|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   drugi otrok po CR
25.3.2008 21:20:39   
poka1
Tiste, ki ste rodile s CR kdaj ste  ponovno zanosile?Sem cula, da priporočajo,da ce si rodil s CR naj ne bi ponovno zanosil se kake 2 ali 3 leta.Jaz pa ne bi rada se tolko cakala:)

_____________________________

26.12.2007 smo dobili Ažbeta 57cm,4710g
23. 3. 2009 smo dobila Ulo 53cm. 3940g
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: drugi otrok po CR
25.3.2008 21:24:23   
N _ B
Po treh letih.

(odgovor članu poka1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: drugi otrok po CR
25.3.2008 21:30:22   
Krištofinja
Zanosila sedem mesecev po rojstvu in je bilo k sreči vse v redu. Zdaj imamo punčko.

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: drugi otrok po CR
25.3.2008 21:31:05   
eva1
jaz sem zanosila 13-14 mesecev po CR..počakala sem 1 leto! Razlike med malima je nekaj manj kot 22 mesecev, v drugo rodila po naravni poti!

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: drugi otrok po CR
25.3.2008 22:18:02   
PBJ
Meni je rekla, zdravnica pri odpustu, da je treba vsaj eno leto počakati, potem pa lahko gremo v akcijo...
Tako sem znova zanosila 17 mesecev po CR.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: drugi otrok po CR
26.3.2008 9:14:48   
katra55
A ste drugič rodile vaginalno ali spet s CR? 

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: drugi otrok po CR
26.3.2008 9:24:17   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: katra55

A ste drugič rodile vaginalno ali spet s CR? 


G je do zadnjega puščal odprto možnost, da rodim vaginalno. Zaradi preeklampsije so se potem odločili za urgentni CR.

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: drugi otrok po CR
27.3.2008 14:51:45   
Bejba
Jaz sem zanosila 10 mesecev po prvem carskem rezu (med malima je 18,5 mesecev razlike). Moja G in babca, ki je tudi naša osebna prijateljica sta bili malo hudi name, ampak je bilo na srečo vse ok. Vendar pa mi drugič niso pustili roditi naravno (čeprav je vse štimalo) ravno zaradi tega, ker je bilo premalo časa vmes in bi se šivi prvega CR lahko raztrgali med drugim porodom. Tako sem obakrat rodila s CR. Razlika je bila le v tem, da sem bila prvič v splošni narkozi, drugič pa sem imela epiduralno in sem lahko spremljala kako je moj otroček prvič zajokal user posted image .

LP; Bejba

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: drugi otrok po CR
27.3.2008 17:56:55   
katee
jaz sem prvič rodila s CR (najprej 12 ur v porodni, potem pa mali ni hotel priti ven ker naj bi imela malo medenico in so mi naredili CR). Mi je pa ginekologinja rekla, naj mine med obema porodoma 2 leti. Že v P pa mi je G rekel, da bom tudi drugič rodila s CR. Upam, da se bodo držali tega.

_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: drugi otrok po CR
29.3.2008 9:45:56   
zirafa76
Moj ginekolog je verjetno edini,ki je mnenja,da je potrebno glede medicinskega vidika pocakat vsaj 7mesece,pol pa lahko delamo ze na tem..sem bila presenecena,ampak mi je razlozil,da sicer 1 leto je fajn,ni pa noben hud problem prej...user posted image ker jaz tudi nocem cakat dve leti...

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: drugi otrok po CR
29.3.2008 10:47:01   
Ayo

IZVIRNO SPOROČILO: eva1

v drugo rodila po naravni poti!



uuuuu to je pa lepa novicka! user posted image Tako bi tudi jaz rada, ce bo slo.
Men je g rekel 6 mesecev, veliko pa sem prebrala, da je fajn pocakat 2 leti.

Kaj pa 3. otrok po dveh CR, je to mozno?

_____________________________

"Stecimo kam, stecimo stran, stecimo v svet sanj.
Za vse, prav za vse je prostor nekje, kjer trate se zelene."

Gabriel, 20.12.07 (54cm, 4540g)
Ilaria, 07.08.09 (51cm, 4050g)

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: drugi otrok po CR
29.3.2008 13:02:44   
petea
Ayo, načeloma dopuščajo do 3 CR, tako da če kakšnega vmes rodiš vaginalno, lahko imaš več otrok.

Vsak zdravnik ima svoje mnenje - eni bi po 1. CR radi vse ostale spet imeli take, drugi spodbujajo vaginalne porode.

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: drugi otrok po CR
29.3.2008 13:34:23   
mala pikica
IZVIRNO SPOROČILO: Ayo


IZVIRNO SPOROČILO: eva1

v drugo rodila po naravni poti!


uuuuu to je pa lepa novicka! user posted image Tako bi tudi jaz rada, ce bo slo.



Zdaj sem se jaz tudi razveselila user posted image


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: drugi otrok po CR
30.3.2008 20:35:50   
anny1
Zdravo,po cr rodila drugič 3 leta kasneje po naravni poti čeprav so mi v P in tudi osebna G rekli da bo cr tudi drugič, pa ni bil, toliko bolje zame.user posted image  CR prvič zaradi zastoja poroda tudi pri meni po 12h in 9h od odteka plodovnice. Drugič pa je bilo hitreje opravljeno vse v 4huser posted image .Rodila drugo vaginalno in po naravni poti brez umetnih popadkov.

(odgovor članu poka1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: drugi otrok po CR
2.4.2008 17:45:09   
zoya24
Ojla,

tudi jaz v drugo rodila naravno, prvič Cr zaradi mnedenične vstave, drugič naravno, v treh urah po prihodu v porodnišnico, tudi brez umetnih popadkov.


(odgovor članu anny1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: drugi otrok po CR
3.4.2008 15:38:08   
Sončni žarek
IZVIRNO SPOROČILO: poka1

Tiste, ki ste rodile s CR kdaj ste  ponovno zanosile?Sem cula, da priporočajo,da ce si rodil s CR naj ne bi ponovno zanosil se kake 2 ali 3 leta.Jaz pa ne bi rada se tolko cakala:)



Men je moja G rekla, da lahko zanosim komot, ko bo 6mesecev od CR......pa da bom tudi v drugo avtomatsko imela CR.

(odgovor članu poka1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: drugi otrok po CR
5.4.2008 0:58:16   
hillmagic
Meni je G rekla da naj počakam vsaj dobro leto da si telo opomore Pol pa v akcijo.user posted image

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu Sončni žarek)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: drugi otrok po CR
9.4.2008 21:19:26   
ninocka
Med 1 CR in drugo nosecnostjo je bilo 17 mesecev. V drugo sem si zelela rodit naravno, potem pa sem ene par mesecev pred porodom dobila nek nenormalen strah, da mi bo pocila maternica in sem se odlocila za CR (kljub "zeljam" moje G, da rodim naravno).
Po porodu mi je rekel G, ki mi je delal CR, da sem imela zelo tanko maternico, ki ne bi zdrzala popadka in je bilo edino pravilno, da sem se odlocila za CR.
Glede tretjega otroka pa je rekel, da moram pocakat vsaj 1 leto preden spet zanosim.


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: drugi otrok po CR
11.4.2008 17:19:32   
Anonimen
V P sp mi rekli da 1 leto, moja G pa da je to "varni" napotek in da lahko tudi že prej, vendar ne prej kot v 6 mesecih. Sicer pa odvisno od ženske.
Meni je rekla da lahko pri drugem porodu računam na CR.

(odgovor članu ninocka)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?