|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   HAUCK
12.6.2006 19:16:27   
Anonimen
Ali ima katera od vas voziček hauck explorer...me zanima kako se obnese???
Hvala za odgovore..
Lp
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: HAUCK
12.6.2006 19:24:51   
Anonimen
Če se prav spomnim, je tega imela moja prijateljica in ni v redu. Je ful težak in neokreten. Saj če pogledaš podatke, tehta kar 19,.5 kg. Moj Hauck Jogger Roadster pa je tehtal 11 kil. Bistvena razlika.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: HAUCK
12.6.2006 20:31:12   
mala maja
ne poznam tega modela. Imam pa sama hauck olimp.

Sicer full lep voziček, dobro vozren izven naselij po makedamu.

Sam vse ma svoje meje da se ti voziček po dveh otrokih razpade je pa mal kruta.(dvakrat se je zlomil ročaj, vse škriplje, full rjavi(pa nismo hodil ven v dežju, pa vsi amortizerji so fuč en se je celo feder zlomiluser posted image user posted image ) Pa nisem nič kaj takega počela z njim. Jaz ga ne bi kupila.

aja pa še full težak pa štorast je. Sem gledala tud tazga k ga je mela splišni pa mi je bil full všeč ga je kupil sodelavec pa tud full jamra.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: HAUCK
13.6.2006 8:39:47   
Anonimen
Jaz sem bila z mojim "u über"user posted image  zadovoljna in če bi kupovala voziček še enkrat, bi kupila enakega.
Ko sva primerjali ta dva vozička s prijateljico, nisva mogli verjeti, da je pri eni firmi lahko taka razlika.

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: HAUCK
20.3.2008 18:12:03   
Ryssa
Lepo prosim, če mi lahko ena pove, če paše maxi cosi cabriofix lupinica na vozičke hauck?

Predvsem me zanima za voziček hauck jeep jogger. Mi je zelo všeč, vendar mi je tudi zelo pomembno, da paše gor maxi cosi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: HAUCK
21.3.2008 19:15:06   
Ryssa
Joj, kaj res nobena ne ve??

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: HAUCK
21.3.2008 20:02:12   
Taula
Prašaj v trgovini. Na netu so podati le za

Idealni potovalni sistem  3-v-1 skupaj z vozički Maxi-Cosi ali Quinny.


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: HAUCK
22.3.2008 19:43:02   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Ryssa

Lepo prosim, če mi lahko ena pove, če paše maxi cosi cabriofix lupinica na vozičke hauck?

Predvsem me zanima za voziček hauck jeep jogger. Mi je zelo všeč, vendar mi je tudi zelo pomembno, da paše gor maxi cosi.



Glede na to, da ima Hauck Jeep svoje lupinice, malo dvomim, da bi ena čisto X firma gor pasala.
Čisto X glede na Hauck mislim, ne na splošno, da ne bo pomote user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: HAUCK
22.3.2008 22:27:16   
mayci
Mi smo tudi imeli Haucka, model Scirocco 3, pa sem bila zelo zadovoljna z njim. Vozili smo povsod, pa se ni nič zlomilo, nič scufalo, se mi je zdel kvaliteten. Tudi par, ki sva mu vozek prodala, je zadovoljen z njim.user posted image
Se pa tudi meni zdi, da na Hauck vozičke pašejo njihove lupinice, na MC.

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: HAUCK
23.3.2008 17:19:55   
Janice1
Hy, tudi jaz imam hauck voziček in sem zelo zadovoljna.Prvega otroka je "prenašal" kar 2 leti in še zdaj ga bom uporabila, ker se je lepo ohranil. Vozila pa sem po asfaltu in makadamu.lp

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: HAUCK
31.3.2008 14:12:48   
*zoe*
Ali ste te Hauck vozičke kupovale pri nas ali v Avstriji? Jaz sem jih videla v Toysrus.

En model teh vozičkov je tudi Bruin in je cenovno ekstra ugoden, pa ekstra fleksibilen - ročaj gre v obe smeri, vrtljiva sprednja kolesa, pripraven za zložit. A ima katera tega?

(odgovor članu Janice1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?