|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dr. Dušan Rosič - morfološki pregled
28.11.2011 19:20:42   
valentiina
Lepo pozdravljene.
Zanima me če ima mogoče katera izkušnje z ginekologom dr. Dušanom Rosičem (ordinacijo ima pri Termah Ptuj). Sama ga imam za izbranega ginekologa in z njegovim delom nisem popolnoma zadovoljna oz. saj se mi ni z ničemer zameril, ampak ko poslušam druge punce, ki pripovedujejo o svojih ginekologih, se mi zdi moj zelo površen, hiter in neprecizen.
Danes, v 21. tednu sem imela morfološki pregled, ki je namreč potekal cca. 5 minut, izmeril je obseg glavice in trupa, malo obračal gor in dol in je rekel le : vse je okej, lepo se razvija, tako kot je treba. Jaz sem bila seveda zadovoljna, ampak potem, ko sem se spomnila kako mi je razlagala svakinja, da je potekala njena morfologija (da je pogledal srčka, možgane, ledvičke, vranico itd.) sem bila kar malo žalostna. Ne vem, nočem preveč pričakovati, ker nisem ena tistih zateženk in ne kompliciram, pa tudi menjala ne bi rada ginekologa zdaj ko sem že tako daleč. Ampak to je le otrok, živo bitje in glede tega hočem biti "precizna in natančna", da ne bi prišlo do česa..

Hm... Kako so pri vas potekali morfološki pregledi? Se vam zdi da mi je posvetil premalo časa in premalo pregledal plod? Ima mogoče kdo izkušnje z omenjenim ginekologom?
Bi bilo dobro, da grem še na kak samoplačniški ultrazvočni pregled še kam drugam in kam bi lahko šla v Mariboru ali okolici?
Hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dr. Dušan Rosič - morfološki pregled
28.11.2011 19:31:36   
Jassika
Hm... če je res trajalo samo 5 minut in je izmeril samo to, kar je rekel, se meni zdi res premalo in si po mojem upravičeno nezadovoljna. Ne vem, pri meni je trajala mf ene 20 min rednega dela, potem pa sva čakali še 1uro, da se je napolnil želodček, da se je videl in da je še 1 x pregledala cel srček, ki se prej ni videl tako dobro (zaradi lege). Pa je potem še to trajalo ene 5-10 min. Pogledala mi je pa srček, ledvički, možgane, mehur, želodec, rokice, nogice (prstke), spol, obraz (ustnice) in mogoče še kaj, kar se zdej ne spomnim. Verjetno bi na tvojem mestu tudi sama razmišljala o dodatni MF. Midva celo razmišljava o 3-4D UZ, ker tam ponovno naredijo kompelt mf, pa še spominček imaš (ga imava že za sinka od prej). Kje bi pa delala, ti pa ne morem pomagat, ker sem iz gorenjskega konca. Srečno.

(odgovor članu valentiina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dr. Dušan Rosič - morfološki pregled
2.12.2011 14:31:26   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: valentiina

Lepo pozdravljene.
Zanima me če ima mogoče katera izkušnje z ginekologom dr. Dušanom Rosičem (ordinacijo ima pri Termah Ptuj). Sama ga imam za izbranega ginekologa in z njegovim delom nisem popolnoma zadovoljna oz. saj se mi ni z ničemer zameril, ampak ko poslušam druge punce, ki pripovedujejo o svojih ginekologih, se mi zdi moj zelo površen, hiter in neprecizen.
Danes, v 21. tednu sem imela morfološki pregled, ki je namreč potekal cca. 5 minut, izmeril je obseg glavice in trupa, malo obračal gor in dol in je rekel le : vse je okej, lepo se razvija, tako kot je treba. Jaz sem bila seveda zadovoljna, ampak potem, ko sem se spomnila kako mi je razlagala svakinja, da je potekala njena morfologija (da je pogledal srčka, možgane, ledvičke, vranico itd.) sem bila kar malo žalostna. Ne vem, nočem preveč pričakovati, ker nisem ena tistih zateženk in ne kompliciram, pa tudi menjala ne bi rada ginekologa zdaj ko sem že tako daleč. Ampak to je le otrok, živo bitje in glede tega hočem biti "precizna in natančna", da ne bi prišlo do česa..

Hm... Kako so pri vas potekali morfološki pregledi? Se vam zdi da mi je posvetil premalo časa in premalo pregledal plod? Ima mogoče kdo izkušnje z omenjenim ginekologom?
Bi bilo dobro, da grem še na kak samoplačniški ultrazvočni pregled še kam drugam in kam bi lahko šla v Mariboru ali okolici?
Hvala za odgovore.


Zanimivo...jaz hodim k njemu - samoplačniško in sem zelooo zadovoljna.
Sem pa šla k njemu z razlogom kot je tvoj ...moja osebna G mi je naredila MF v 5 minutahuser posted image
Jaz sem že takšna, ki se po površnem pregledu svoje G vedno odločim za samoplačniškega.
Predlagam dr. Miglarja v MB, na Smetanovi ul. 49 (02 252 50 16), pravzaprav ti ga toplo priporočam, ker je strokovnjak in človek z velikim srcem. Pogovor z njim je vedno balzam za dušo.user posted image  Cena z DVDjem pa je 50 e.

< Sporočilo je popravil tosja -- 2.12.2011 14:36:19 >

(odgovor članu valentiina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?