|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nuhalna svetlina
5.1.2009 16:35:37   
michelleD
Živio!

Jaz sem bila na nuhalni svetlini v prvi nosečnosti z mojim Anejem v Domžalih,bila sem zelo zadovoljna, sedaj po treh letih in pol  pa sem se prijavila kar v Rogaško Slatino, nekako mi je bližje.
Pa me zanima če imaste kakšne izkušnje s to lokacijo in nuhalno svetlino!? So natančni... skratka tudi tako dobri.
Hvala in lep pozdrav !!!user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nuhalna svetlina
5.1.2009 17:04:59   
zmajaz
Jaz sem bila tako v 1. kot v 2. nosečnosti na NS v Rogaški pri dr. Franiču in sem bila obakrat zelo zadovoljna. V Domžalah nisem bila nikoli, tako da ti pa ne znam primerjati, če so kakšne razlike - aja edino to, da ti da dr. Franič samo eno slikco z UZ, v Domžalah sem pa slišala, da jih dobiš več. Je pa spet res, da NS ne gremo zarad slikc. user posted image  Ti pa ravno tako posname tudi CD, če ga želiš in doplačaš.

dr. Franič na NS izmeri nuhalno svetilino, seveda, pogleda, ali se vidi nosna kost, ki je baje zelo pomembna, izmeri velikost otročka od trtice do vrha glave in velikost mehurja, pogleda in posluša srček, prešteje prstke na nogah in rokah - tiste, ki se pač vidijo, in pa pogleda možgane. Nato ti pa na podlagi tvoje starosti in z UZ prodobljenih podatkov izračuna tveganje za Downov sindrom, Edwardov sindrom in Patauov sindrom (trisomije 21, 18 in 13). Da ti tudi izvid in ti vse lepo razloži. To bi bilo približno to - upam, da nisem kaj pozabila.

(odgovor članu michelleD)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nuhalna svetlina
5.1.2009 18:51:26   
michelleD
 user posted image user posted image user posted image ZMAJAZ   HVALA!

POTEM JE PA VSE TO KOT V DOMŽALAH, HVAL, DA NISEM VEČ V DVOMU!!!




                                                                                  zA:   VZDEVEK:   zmajaz

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nuhalna svetlina
6.1.2009 15:43:13   
nebo
Pozdravljene,

mene pa zanima glede nuhalne svetline, in sicer naročena sem 29.1. in takrat bom noseča 13 tednov in 5 dni. Zdi se mi dokaj pozno, kaj pa vam??

Hvala in lep nepremrzel dan!

(odgovor članu michelleD)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nuhalna svetlina
6.1.2009 16:31:20   
piki*
Pozdravljene!

Noseča sem komaj šest tednov in me zanima kaj ve mislite da je bolje da počakam kaj mi bo rekla gin na pregledu glede plodu ali naj se že prej naročima na nuhalno?

Hvala vam za odgovor,
pa pauser posted image

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nuhalna svetlina
6.1.2009 16:53:06   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: nebo

Pozdravljene,

mene pa zanima glede nuhalne svetline, in sicer naročena sem 29.1. in takrat bom noseča 13 tednov in 5 dni. Zdi se mi dokaj pozno, kaj pa vam??

Hvala in lep nepremrzel dan!


NS naj bi se sicer delala do 14. tedna. Kaj pa vem no - meni se tudi zdi malo pozno. user posted image  Jaz sem jo obakrat imela v 12. tednu.

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nuhalna svetlina
6.1.2009 16:55:05   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: piki*

Pozdravljene!

Noseča sem komaj šest tednov in me zanima kaj ve mislite da je bolje da počakam kaj mi bo rekla gin na pregledu glede plodu ali naj se že prej naročima na nuhalno?

Hvala vam za odgovor,
pa pauser posted image


Če si noseča šest tednov, boš itak verjetno kmalu imela pregled in ti bo G razložila, kaj in kako, tako da lahko po mojem mirno počakaš do takrat.

(odgovor članu piki*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nuhalna svetlina
6.1.2009 17:33:30   
piki*
Hvala Ti za odgovor.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?