|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   štorklja ali kengorujček
30.1.2005 23:02:21   
Bib
kaj je bolj primerno za dvomesečno punčico?

Hvala!
:sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   štorklja ali kengorujček
30.1.2005 23:11:59   
Jančika_
Kengurujček nikakor ne, je še premajhna. Nekateri ga celo ne priporočajo pred šestim mesecem.

Štorkljo pa prej preizkusi, naš se je not drl kot jesihar.

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   štorklja ali kengorujček
30.1.2005 23:16:05   
Joe
In bil zvit kot banana. Kriva.

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   štorklja ali kengorujček
30.1.2005 23:25:56   
lijalija
Se strinjam s predhodnicmi. Do šestega meseca so najboljše živo naročje. Vsaj tako je bilo pri nas. Te pa zmuči in si človek prav želi kakšno pomagalo. Pri nas ni nič pomagalo razen cigu-migu v naročju. :sloncek::zajcek:

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   štorklja ali kengorujček
30.1.2005 23:27:15   
Joe
Jaz nisem predhodnica!

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   štorklja ali kengorujček
30.1.2005 23:34:30   
Anonimen
Joe,zaradi slike so te zamenjali za žensko! :)-

Jaz sem si naredla kar trak. Lahko ga uporabljaš na različne načine, medtem ko si pri štorklji bolj ali manj omejen na en sam način nošenja.

Aja, pa za trak (blago, ki ga bom kasneje lahko drugače uporabila), sem plačala okoli nekaj manj kot 3000 SIT (širina 140cm dolžina 5m), za štorkljo pa bi dala okoli 8000 SIT.

(odgovor članu Bib)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   štorklja ali kengorujček
30.1.2005 23:38:18   
Joe
Čuj, Skutica, tisti vozli za štorkljo pa SO vredni 5 jurjev, kajne?!? :)-

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   štorklja ali kengorujček
30.1.2005 23:42:35   
Anonimen
He he... :)-

No ja, trak je res treba zavozlat na tisoč in en način. Aja, slabost le tega je tudi v tem, da ga je treba vedno znova naštimavat, medtem ko v štorklji nastaviš le enkrat.

Eh... pa kljub temu še vedno prisegam na trak.

(odgovor članu Bib)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   štorklja ali kengorujček
31.1.2005 8:47:35   
Seven*
Jaz mam vse, pa pac kombiniram. Kengurujcek mi ni prevec vsec.

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   štorklja ali kengorujček
31.1.2005 15:46:28   
Žaža
Jaz lahko povem izkušnjo iz prve nosečnosti, da smo kengurujčka začeli kar hitro uporabljat in mi je zelo prav prišel. Je pa pomembno, da je dobro podložen in da ima dovolj trdno oporo za hrbet. Na začetku smo pikico nosili tako, da je bila obrnjena proti trebuhu, in je bilo skoraj tako, kot bi jo držal v naročju, le glavico smo ji malo podprli, ko pa je glavico že držala, pa ji je seveda bolj pasalo, da si je ogledovala svet in je bila obrnjena vstran.

Jaz osebno priporočam kengurujčka, štorklje pa nisem nikoli uporabljala.

Žaža

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   štorklja ali kengorujček
31.1.2005 16:57:14   
Pika?
Tudi mi imamo oboje, pa kengurujčka uporabljamo manj - meni ni tako fino ker dojenčice ne vidim v obraz, do 3.meseca ko se naj bi nosila z obrazom proti meni in podprto glavo ji pa nikakor ni bilo všeč. Štorkljo pa uporabljamo da si malo spočijemo roke in po prvih pritoževanjih je zdaj že prav zadovoljna v njej, tako da tudi zaspi. Sicer pa kolkor je meni znano strokovnjaki odsvetujejo kengurujčka, štorkljo pa priporočajo.

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   štorklja ali kengorujček
1.2.2005 22:00:37   
Anja167
Mi prisegamo na sling!
http:/www.mayawrap.com

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   štorklja ali kengorujček
1.2.2005 22:32:25   
Seven*
Anja, sling je pa menda itak zakon. :bravo:

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   štorklja ali kengorujček
2.2.2005 10:51:20   
Anonimen
Seven, je, sploh odkar si mi poslala tisto spletno stran z načini zavezovanja. Veliko lažje mi je, kot pa tisto, kar so mi pokazali na Štorklji.

Aja, še to! Tiste, ki razmišljate o nakupu slinga, tega ne storite pri Štorklji. Čemu bi zanj dajale od 20-25.000 SIT, če si ga pa lahko čisto poceni naredite same? Enostavno vzamete blago, ki je široko 140 cm, ga preložite na pol, da dobite širino 70 cm (blago je tako še bolj ziher, da se ne bo strgalo) in ga zašijete po dolžini - tako da dobite pravokotnik. Dolžina je odvisna od vaših želja, jaz ga imam dolgega 5 metrov (sodim med bolj POPOLNJENE ženske - beri debele).

Ko mi trak ne bo več služil, pa bom blago uporabila za druge zadeve.

(odgovor članu Bib)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   štorklja ali kengorujček
3.2.2005 0:09:44   
Tina L
PRI NOŠENJU V KENGORUJČKU (PO ŠESTEM MESECU) JE NAŠ MALI VEDNO BRUHAL, SAJ MU JE ZGLEDA STISKALO TREBUŠČEK, PA ŠE KOT ŽAKELJ JE VISEL NA MENI, TAKO DA JE NAROČJE NAJBOLJŠE. PROIZVAJALCI PAČ USTVARJAJO VSE MOGOČE, OTROCI V REKLAMAH SO VIDETI SREČNI, AMPAK GRE SAMO ZA DENAR. OTROKU JE NAJPOMEMBNEJŠA MAMA IN NOBEN DRUG PRIPOMOČEK.

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   štorklja ali kengorujček
3.2.2005 0:19:48   
Tina L
NAŠ MALI JE PRI NOŠENJU V KENGORUJČKU VEDNO BRUHAL,ČE JE BIL OBRNJEN PROTI MENI KER MU JE STISKALO TREBUŠČEK S SVOJO TEŽO OB MOJE TELO. ČE PA JE GLEDAL NAPREJ, PA JE VISEL KOT ŽAKELJ, ZATO NISMO UPORABLJALI KENGORUJČKA, STAL PA JE KAR PRECEJ. PROIZVAJALCI PONUJAJO MARSIKAJ, OTROCI V REKLAMAH SO VIDETI ZADOVOLJNI, V RESNICI PA GRE SAMO ZA MARKETING. NAJPOMEMBNEJŠA JE MAMINO NAROČJE, ZATO NE ZAPRAVLJAJTE DENARJA ZA DRAGE PRIPOMOČKE.

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   štorklja ali kengorujček
3.2.2005 0:34:50   
lijalija
Pozdravljena!

Mi lahko pošlješ stran z zavezovanji pri slingu. Hvala!:bravo::duda:

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   štorklja ali kengorujček
4.2.2005 21:43:52   
Anja167
Eto, tukaj so filmčki. Ta prvi so o tem, kako sling pripraviš, kasnejši pa o tem, kako lahko na različne načine nosiš otroka.
http://www.mayawrap.com/n_video.php

(odgovor članu Bib)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?