|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bolniški list?
31.3.2008 11:27:54   
arabela*
Punce,pomagajte mi prosim.
Ali lahko meni gre partner k moji osebni zdravnici dvignit bolniški list,ker je konec meseca?Jaz se sicer slabo počutimuser posted image

< Sporočilo je popravil Teni RR -- 31.3.2008 21:09:56 >


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: BOLNIŠKI LIST?
31.3.2008 11:32:32   
tasyo
Če imaš normalno zdravnico, po moje ne bi smelo bit problema. Lahko pa jo pokličeš in poveš, da se ti slabo počutiš in bo prišel partner. Tukaj jaz ne vidim nobenih ovir...

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: BOLNIŠKI LIST?
31.3.2008 11:33:43   
srki
Pri nas to ni problema, za mojega ga je šla še moja mami iskat. Samo smo pač majhen kraj, kjer se vsi med sabo poznamo.

Na tvojem mestu bi zdravnico vsaj poklicala prej, da ne bo nepotrebne hude krvi kasneje.

(odgovor članu tasyo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: BOLNIŠKI LIST?
31.3.2008 11:34:10   
corti
Jaz mislim, da ti lahko gre tvoj partner iskat! Ti samo prej pokliči in povej sestri ali zdravnici, da bodo naredile bolniški list in bo!
Vsaj pri meni je bilo tako, da sem poklicala in so mi rekli, da naj pride, da ga bo čakal pri sestr!

lep pozdrav

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: BOLNIŠKI LIST?
31.3.2008 11:35:22   
srki
Pa verjetno mora imeti tudi tvojo zdravsveno kartico, potrjeno.

(odgovor članu corti)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: BOLNIŠKI LIST?
31.3.2008 12:16:26   
ključek
po moj bolniški list hodi moj dragi že od kar sem na bd. ker kao ne smem ven. pr nas ni problema, odvisno pa je od zdravnika. eni mal težijo. bi pa jz kr sama zdej hodila po list, bi imela vsaj izgovor, če pride kontrola.user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: BOLNIŠKI LIST?
31.3.2008 12:28:12   
žarnica
pomoje da lahko. Zame je že tudi šel,pa zadnjič sem šla jaz za atija. JE pa res,da smo mali kraj in ni problema.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: BOLNIŠKI LIST?
31.3.2008 12:53:30   
_Beky_
Ja pri nas je tako,da poklicem pa recem,da bo prisel negdo drug po recepte ali bolniski list naj je to moja mami al sestra al pa moz ni nobenega problema edino ne pozabi kartice.user posted image

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: BOLNIŠKI LIST?
31.3.2008 13:03:41   
kekec in mojca
Pri moji zdravnici ni problema, BL lahko dvigne tudi partner ali kdo drug. Ti moraš edino prej poklicat in povedat.

(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: BOLNIŠKI LIST?
31.3.2008 14:15:09   
trnuljčica
Lahko, samo sestro pokliči in povej koga boš poslala.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: BOLNIŠKI LIST?
31.3.2008 14:40:14   
Taula
Ko sem bila jaz na bolniški mi ga je dvignila mama, oz. so mi ga kar poslali iz ZD v službo.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?