58   
Naja30
Kislo zelje je probala okoli 10m, solate pa še ne je, stara je 15m. Pa sem ji probala dat, ampak se kar kremži zraven.

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zelenjava
29.2.2008 14:35:49   
kristinaj
naša bo kmalu 11m, firbec jo je matral kaj je v skledi na mizi, pa sem ji dala pokušat in sicer: na krožniku je imela polento z golažom, zraven sem ji dala nekaj peres radiča zabeljenega z oljem, kisom in česnom, narezala na majhne koščke in prelila z zabelo radiča, da je ratalo sočno in njami njami, kako smo vse popapcali....gresk pa v smeti :=))))

(odgovor članu Brundula)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zelenjava
29.2.2008 14:37:14   
kristinaj
ups...sem pozabila..... joto pa je že od 8m, najprej narejeno za njo, brez začimb, sedaj ji pa kar dam tako, kot jemo mi....

(odgovor članu Brundula)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zelenjava
1.3.2008 9:17:37   
jaša2
naša je 9m in solate še ni probala. ji jo bom pa v teh dneh ponudla, pa bomo vidli. user posted image  paradižnika se bomo izogibali še najmanj do 1 leta, ker je alergen. kislo repo pa je jedla pri ca.8m, pa dobi vedno grozen plenični izpuščaj po njej. do zdaj jo je jedla 2krat, pa jo bom zaenkrat pustla pri miru, ker dobi res ful vneto ritko.user posted image

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zelenjava
2.3.2008 20:27:28   
Anonimen
Kdaj ste prvič dale jesti zelje, repo?


Kislo zelje lansko zimo, pri letu in pol.
Poleti ga ne kuham.  

Kislo repo pa to zimo, se mi zdi.

(odgovor članu Brundula)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Hrana.
пеперутка16

Kdaj ste začeli s kuhanim sadjem ali zelenjavo (riž, korenček, jabolka)?

Od 3. meseca. (10%)

Od 4. meseca. (20%)

Od 5. meseca. (10%)

Od 6. meseca. (60%)


Število vseh glasov: 10

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!