|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj mu lahko ponudim...
13.4.2008 14:27:58   
nerka
tuno npr Rio mare, hrenovke, marmelado, zacimbe kot do vageta ali rdeca paprika -sladka.... pa  kdaj lahko je pecene stvari, meso, krompir,...stari smo 11 mes.
hvala

aja, sam se eno vprasanje, nekje sem prebrala da obstaja neka vageta ki se jo da dobiti v DM-u, a ve katera?
pa-pa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj mu lahko ponudim...
13.4.2008 14:30:08   
Lunc_a
vegete in takšnih stvari še dalj časa rajši ne,saj vsebujejo samo šrot sranja noter in to važi tudi za odrasle

(odgovor članu nerka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj mu lahko ponudim...
13.4.2008 14:57:21   
Netopirčy81
IZVIRNO SPOROČILO: Lunc_a

vegete in takšnih stvari še dalj časa rajši ne,saj vsebujejo samo šrot sranja noter in to važi tudi za odrasle


Tako je. Rajši uporabljaj začimbno sol.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj mu lahko ponudim...
13.4.2008 16:25:30   
lex
moja to je že od 7 meseca dalje (vegete ne uporabljam), ker je isto kot mi (ji za njo hrana ni dišala in je vse pljuvala ven, potem pa sem ji probala dat pečenko pa je šlo, prej se je pa na zelenjavi skor zadavla)

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj mu lahko ponudim...
13.4.2008 16:29:36   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: lex

moja to je že od 7 meseca dalje (vegete ne uporabljam), ker je isto kot mi (ji za njo hrana ni dišala in je vse pljuvala ven, potem pa sem ji probala dat pečenko pa je šlo, prej se je pa na zelenjavi skor zadavla)


pečenko pr 7 mesecihuser posted image user posted image user posted image  

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj mu lahko ponudim...
13.4.2008 19:10:14   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: nerka

tuno npr Rio mare, hrenovke, marmelado, zacimbe kot do vageta ali rdeca paprika -sladka.... pa  kdaj lahko je pecene stvari, meso, krompir,...stari smo 11 mes.
hvala

aja, sam se eno vprasanje, nekje sem prebrala da obstaja neka vageta ki se jo da dobiti v DM-u, a ve katera?
pa-pa



V e g e t a

(odgovor članu nerka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj mu lahko ponudim...
13.4.2008 19:42:23   
Anonimen
Jaz mu tako kot nam pripravljam hrano od enega 8 mes- se pravi z vegeto. Drugih začimb razen soli niti drugače ne dajem. Rio mare, hrenovke mu pa še nisem dala pa bomo stari eno leto. Marmelado pa bomo v kratkem poiskusili(sem se izogibala sladkim zadevam ker sem sama malo bolj okroglauser posted image ).

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj mu lahko ponudim...
13.4.2008 23:19:19   
Naja30
Z vsem, kar si tukaj naštela, sem kar dolgo časa počakala. No, vegete sploh ne uporabljam, tak da je še ni probala (mogoče pri taščiuser posted image ).
Hrenovke je prvič jedla pri 1 letu, pa je dobila izpuščaje.
Tuno je jedla po 1 letu, ampak ji je ne dajem pogosto.
Marmelado tudi po 1 letu, pa tudi ne pogosto.
Pečeno hrano okoli 9m, ne spomnem se točno.
Te začimbe, ki jih ti naštevaš, okoli 14m, pa se jih raje izogibamo.

ne vem, ali jaz pretiravam, ali ta hrana res ni primerna za tako male otroke? Saj obstaja še toliko drugega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj mu lahko ponudim...
14.4.2008 13:43:07   
januskica
v bistvu se strinjam z Najo3. Naša je tudi stara 11 mesecev in nič od naštetega še dala, razen malo domače marmerade. je spobala pr mojemu, ko jo je jedu na kruhu. marmelado načeloma lahko že daš, ampak se mi zdi še kar dosti druge hrane, tako da ni potrebna.

pečene stvari v pečici pa je že precej časa (od 9m), pa tudi z žara.

vegete in ostalih začimb itak ne rabim. smo pa vzadnjič bli pr mojih doma in ker rabijo vegeto (je pozabla babi dat stran za tamalo) je jedla juho z vegeto. pa ni blo nč narobe.
Mi delamo tako, da ko je kuhano odzamemo za njo oblok in potem dosolimo ... ti pa si npr. začiniš ter dodaš vegeto po svojem okusu. lp

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj mu lahko ponudim...
14.4.2008 17:54:40   
Nadja_24
Jaz sem ji ponudla nekje v enajstem, dvanajstem mesecu vse razen hrenovke. Pol pa sem še hrenovko samo v jajčku razžvrkljanem na majhne koščke. Rio mare obožuje to pa ji ponudim z paštico. Uporabljam pa tuno v lastnem soku ima rajši kot pa v olivnem olju.

Lp

(pa še to, stara je 14 mesecev, pa zaenkrat ni nič narobeuser posted image , drugače je vse kot midva.)

(odgovor članu januskica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj mu lahko ponudim...
15.4.2008 21:57:57   
nerka
@VOLGA oh no hvala k si me popravla, to je res skrajno pomembno pr vsem tem...

uglavnem, punce hvala za vase odg., kar se tice vEgete, pa sm v DM-U nasla neke zacimbe za juho in ostalo od Alnature...  bomo probal.. LP

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj mu lahko ponudim...
15.4.2008 22:01:00   
Anonimen
Vegete nikoli user posted image , tuno cim kasneje, hrenovke tudi, ampak jih otroci ponavadi radi jedo, marmelado tudi ze lahko.

(odgovor članu nerka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj mu lahko ponudim...
16.4.2008 8:11:39   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: nerka

tuno npr Rio mare (konzervirano hrano po 1. letu, sploh ribe) , hrenovke (po 1- letu), marmelado (lahko),  zacimbe kot do vageta (nikoli, se da tudi drugače fino skuhat) ali rdeca paprika -sladka (daleč po 1. letu).... pa  kdaj lahko je pecene stvari, meso, krompir (me čudi, da še niste. A potem samo kuhate?????) ,...stari smo 11 mes.
hvala

aja, sam se eno vprasanje, nekje sem prebrala da obstaja neka vageta ki se jo da dobiti v DM-u, a ve katera? (ne ker ne vegetariramo oz. ne začinkiramo oz. se ne zastrupljamo brezveze še ob kosilu.)
pa-pa  pa-pa user posted image



_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu nerka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?