|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trebuh
2.2.2005 23:01:21   
Anonimen
mene edino zanima kako je s tem, men trebuh ne otrdeva na npr.15minut, ampak je danes(po sexu:ups: ze cel cas trd in napihjen :zmeden2:

se opravicuj da sem na novo odprla, samo nevem ce bo stare debate se kdo cital:)

nina+:duda:23t3d
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   trebuh
2.2.2005 23:12:14   
Anonimen
sicer cutim :duda: in vse.pac zdaj naju je malo strah da ni kaj hudega:ups:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   trebuh
2.2.2005 23:43:56   
Gina
Jaz sem imela včasih čisto trd trebuh, kadar sem ves dan pretiravala z aktivnostmi. Mogoče je bilo samo vsega preveč danes. Jutri bo bolje, ker se boš ponoči spočila, boš videla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   trebuh
3.2.2005 9:01:12   
pika78
Nina_Nana,
pri meni je bil kakšen dan tudi trebuh ves čas trd, napet in sploh sem imela ful zoprn občutek (pa ne vem, če je bilo to otrdevanje:zmeden:), tko da sem se že zasekirala, če je vse ok. Potem je bilo pa drugi dan čisto ok.
Počakaj malo - sigurno bo ok.
Lp, Pika

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   trebuh
3.2.2005 9:33:14   
malika
Če ti ne bo nehal otrdevat je najbolje, da pokličeš gin.

Kako je danes?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   trebuh
3.2.2005 11:15:55   
Anonimen
danes lahko recem, kaj je to otrdevanje trebuha:)-nic vec ni me je ze minlo, hvla bogu:bravo:, ker res ni prijetno;)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   trebuh
3.2.2005 14:32:47   
beba76
Jaz sem imela iste probleme (otrdevanje po hopa cupa :ups:), pa sem se obrnila kar na Pušenjaka. Odgovoril mi je, da je to normalna reakcija maternice na spermo, saj sperma vsebuje iste substance kot umetni popadki in se zato začne krčiti. S tem ni nič narobe, če pa te moti, pa uporabita kondom, ali pa pazita. No, meni to še na pamet ni prišlo, saj bomo mogli še dovolj paziti, ko bodo naše pikice pokukale na svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?