|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   S čim čistite pokakane bodije?
18.3.2008 11:32:25   
anita4
Živjo
Najprej se opravičujem , ker ne vem če sem na pravem delu foruma.
Zanima me s čim operete bodije, če jih vaši user posted image pokakajo.Že imam dva bodija in semuporabila marsikaj a kakeca ne dobim dol , ostane rumen flek.
Prosim za nasvet.
Hvala
Anita

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 18.3.2008 12:29:21 >


_____________________________

Und alles nur weil ich dich liebe...und ich nicht weiss wie ich dir sagen soll,
komm ich zeig dir wie gross meine liebe ist
und bringe mich fuer dich um.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: S čim čistite....
18.3.2008 11:34:45   
madejka
Jaz namočim v Vanish, pustim stat (največ 12 ur) in pol operem. Ponavadi gre dol. Je pa res da odkar je gosto hrano, mu plenica še ni prebila.

_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu anita4)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: S čim čistite....
18.3.2008 11:34:52   
ona
Jaz sem jih ponavadi kar cel dan in noč namakala v vanišu-tisti prah v roza pakiranjuuser posted image
pa je nekako šlo dol

(odgovor članu anita4)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: S čim čistite....
18.3.2008 11:39:31   
aluš
Probaj z BIO SUT (ne vem če sem prav napisala). Kupiš v Mercatirju, bela plastenka z oranžnim napisom in pokrovčkom. Precej ceneje od vsakega ala Vanish. Jaz sicer čistim druge fleke (podrekana bodije smo že prerasli) in gre kar večino stvari  brez težav dol.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: S čim čistite....
18.3.2008 11:41:54   
srki
Če jih takoj spereš pod vodo in potem normalno daš prat, ni madežev, vsaj pri meni jih ni bilo.

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: S čim čistite....
18.3.2008 11:42:06   
timika
zdaj, če je flek tam, bo verjetno kakšen odstranjevalec madežev prišel v upoštev, odvisno ali je bodi bel ali barvast...težko rečem, ker jaz raje delam na preventiviuser posted image , to pomeni namočit cunjco nemudoma, ko ga slečem. Pri nas je do 5., 6. meseca ogromnokrat prekakal skozi, ampak ni na bodijih ostalo ničesar. Samo malo praška pa zdrgnit in to je to. Vanisha nisem nikoli uporabljala.
lpT

(odgovor članu anita4)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: S čim čistite....
18.3.2008 11:49:38   
Lanchy
Jaz dam vse v lonec kuhat za kake pol urce,  praskom vret, pa potem se v stroj, pa gre vse fino doluser posted image

(odgovor članu timika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: S čim čistite....
18.3.2008 12:00:04   
ZmajTolovaj
Takoj sem sprala, tudi z navadnim milom podrgnila pod tekočo vročo vodo, če je bilo še vedno kaj, sem pa z vanishem namazala, preden je šlo v stroj. Ampak smo tudi že prerasli to fazo, bodiji so čisti user posted image .

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Lanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: S čim čistite....
18.3.2008 12:08:59   
sandra85
najprej (takoj) sperem pod toplo vodo, vlijem vanish in z uno krtačko, ki je priložena zdrgnem in gre vse dol user posted image



_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: S čim čistite....
18.3.2008 12:15:59   
mama06
Jaz pustim in operem, ko pač imam za en stroj. Kjer je umazano od drekca zmočim z vodo in podrgnem s trdim milom(nives, dove,..) in dam v stroj. Perem s tekočim arielom z dodanim lenorjem in dam na 2x izpiranje. Pa gre vse ven.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: S čim čistite....
18.3.2008 12:22:13   
vesel
z sprajem OMINO BIANCO-zelen.

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu anita4)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: S čim čistite....
18.3.2008 12:39:33   
pavlyna
oj
ja tud jst prakticiram tko, da jih takoj sperem in pustim v vodi dokler jih ne dam prat.mam pa vse bodije 100%bombaž in vse prekuhujem, pa gre zaenkrat še vedno dol.

lp

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: S čim čistite pokakane bodije?
18.3.2008 12:40:23   
kristinaj
če ga ne operem takoj, ga namočim samo v vodi in nato operem na 40 ali 60 stopinj. gre vse dol. če pa se slučajno kakec zasuši, rabiš par pranj, da se flekec odstrani.


(odgovor članu anita4)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: S čim čistite pokakane bodije?
18.3.2008 13:21:24   
tintin
bio shout

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: S čim čistite pokakane bodije?
18.3.2008 13:31:07   
Vrtnica79
Jaz za vse trdovratne madeže uporabljam Vanish- milo. Najprej zdrgnem in nato še operem v stroju.

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu anita4)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: S čim čistite pokakane bodije?
18.3.2008 13:33:10   
Kati81
Vanish duo, tist ki ima dve tekočini posebej pakirani. Mi je do sedaj še vso hrano in vse drekce pa tudi že malo zasušene do popolnosti spucal. Razen kakija, tist pa je blo na slinčkih in je šlo le z večkratnim pranjem stran.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: S čim čistite pokakane bodije?
18.3.2008 14:09:52   
zabica26
IZVIRNO SPOROČILO: Kati81

Vanish duo, tist ki ima dve tekočini posebej pakirani. Mi je do sedaj še vso hrano in vse drekce pa tudi že malo zasušene do popolnosti spucal. Razen kakija, tist pa je blo na slinčkih in je šlo le z večkratnim pranjem stran.


enako, samo to je pomagalo user posted image
tudi pri bodijih in hlačah, ki se perejo samo na 40°.

(odgovor članu Kati81)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: S čim čistite pokakane bodije?
18.3.2008 14:56:00   
želva
A vse to počneteuser posted image meni ni treba nič.pokakane bodije nič ne spiram, ne namakam, ne dodajam raznih vanishev, samo v stroj fliknem.Dam na ta dolgo pranje, ko ti najprej spere cunje, potem zamenja vodo, vse na 60 stopinjah.Pa mi še nikoli ni nič gor ostalo.Vse je lepo belo, brez flekcov.Uporabljam pa prašek Tandil iz Hofrauser posted image

(odgovor članu zabica26)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: S čim čistite pokakane bodije?
18.3.2008 15:06:32   
andreja2000
IZVIRNO SPOROČILO: želva

A vse to počneteuser posted image meni ni treba nič.pokakane bodije nič ne spiram, ne namakam, ne dodajam raznih vanishev, samo v stroj fliknem.Dam na ta dolgo pranje, ko ti najprej spere cunje, potem zamenja vodo, vse na 60 stopinjah.Pa mi še nikoli ni nič gor ostalo.Vse je lepo belo, brez flekcov.Uporabljam pa prašek Tandil iz Hofrauser posted image



pri nas enako,vsaj zaenkrat!

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: S čim čistite pokakane bodije?
20.3.2008 18:02:21   
neisha80
Dam prat brez predhodnega namakanja na program za pranjeuser posted image cunj,pa do zdaj še ni noben flek gor ostal.Uporabljam pa Dash-tekoč.

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: S čim čistite pokakane bodije?
20.3.2008 18:10:50   
mehurčica
Zmočim in preko prelijem Vanish gel. Ko imam čas(še isti dan) pa potem še skrtačim. Včasih je konkretna porcija.user posted image

_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu neisha80)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: S čim čistite pokakane bodije?
20.3.2008 18:44:05   
kaya2007
s fleki od blata sicer nisem imela problemov, za hrano sem pa probala marsikaj...in do zdaj se je najbolj obnesel smacchio tutto-kupila sem ga v italiji, se pa namaže z njim pred pranjem. piše gor da je za vino, sadje, kri, čokolado itd.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: S čim čistite pokakane bodije?
20.3.2008 19:10:56   
Laubica
Jaz pa pokakane bodyje namočim in dodam malo praha in počaka doker pač ne perem-pa je vse šlo dol

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: S čim čistite pokakane bodije?
20.3.2008 19:24:45   
suzanamai
IZVIRNO SPOROČILO: neisha80

Dam prat brez predhodnega namakanja na program za pranjeuser posted image cunj,pa do zdaj še ni noben flek gor ostal.Uporabljam pa Dash-tekoč.


Enako. Razen za madeže od hrane, pričeke sva namreč jesti korenček ipd, uporabim rumeni meglio, za vsak slučaj, tik pred pranjem.

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu neisha80)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: S čim čistite pokakane bodije?
20.3.2008 20:20:35   
buči
Evo, danes sem brez problema oprala 2 bodyja, eden je bil celo zasušen, ker sem ga pozabila namočit in sprat. Našpricala sem ga pred pranjem z "Meglio" sprejem, dala kuhat, uporabila pa prašek od DM-ja za belo perilo v prahu. Nič se ne vidi, body je bil in je še vedno oranžen, kljub kuhanju. user posted image

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?