|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   activ fit 6?
24.2.2008 21:59:50   
shooo
se dajo dobiti? in kje? ali vsaj 5+user posted image
lp


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: activ fit 6?
25.2.2008 6:19:39   
Lunca1
mislim da so samo do 5

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: activ fit 6?
25.2.2008 7:21:12   
Nika v službi
Uradno (na zavitku Pampersk) piše, da so do 5+, ampak jaz teh 5+ nisem še nikjer srečala. Preveri pri dobavitelju!

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: activ fit 6?
25.2.2008 8:03:56   
ajdaN
Šestka ne obstaja. Imajo do 5+, pa še to samo v Müllerju in samo enojno pakiranje - cca. 11€, če ni akcije.
 
Mi hodimo ponje v A - v Bipo ali Toys-a.

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: activ fit 6?
25.2.2008 11:16:56   
shooo
najlepša hvala az info.
jih vsaj ne bom več iskalauser posted image .
bom probala dobiti 5+.
ajdaN kako vam gre?

lp


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: activ fit 6?
25.2.2008 13:43:59   
ajdaN
IZVIRNO SPOROČILO: shooo
ajdaN kako vam gre?


Superuser posted image . Včasih bolj, včasih manjuser posted image . Se javim kmalu na "naši" temi.

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: activ fit 6?
26.2.2008 9:48:54   
pupika
Punce če imate možnost, si naredite veliko zalogo št. 5+, ker jih ne bo več. Pri nas v mb-Muller, ji ne dobivajo več. Mi je prodajalka rekla, da jih sploh ne bodo več imeli.

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: activ fit 6?
26.2.2008 13:51:37   
ajdaN
IZVIRNO SPOROČILO: pupika
Punce če imate možnost, si naredite veliko zalogo št. 5+, ker jih ne bo več. Pri nas v mb-Muller, ji ne dobivajo več. Mi je prodajalka rekla, da jih sploh ne bodo več imeli.


Zakaj pa neuser posted image ? A se jim ne splača? No mi jih itak kupujemo samo za "poštukat" kdaj pa kdaj. Čeprav v KR so jih imeli mogoče 2-3 mesece, pa še to večkrat ne kot ja.

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: activ fit 6?
27.2.2008 8:20:34   
pupika
ajdaN, jaz mislim, da se jim splača imet št.5+, ker itak vedno takoj zmanjkajo, ker jih je bilo možno samo v mullerju kupit, zgleda dabomo morali prešaltati na BabyDry, te pa bodo še imeli 5+ in 6. Jaz sem danes ponoči morala našega malega preoblačiti, ker je bil moker, ko sem mu dala 5, sem hotela 5+ malo šparati, pa kljub temu, da mu dam 5+, ga moram ponoči previjat, samo pa že dolgo ni bil moker, včeraj pa zopet. Se pa spomnim, da so včasih imeli tudi 6 active fit, teh pa že kar nekaj časa nimajo več.

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: activ fit 6?
27.2.2008 14:30:04   
alfist
Kupite Fixis, so zelo velike in kvalitetne. Priporočam tiste ki se oblečejo kot hlačke. So pa malo dražje...

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: activ fit 6?
27.2.2008 18:22:05   
katra55
5+ sem danes videla v Toysrus-u v Avstriji.

(odgovor članu alfist)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Naravno in sočutno odvajanje od plenic
Pri odvajanju od plenic ne gre toliko za to, kdaj so otroci razvojno pripravljeni biti brez plenic, ampak bolj za to, kd...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?