|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pleničke za ponoči
18.3.2009 11:29:50   
panapi
Katere plenice uporabljate za ponoči?
Mi imamo problem, vsako jutro je otrok (14mes) popolnoma moker, zato se tudi veliko prej zbudi!!!
Uporabljamo Pampers (vedno kupljen v Mullerju), preizkusili smo tudi Mullerjevo blagovno znamko,pa je bila še večja katastrofa!
Otrok zvečer vedno popije stekleničko (2,5dcl)mleka, ponoči ne je in ne pije!!! Spi pa vedno od 11 do 12 ur v kosu!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pleničke za ponoči
18.3.2009 11:37:02   
thaiss
pr nas zdržijo samo Activ Fitke(nemške)

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu panapi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pleničke za ponoči
18.3.2009 11:45:12   
Lunca1
activ fit ali Hofer

aja pa naš tudi spije zvečer 2 dcl mleka in potem nič več čez noč

< Sporočilo je popravil Lunca1 -- 18.3.2009 11:46:01 >

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pleničke za ponoči
18.3.2009 11:51:47   
sazi
Očitno različne plenice na različnih ritkah učinkujejo drugače
naš mali je pri tej starosti zvečer spil 2 dcl mleka in potem še ponoči 1x ali 2x po 1,5 dcl in ni bil nikoli moker - vse je ostalo v plenici in ga ni nič motilo, uporabljali smo pa Mullerjeve beauty baby

(odgovor članu panapi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pleničke za ponoči
18.3.2009 11:51:47   
Najaa
Hofer.

Če se da, naj popije stekleničko pred zadnjim previjanjem.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pleničke za ponoči
18.3.2009 11:53:32   
oktoberka
Pri nas smo tudi že probali vse živo, pa je vedno mokra. In najhujše je, da se zaradi tega ponoči zbuja in joka, ker jo zebe, ker vsa čisto polulana in mokra. Tko da jo moram ponoči previjat in preoblačit. user posted image Je pa stara 17 mesecev. Res pa je, da ponoči spije okoli 2dcl vode.

_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pleničke za ponoči
18.3.2009 11:59:00   
smejčica

Mi uporabljamo pampers activ fit za ponoči, čez dan hoferjeve, ..

Zadnjič je ena uporabnica RR(se ne spomnem, katera)  napisala, da uporablja nekakšne vložke za ponoči in jih da v pleničko, pa imajo mir do jutra. Baje se dobijo v lekarni, so mehki, vpojni, ... sama jih še nisem preizkusila.

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pleničke za ponoči
18.3.2009 11:59:28   
madejka
Nam so tud vse premočile razen Active fitk od Pampersa... tele so nam pa samo če je spal več ko 12 uruser posted image

_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pleničke za ponoči
18.3.2009 13:57:25   
timoteja
Za čez dan in ponoči imamo pleničke iz Lidl-a in sem zelo zadovoljna, največji šit od plenic pa je Fixies (tudi one kao super fajne za ponoči) - je ta mala zjutraj tako smdela po urinu oz. plenička in vse je tako zaudarjalo, da sem že pomislila na kakšen uroinfekt ali kaj podobnega. Hvalabogu sem hitro poštekala, zamenjala pleničke in bila pomirjena, da je z ledvičkami in mehurjem vse OK in da je problem v plenicah.

(odgovor članu panapi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
18.3.2009 15:26:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu timoteja)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pleničke za ponoči
18.3.2009 22:22:11   
majrim
jaz ji zdaj tri dni dajem activ fitke in je zaenkrat vse ok user posted image user posted image user posted image user posted image ...sem dobila dve za probo in je super...naša ga tudi rada cukne ponoči,pred spanjem pa itak obvezno mleko user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pleničke za ponoči
18.3.2009 22:23:45   
madejka
IZVIRNO SPOROČILO: majrim

naša ga tudi rada cukne ponoči,pred spanjem pa itak obvezno mleko user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?