|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rumenjak
12.3.2008 18:49:10   
kitikat
nasi 8 mesecev stari user posted image bi rada dala za probat rumenjak. pa me zanima, kako. skuhan pa pretlacen pa kaj se zraven doda da je malo bolj tekoc . bi bla  vesela vasih receptov z rumenjaki  .caw 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rumenjak
12.3.2008 19:04:54   
Nacka
Men je pediatrinja rekla, naj mu od 6.m. na 14 dni dajem 1/4 rumenjaka, zmešanega z malo mleka.

(odgovor članu kitikat)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rumenjak
12.3.2008 19:17:34   
Naja30
Za začetek 1/4, potem čez kak teden 2/4 in tako naprej. Dokler ne bo celega jedel.

Naša je po drugem obroku z rumenjakom pokazala alergijo nanj, no to je minilo pri 1 letu.

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rumenjak
12.3.2008 19:19:47   
blue sky
Jaz sem ga svojemu user posted image  zakuhala v juhico ali pa trdo kuhanega ponudila s pire krompirjem in špinačo.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rumenjak
12.3.2008 19:50:29   
Paštetka
Rumenjak se daje od 6. meseca. 1 teden 1/4, drugteden polovičko in 3. teden celega.

Jaz ga enostavno skuham na trdo, potem pa ko naredim kašico, kar zraven na krožniku ob eni strani z vilico pretlačim, in ga zraven dajem. Ker, če ga skupaj s kašico zmešaš ali v juho, se zna zgoditi, da ga precej ostane oz. ne poje. Paše pa povsod k zelenjavnim kašicam, špinači...

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rumenjak
12.3.2008 20:54:46   
katra55
Jaz sem ga dala pri 7-ih mesecih, trdo kuhanega s špinačo in pirejem. Najprej sem dala 1/4, kasneje pa 1/2 rumenjaka na teden. 

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rumenjak
12.3.2008 22:59:32   
BODOČA 77
Naja3 mene pa zanima, kako se je pokazala alergija na jajca pri tvoji dojenčici?

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rumenjak
13.3.2008 8:26:42   
kristinaj
trdo skuhaj jajce in za začetek mu daj 1/4 rumenjaka. lahko mu daš za probat mini mini košček v usta, ki ga lahko zredčiš z mlekom ampak res zelo malo ker rado zaleti, ostalo pa zmešaj v mineštrco....

(odgovor članu kitikat)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: rumenjak
13.3.2008 18:20:28   
kaya2007
zakaj sploh priporočajo, da se daje 2x na teden rumenjak?

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: rumenjak
13.3.2008 18:34:00   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

zakaj sploh priporočajo, da se daje 2x na teden rumenjak?

KEr vsebuje v tej mali količini OGROMNO mineralov in potrebnih maščob

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: rumenjak
13.3.2008 21:30:30   
katra55
Rumenjak vsebuje veliko železa, vitaminov(A,D,E,K,B...) in omega-3 maščobnih kislin.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?