|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kje kupiti
6.2.2005 8:13:08   
cinci
ja spraŠUJEM za kolegico ki pričakuje dojenčka v kratkem.Ja zanima pa me kje bi kupila najcenejšo posteljnino za zibelko:zmeden:lahko samo kovterček pa rjuhico:zmeden:je kje kaka trgovina da ni tolk drago:zmeden2::zmeden2:;)
punce hvala in lp,ženskica ima pa 9.2 rok:)-
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kje kupiti
6.2.2005 8:27:52   
tia&silvija
Če ni sile lahko uporabi tudi svoje rjuhe za veliko posteljo in jo razreže ali pa prepogne pa bo. namesto kavtrčka pa je lahko tudi več odejic.

LP, S&T

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kje kupiti
6.2.2005 8:32:37   
tia&silvija
Je pa res vse tako drago!!!:zmeden:

Sem zadnjič šla po jogi rjuhico 140 x 70cm in je bila več kot 2.500 sit (to je več ko za tavelike postelje). Še sreča, da sem povšterček in kavtrček pa baldahinček in obrobo (zaščita) in komplet posteljine dobila v dar od tašče. Potem mi je pa še teta prinesla za pikico kavtrček iz pravega gosjega perja (je tako topla ko :hudicek:) in povštrčke napolnjene s piro in so res enkratne zadeve.
Tak povštrček si lahko tudi naredi sama iz kosa bombaža in pire.
:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:
LP, S&T

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kje kupiti
6.2.2005 8:35:29   
Bela
Jast sem kupila blago in posteljnini kar sama zašila, preoblekico za kovtrček in rjuhico.
Pa čisto enostavno in takoj narejeno je in blago po želji izbiraš:)

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kje kupiti
6.2.2005 8:41:28   
KIRA
v naših trgovinah so od 14 tisoč naprej, na madžarskem pa dobiš že od 5 tisoč do 8 tisoč komplet!!

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kje kupiti
6.2.2005 8:42:36   
Anonimen
V Leclercu dobiš 2 jogi rjuhici 60x120 iz jerseyaza 1490sit!
lp,:fis:

(odgovor članu cinci)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   kje kupiti
6.2.2005 9:10:38   
malika
Posteljnino sem kupila preko Neckermana, samo so tiste mere malo velike in sem potem samo prešila in je zdaj OK. Stala je 2990 sit. Rjuho pa uporabljam kar navadno, ki jo malo bolj spodvijem pa je.

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kje kupiti
6.2.2005 10:05:56   
Sabla
Tudi jaz iščem jogi rjuhce pa so v baby centru skoraj 4.000 (70×140).
Bova šla v Toysa pogledat,gotovo je kaj ceneje:zmeden:

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   kje kupiti
6.2.2005 10:18:44   
HuAnita
Industrijska trgovina Metka v Celju ti jih izdela po meri - rjuha pride max 900 sit, posteljnina kakega jurja več. Žal nimam telefonske, pa saj jo boš našla v imeniku, mislim, da je tam ipavčeva ul.

(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   kje kupiti
6.2.2005 11:32:00   
Nogavička
Poglej na www.odejca-sp.si

L.p.

Tea


(odgovor članu cinci)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?