|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poročena in zaljubljena!
15.5.2008 14:48:55   
poletka
Pozdrav!
Najprej naj vam priznam,da sem stara članica z novim nickomuser posted image ,to pa zato,ker imam tak problem,v katerem bi me marsikatera prepoznala,pa še anonimne ne moreš več bit,rabim pa vaš nasvet oz.mnenjeuser posted image
Torej stvar je taka!poročena sem 7 let,imam dva otroka,v družini je vse ok,z možem se razumeva še kar,samo v postelji je bolj pomankanje,ker pač mož dela cele dneve in pride domov utrujen!jaz zaradi moje službe nisem dosti obremenjena,tako,da imam čez cel dan polno energijeuser posted image
No do predkratkim sem živela v smislu,da imam vse poštimano in je pri nas vse ok in se nam ne more nič zgodit!pa pred dvemi tedni dobim na kavču nek star mobitel in mi ni bilo čisto nič jasno!grem gledat in ugotovim,da si menda mož dopisuje z več puncami in jih išče za raznorazna srečanja!To je pač že enkrat počel in sem ga dobila,ker se je menil po internetu in sem ga pač nehote dobila!saj ne rečem,da me vara,ker je itak zmeraj doma,samo zgleda,da je možu postalo golgčas in si je omislil tako popestritev,da se heca z drugimi po telefonu!
No,in tale telefon mu vržem skoraj v faco,pa se je delal,da ne ve nič,pa da ni njegov!Ja,pa kaj še,kdo ga je pozabil na kavču?user posted image In kako je prišel tja?
Mani se je tisti dan posul svet in sem ga prav zasovražila in še zdaj po enem tednu se pogovarjava le najnujno,tako,da sploh ne vem kako bova speljala....
No in en dan po tistem srečam jaz v mestu enega fanta,znanca s katerim sva šla na pijačo in s tiste pijače so ratale pijače vsak dan,dokler mi ni priznal,da čuti nekaj več do mene in meni se je tudi ena iskrica premaknila in je tudi on meni včeč!Sicer se zdaj dobivava samo na pijačah,kadar jaz lahko in nič več!
Zdaj se pa bojim,da oba le še čakava na tisti trenutek kdaj bova skupaj!Nisem mu povedala,da imam probleme doma,z njim sem se pa začela dobivat,ker sem imela vse na kupu in mi je pasalo,ker sem pač na bojni nogi z mojim!
Joj,jaz res ne vem kaj naj naredim ali naj se spustim le v eno avanturo al kaj?Pol ne vem,kako bom živela z možem naprej,če poštimava najin odnos....res se mi prav trga,jem ne skoraj nič,stalno premlevam kaj je prav in kaj ne,pa še otroci so tukaj....pa z možem zgleda,da sva se kar oddaljila od tistega dogodka....kao naprej,ali zaupat čustvom ali razdirat družine,mojo in njegovo,saj on se tudi zaveda,da bo postal vse skupaj en velik problem....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poročena in zaljubljena!
15.5.2008 14:54:34   
tinkatonka
Joj,jaz res ne vem kaj naj naredim ali naj se spustim le v eno avanturo al kaj?Pol


če želiš ohranit zakon bejž od tega tipa stran, pa pejdt rajš domov k možu pa se pogovrta kaj hudiča je šlo tko narobe v vajini vezi, da si iščeta take popestritve.

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu poletka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poročena in zaljubljena!
15.5.2008 14:58:44   
Anonimen
Pismo, no, saj nisi stara 15 let, niti tvoj mož. On je utrujen? Ja pa ja de. Ali je znaveličan in išče druge frajle po netu in telefonu ali še kaj več, ali pa je zelo v rutini. V vsakem primeru, če ima čas za druge osvajat, pa magari virtualno, potem bi bilo bolj konstruktivno, da svoj čas nameni tebi in reševanju problemov (ne problemčkov, problemov in to velikih) v vajini vezi. In čisto isto velja tudi zate. Nehaj kofetkat kar z enim tipom, ki je pač priročno se ravno zdaj našel tu, ker to ni zaljubljenost, to je kar nekaj in najprej reši zadevo z možem, v vsakem primeru pa odrastita - ali rešita zadevo, ali pa pojdita narazen. Doma ni vse uredu in z kofetki si ustvarjaš še dodatne probleme. Ali pa bi bil to priročen izgovor za maščevanje partnerju ali razhod,kaj pa vem.

Se opravičujem za bolj grob odgovor, me daje PMS in se mi res ne da biti diplomatska user posted image .

(odgovor članu poletka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poročena in zaljubljena!
15.5.2008 15:00:50   
poletka
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka


kaj hudiča je šlo tko narobe v vajini vezi, da si iščeta take popestritve.


Nič,le premalo sva skupaj,najprej je mož začel,nimam pojma zakaj,saj je med nama bilo vse oh in sploh,pa v postelji tudi,meni pa je bilo tiste dni tako hudo,da sem šla s tem nehote na pijačo,ker sva se pač zgleda srečala ravno ob nepravem trenutku,saj,če bi bilo pri meni doma vse ok,sigurno ne bi šla takrat z njim na pijačo!
jebela,me pa tisti tip res privlači.....in kako naj se otresem teh misliuser posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poročena in zaljubljena!
15.5.2008 15:03:15   
mojamura
tako kot si rekla, da ti paše kofetkanje s tem tipom samo zaradi tega, ker si s tvojim na bojni nogi. Vprašaj se če bi isto reagirala, če tega njegovega telefona ne bi našla.

Je pa očitno, da imata s tvojim možem kar nekaj problemov, ki ne bodo izgionili iz danes na jutri. ampak, če vama je do tega da ostaneta skupaj, dajta malo obazmigat riti in oživet tisto, kar mislita, da je med vama zamrlo. malce več časa namenita sebi.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu poletka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Poročena in zaljubljena!
15.5.2008 15:04:13   
poletka
ANKICA,se ti nič ni treba opravičevat,ker točno tako stvari stojijo in ne vem kako bova z možem se lotila problemov oz.tega velikega problema!
jaz se točno vsega zavedam,kaj je prav in kaj ne in zavedam se tudi vseh posledic mojega kofetkanja,samo kaj ko si ne morem pomagat....
Saj zato sem se sem obrnila,vsaj po malo tolažbe!user posted image
Pa najbolje bo,da me zbombardirate,da me postavite na realna tlauser posted image Mogoče mi bo pomagalo!

(odgovor članu poletka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Poročena in zaljubljena!
15.5.2008 15:05:38   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: poletka

Nič,le premalo sva skupajuser posted image



_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu poletka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Poročena in zaljubljena!
15.5.2008 15:13:11   
Anonimen
Ja, no, pač, saj sama pri sebi zihr veš, kaj čutiš. Imaš moža še rada, si želiš biti z njim? Če ja, potem te čaka en globok pogovor s sabo in z njim. In če ne, potem se morata tudi vsest dol in se pomeniti.
S sabo se moraš pomeniti, kaj si pravzaprav želiš - če te ta kofetkar privlači, predvidevam, da si želiš ljubezni, nežnosti, občudovanja, občutka posebnosti. Poleg tega moraš sama pri sebi razmisliti tudi, kaj rabi tvoj mož (ne kaj ti misliš da rabi user posted image ) in kaj mu dejansko (ne)daješ.
In isto velja tudi za tvojega moža.

Razumem, da take stvari ne dozorijo kar z danes na juti. Vse to je proces, celjenje ran tako ali drugače, reševanje partnerstva ali razhod, za vse je potreben čas. Ne razumem pa, zakaj bi si kdorkoli že tako zakomplicirano situacijo hotel še oteževat. Po drugi strani pa čudna so pota človeška.

(odgovor članu poletka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Poročena in zaljubljena!
15.5.2008 15:16:45   
Anonimen
Je tvojemu dragemu ime Boštjan? Ima očala? Vozi Fiata?

Mislim, da sem ga že spoznala, s kupom laži. Rada bi vedela, če je to on.


(odgovor članu poletka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Poročena in zaljubljena!
15.5.2008 15:25:50   
mateyka
men se pa tvoj mož ne zdi tok utrujen - sej ma čas za flirtanje, ne? utrujeni nimajo tega časa, niti energije.
sam ne vem zakaj si vidva potem raj ne pošiljata seksi sms-ov. če on tok dela, je to kar potrebno imho. in redno kake vikende si vzet za vaju tud. v glavnem - redno zalivat (vezo) user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Poročena in zaljubljena!
15.5.2008 16:02:04   
BlackyMouse
IZVIRNO SPOROČILO: lekaša

Je tvojemu dragemu ime Boštjan? Ima očala? Vozi Fiata?

Mislim, da sem ga že spoznala, s kupom laži. Rada bi vedela, če je to on.




Uff, to bo še zanimivo. Z dnevom razlike sta se prijavili, pa obe le 3 objav user posted image Zanimivo naključje user posted image user posted image


_____________________________

Biti ljubljen pomeni več, kot biti bogat, kar pomeni biti srečen..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Poročena in zaljubljena!
15.5.2008 16:11:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lekaša

Je tvojemu dragemu ime Boštjan? Ima očala? Vozi Fiata?

Mislim, da sem ga že spoznala, s kupom laži. Rada bi vedela, če je to on.




user posted image user posted image user posted image

Kaj misliš da je sam en zdolgočasen mož v sloveniji?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Poročena in zaljubljena!
15.5.2008 16:21:56   
poletka
IZVIRNO SPOROČILO: lekaša

Je tvojemu dragemu ime Boštjan? Ima očala? Vozi Fiata?

Mislim, da sem ga že spoznala, s kupom laži. Rada bi vedela, če je to on.



zdi se mi,da se midve pa ne razumeva?user posted image
Ne,to ni moj mož,moj vozi drag avtouser posted image user posted image
Konc koncev se je lahko tako preimenoval,ko je kaj flirtal na internetuuser posted image
Glej nimam pojma.

za ostale pa,midve sva se očitno tako prijavile zgolj po naključju in da imava obe le 3 objave je verjetno le naključjeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Poročena in zaljubljena!
15.5.2008 16:25:33   
poletka
drugače se pa jaz zelo trudim zalivat vezo,nazaj pa ne dobivam skoraj nič,oziroma zelo malo!
Npr.v postelji vedno on čaka,da jaz naredim prvo potezo in še potem včasih leži kot en hlod in večinoma jaz delamuser posted image Tako,da mi res postaja prav dolgčas,pa kljub temu,da sem mu te probleme že zdavnaj zaupala je še vedno isto!
A,ja pa tisti telefon je rekel,da je nekam zašlatal,ker tisti dan sem mu ga skor  v glavo vrgla in ga je pač dal v žep in,ko sem čez nekaj časa zahtevala,da mi ga da,je rekel,da ga je vrgel stran,o temu pa nimam nobenega dokaza!
po drugi strani bi pa najraje videlela,da naj ga kar naprej uporablja,res mi je res postalo brezvez vse skupaj....user posted image

(odgovor članu poletka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Poročena in zaljubljena!
15.5.2008 16:28:21   
mika
Joj,jaz res ne vem kaj naj naredim ali naj se spustim le v eno avanturo al kaj?


kaj naj narediš? najprej reši problem z možem...al sta za skupaj al ne...potem se loti avanture...
ne delaj si še večjih problemov kot jih imaš

(odgovor članu poletka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Poročena in zaljubljena!
15.5.2008 16:30:12   
mika
,o temu pa nimam nobenega dokaza!


hjoj, a ti je rekel, da mu dokažiuser posted image ?

komu bi pa morala kaj dokazat? ti veš in to je dovolj

(odgovor članu poletka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Poročena in zaljubljena!
15.5.2008 17:38:55   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: poletka

No in en dan po tistem srečam jaz v mestu enega fanta,znanca s katerim sva šla na pijačo in s tiste pijače so ratale pijače vsak dan,dokler mi ni priznal,da čuti nekaj več do mene in meni se je tudi ena iskrica premaknila in je tudi on meni včeč!


Bejba, bluziš tak, da še sama seb ne verjameš ..... "star mobitel"? "Menda" si dopisuje? In ti "po naključju naslednji dan srečaš tvojega whatever? Pa prav naslednji dan, kaj?
Ok, no .... farbaj moža, če hočeš ..... tudi nam na RR piši pravljice, kot želiš .... ampak, ej, ne farbaj sebe, no. Točno veš, zakaj gre.

(odgovor članu poletka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Poročena in zaljubljena!
15.5.2008 17:40:26   
Anonimen
,saj je med nama bilo vse oh in sploh,pa v postelji tudi,


Vse oh in sploh je samo v reklamah, pa se v njih le dokler trajajo in po temeljitem retusiranju.

Ce hoces naprej, pozabi na to idejo.

(odgovor članu poletka)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Poročena in zaljubljena!
15.5.2008 17:56:03   
Kepica83
Jaz pravim  tak. 1x se živi in za nekoga takega čas vstran metat je škoda. Gledaj na sebe, da bo tebi pa otrokom lepo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Poročena in zaljubljena!
15.5.2008 17:58:25   
Anonimen
In ti "po naključju naslednji dan srečaš tvojega whatever? Pa prav naslednji dan, kaj?


Kinder surprise...user posted image .

Se zgodi.

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Poročena in zaljubljena!
15.5.2008 18:23:00   
mateyka
,saj je med nama bilo vse oh in sploh,pa v postelji tudi,


na začetku si napisala tako in potem:

drugače se pa jaz zelo trudim zalivat vezo,nazaj pa ne dobivam skoraj nič,oziroma zelo malo!
Npr.v postelji vedno on čaka,da jaz naredim prvo potezo in še potem včasih leži kot en hlod in večinoma jaz delam


mal težko je razbrat kakšna je situacija prvega posta, se ti ne zdi?
samo ma mika čist prav: ne delaj si večjih problemov kot jih imaš. reši prvo problem s svojim možem in potem se loti "whatever"-a user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Poročena in zaljubljena!
15.5.2008 19:12:14   
takero
NIČ NI NAROBE ČE GREŠ NA KAVO,SAJ JE PRAV DA IMAŠ TUDI TI MAL POLEPŠAN DAN,PA ZATO ŠE NE IŠČEŠ AVANTURE.JAZ ČIST VERJAMEM,DA SE DOBRO POČUTIŠ KO SE POČUTIŠ ZAŽELJENO.MISLIM,DA NE IŠČEŠ LJUBEZEN TEMVEČ TISTO KAR TI MANJKA DOMA,TO PA JE POGOVOR IN SMEH...user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Poročena in zaljubljena!
15.5.2008 19:50:41   
taja27
draga avtorica posta ... če ne veš kaj narest, se daj s kofetkarjem dol ... boš imela potem marsikatero varianto manj, kot možno rešitev težav z možem. če jih seveda želiš rešit.

(odgovor članu takero)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Poročena in zaljubljena!
15.5.2008 20:05:53   
SINEJA
V vsaki vezi po določenem času pride do naveličanosti,če tega ne preprečiš.Pomisli ali je tvoj kofetkar pripravljen zaživet s tabo in tvojimi otroci in vprašaj se kaj boš z novo zvezo pridobila in kaj izgubila.

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Poročena in zaljubljena!
15.5.2008 20:43:23   
poletka
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

,saj je med nama bilo vse oh in sploh,pa v postelji tudi,


na začetku si napisala tako in potem:

drugače se pa jaz zelo trudim zalivat vezo,nazaj pa ne dobivam skoraj nič,oziroma zelo malo!
Npr.v postelji vedno on čaka,da jaz naredim prvo potezo in še potem včasih leži kot en hlod in večinoma jaz delam


mal težko je razbrat kakšna je situacija prvega posta, se ti ne zdi?
samo ma mika čist prav: ne delaj si večjih problemov kot jih imaš. reši prvo problem s svojim možem in potem se loti "whatever"-a user posted image



Če si bolj natančno prebrala je BILO oh in sploh,pod drugim postom pa ni več oh in splohuser posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?