|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kava oz. zeleni čaj
4.3.2008 19:39:50   
tominikapiki
Čeprav se kave ne priporoča glih med nosečnostjo, jo jaz redno pijem - vsako jutro eno šalčko. Kako pa je z zelenim čajem? Bi lahko pila tudi tega (namesto kave)?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kava oz. zeleni čaj
4.3.2008 19:44:36   
MARTINŠČICA
Kakšna skodelica na dan ti ne bo škodila.

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu tominikapiki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kava oz. zeleni čaj
4.3.2008 20:38:34   
Majuska
 Lahko poskusiš, moj mož ga je recimo pil, ko je moral iz zdravstvenih razlogov ukiniti kavo in je bil povsem zadovoljen.

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kava oz. zeleni čaj
4.3.2008 20:43:17   
Naja30
Skodelica kave ali zelenega čaja tudi v user posted image  ni škodljiva. Jaz spijem vsak dan eno belo kavo.

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kava oz. zeleni čaj
4.3.2008 23:20:02   
lelaval
Jaz sem bila včasih strastna kofetarca, v user posted image  pa sem se omejila na 2 skodelici kave - to je vse v mejah. Tako, da če ti paše, jo komot lahko piješ, če ti pa paše čaj, pa tega pij. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu tominikapiki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kava oz. zeleni čaj
5.3.2008 6:36:11   
mateyka
valjda. zeleni čaj je nefermetiran in zato bolj milega okusa kot črni - itak. tud črnega lahko, pa rjavega, belega.. vse čaje v glavnem user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kava oz. zeleni čaj
5.3.2008 7:37:37   
pf
Jaz mislim da skodelica kave na dan ne more škoditi, seveda če ti paše.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kava oz. zeleni čaj
5.3.2008 7:37:39   
tasyo
Sama saem tudi strastna kofetarica, pa sem se v nosečnosti omejila na eno, max. dve kavici na dan. Moj pritisk je temu hvaležen, glava pa tudi, saj sem imela prve tedne zaradi abstinence hude glavobole. ČE ti paše, ti 1 dnevno zagotovo ne bo škodila, prav tako ne čaj. Pij, kar ti paše...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kava oz. zeleni čaj
5.3.2008 19:28:00   
tominikapiki
thaaaanx!!!

(odgovor članu tasyo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kava oz. zeleni čaj
6.3.2008 15:08:46   
tackica
jaz imam pa en problem. še predno sem izvedela, da sem noseča sem bila par dni bolana- vročina, bolečine itd. takrat sem se zdravila z lekadolom plus c, jemala sem jih na 5 ur, redno 4 dni. Zelo me skrbi, če je to vplivalo na zarodek? Hvala za vse odgovore.

(odgovor članu tominikapiki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kava oz. zeleni čaj
6.3.2008 19:46:27   
AnciM
Lekadol ni škodliv v nosečnosti. Jaz sem imela po 2 tednih (ravno ko mi je user posted image zaostajala par dni) vročino 39C in mi je zdravnik rekel, da lahko Lekadol jemlem. Aspirina ne, ker reči kri in bi lahko prišlo do kake krvavitve.

Čestitke za user posted image

(odgovor članu tackica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?