|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pretirano polivanje
6.3.2008 12:05:53   
pavlyna
pozdravljeni

a ima se kdo take problema, kot jih mamo mi- naša mala pikica?

moja Larisa pretirano poliva že od rojstva-
že v porodnišnici je po vsalem hranjenju vsa količina stekla nazaj

redi se sicer normalno vendar je prov grozno gledat ko res nonstop poliva.

sedaj ji dajamo sicer novalac AR ZGOŠČENO MLEKO in je nekoliko bolje.
pediatri nč ne reagirajo, ker se normalno redi.

sicer pa je pridna in spi po 8-9 ur ponoči že od 3. tedna starosti.
a ima še ktera podobne izkušnje in kak nasvet.

lep pozdrav od mamice in male pikice.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pretirano polivanje
6.3.2008 12:14:39   
Anonimen
mojuser posted image je tudi nenormalno polival in se tudi normalno redil. sem ga včasih po 5x na da preoblačila in vedno je moral imeti slinček. Ne vem pa kdaj se je nehalo, ker pozneje nisem več gledala, ker ni bilo nič narobe. Mi je rekel P da je to čisto normalno da polivajo pač eni manj eni več. rezen lahko je kaj narobe če vedno bruha.

(odgovor članu pavlyna)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pretirano polivanje
6.3.2008 13:57:39   
suzanamai
Moja je tudi veliko polivala, vendar se je normalno redila oz. še malo preveč. Sedaj imava 5 mes. in še vedno včasih poliva, sem pa sama ugotovila, da pač nima mere in toliko kolikor imam mleka, ga poje, potem gre pa višek ven, ponavadi kar direktno ob podiranju kupčka, cela lužica na tla. Če nima drugih težav in je dobre volje se ne obremenjuj.

< Sporočilo je popravil suzanamai -- 6.3.2008 13:59:07 >


_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pretirano polivanje
6.3.2008 14:54:13   
Maxi77
Men je babca rekla, da otrok poliva, kar preveč popije in se nisem potem več sekirala

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pretirano polivanje
6.3.2008 17:21:19   
Anonimen
Moja hčerka je polivala in to tako močno da sva pristali v B. Tam so me naučili kako gostiti mleko z rižovo sluzjo, pa sem tako delala ampak je še vedno polivala...
Pa posteljico smo morali prerediti da je spala pod naklonom....
Morala je imeti slinčke tiste z plastiko spodaj ali pa bi jo morala preoblačiti neštetokrat na dan...
No pa je minilo, mislim da tam po 7 ali 8 mesecu. Tako da kaj dosti se tukaj ne da pomagat... nažalost.

(odgovor članu pavlyna)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pretirano polivanje
6.3.2008 21:34:02   
Naja30
Moja je tudi ogromno polivala. Še posebej, ker je že od nekdaj zelo živahna. tudi z uvajanjem GH ni bilo nič boljše, tako da sem ji kašice gostila in pazila, da ni preveč redko jedla. Šele okoli 11m se je nehalo tole polivanje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pretirano polivanje
7.3.2008 8:42:06   
Ekaz
Tudo naša je polivala ogromno. Umaknili smo tepihe, saj je letelo povsod in veliko. Pediatrinja je rekla, da je to povsem normalno in se ne rabimo sekirat...da otroka nič ne boli, ko se to zgodi. Potem ni potrebno silit več jest. Jaz pa sem vedno dala po polivanju par požičkov čajčka....zaradi boljšega okusa v ustih. Postopno se je to zmanjševalo in skoraj povsem ponehalo po dopolnjenem 5 mesecu.

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pretirano polivanje
7.3.2008 9:17:45   
pavlyna
hvala vam za odgpovore in pomoč
ja sej tud našauser posted image ima slinčke s podlogo, dvignjeno vzglavje,...
ja sej upam da bo hmal boljše, če smo 4 mesce zdržali bomo pa se mal,...

hvala in lpuser posted image

aja pa vse čestitke naji3 zauser posted image

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?