|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   VOZICEK STOKKE???
21.3.2008 12:22:10   
čuči

http://www.xplory.com/voziček mi je zelo všeč,tudi fizioterapevtska statistika je uredu,nisem pa nikjer zasledila debate o tem vozičku.prosim za kakršen koli nasvet.hvala..

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: VOZICEK STOKKE???
21.3.2008 12:26:32   
Volga
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1042508&mpage=1&key=stokke&#1042845

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=668293&mpage=1&key=stokke&#669139

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=532968&mpage=1&key=stokke&#532968

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=808614&mpage=1&key=stokke&#808626

(odgovor članu čuči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: VOZICEK STOKKE???
21.3.2008 14:06:04   
čuči
hvala,ampak v tistih debatah ni nič uporabnega,ima kdo kakšno izkušnjo več.prosim...

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: VOZICEK STOKKE???
21.3.2008 14:29:37   
*tajda*
jst imam stokke xplory in sem znjim zadovoljna,nevem kaj konkretno te zanima glede vozička.

(odgovor članu čuči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: VOZICEK STOKKE???
21.3.2008 14:45:18   
CatJa
Kaj več ti bom lahko povedala čez dva mesca, ko ga bomo začeli uporabljat.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu čuči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: VOZICEK STOKKE???
21.3.2008 15:04:23   
rija
moj malček ga ima rad. uporabljamo ga od 4 meseca pa zdaj je star 2 leti in 3 mesece, pa se še vedno rad vozi v njem. še malo, pa ga kile ne bodo več držale user posted image user posted image

pa še ena fajn stvar je: kot pri boljših avtih: 7 let garancije. so me ravno prejšnjič klicali, da nam bodo zamenjali sprednja kolesa, ker bi se mogoče lahko zlomila user posted image  torej še naslednja 4 leta bodo voziček brezplačno urejali....user posted image

vreden vsega denarjauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu čuči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: VOZICEK STOKKE???
23.3.2008 13:57:49   
*tajda*
Jst sem kupila voziček stokke v baby centru in imam 2 leti garancije in ne 7 let.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: VOZICEK STOKKE???
23.3.2008 14:16:07   
rija
mogoče so se medtem ugotovili, da je 7 let le preveč user posted image user posted image user posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: VOZICEK STOKKE???
24.3.2008 20:20:53   
zabica26
Same pohvale tut z moje strani. user posted image

Voziček je zelo okreten npr. za šoping user posted image , po ozkih ulicah, skratka odličen mesten voziček. Slabši je na terenu!
Tista šoping bag je fenomenalna, sama imam zraven še zimsko vrečo in nahrbtnik za previjanje. Pa adapterje za maxi cosi. Edina stvar, ki jo preveri je, ali ti gre v avto. user posted image Sicer boš pa prišla do novega avtomobila user posted image

Če vprašaš bolj konkretno, ti lahko odgovorim. Jaz, če bi se še enkrat odločala, bi se odločila enako. user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: VOZICEK STOKKE???
7.4.2008 12:35:21   
čuči
slišala sem da je precej nestabilen,da se je eni skoraj prevrnil z otrokom vred seveda.večina pravi da je samo lep in moderen,drugače pa nepraktičen,prelahek,slabo vodljiv,in neudoben za otroka,da se zelo trese med vožnjo po asfaltu,za na makedam,travo in sneg pa sploh ni..je to res,se mi zdi da toliko nepravilnosti za tak denar že nemore biti.prosim za odgovor ker mi je ful všec in bi ga res rada imela.hvala

< Sporočilo je popravil čuči -- 7.4.2008 12:38:05 >

(odgovor članu zabica26)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: VOZICEK STOKKE???
7.4.2008 14:31:17   
zabica26
IZVIRNO SPOROČILO: čuči

slišala sem da je precej nestabilen,da se je eni skoraj prevrnil z otrokom vred seveda.večina pravi da je samo lep in moderen,drugače pa nepraktičen,prelahek,slabo vodljiv,in neudoben za otroka,da se zelo trese med vožnjo po asfaltu,za na makedam,travo in sneg pa sploh ni..je to res,se mi zdi da toliko nepravilnosti za tak denar že nemore biti.prosim za odgovor ker mi je ful všec in bi ga res rada imela.hvala


najprej user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

verjetno so ti to povedale same uporabnice stokke-ja. user posted image user posted image

voziček je med težjimi modernejšimi vozički user posted image , vodljiv je brez težav - probaj v trgovini...ene par vozičkov pelji en krog...z obema rokama, pa z eno roko, pa nared en krog, pa na mestu obrni za 180 stopinj... pa boš mela mal občutka
neudoben za otroka? user posted image tega ne vem...naš hudo udobno lenari...

to sem pa že rekla, da je za na lep teren...pesek, trava odpade oziroma men ga je škoda...je bolš kupit še en terenski voziček al pa nahrbtnik, če ste hudi "terenci"

lahko rečem, da je v primerjavi z našim drugim vozičkov veliko bolje, ker imam otroka višje, se ne sklanjam toliko, je lahko v vozičku z mano za mizo, ko gremo vn kaj pojest in popit, je zelo lep (al pa grd-odvisno koga vprašaš)user posted image

sicer pa je odločitev tvoja...

vem pa, da tiste punce, ki so imele kakršnekoli reklamacije, so dobile nadomestni stokke voziček, deli so dobavljivi, pere se brez težav (preverjeno)...skratka...ne poslušaj nas na forumu, ampak pejt testirat...pa kakšno ammico s stokke vozičkom na cesti ustavi in povprašej...mene jih je že kar nekaj in sem jim dala mal za sprobat, da so mele občutek kako zgleda natovorjen voziček user posted image

(odgovor članu čuči)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: VOZICEK STOKKE???
8.4.2008 9:35:39   
*tajda*
Ta voziček je res bolj mestni,za makedam ga ne priporočam.Mi ga že kar nekaj časa uporabljamo,otrok je stabilen notri,pa imam kar živahnega fantiča.Je zelo vodljv,za po trgovinah sploh super in se med vožnjo po asfaltu ne trese..to da je pa nepraktičen pa ne drži ker je ravno ta voziček prejel toliko nagrad za uporabnost in kakovost.Meni je praktično da imam otroka tako visoko da se mi ni treba sklanjati,da lahko je z nama za mizo v lokalu. Vglavnem bi ga še 1x kupila.

Če pa rabiš voziček za makedam ti ga pa odsvetujem.

(odgovor članu zabica26)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: VOZICEK STOKKE???
9.4.2008 7:20:22   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: čuči

slišala sem da je precej nestabilen,da se je eni skoraj prevrnil z otrokom vred seveda.večina pravi da je samo lep in moderen,drugače pa nepraktičen,prelahek,slabo vodljiv,in neudoben za otroka,da se zelo trese med vožnjo po asfaltu,za na makedam,travo in sneg pa sploh ni..je to res,se mi zdi da toliko nepravilnosti za tak denar že nemore biti.prosim za odgovor ker mi je ful všec in bi ga res rada imela.hvala


pravijo tiste, ki ga seveda nimajo.

za gozdne poti ni, sicer pa tudi ni bil namenjen za to user posted image  ker je to pač vozek za kazat, tam pa te razen srn in kakega lovca ne vidi nobeden user posted image user posted image user posted image

zgleda mogoče res nestabilno, vendar se meni v dveh letih še ni zgodilo, da bi imela probleme s stabilnostjo. mali sam spleza vanj in se tudi rad vozi z njim, kar verjetno kaže, da ni glih neudoben.
slabo vodljivuser posted image  če ta ni odlično vodljiv, potem ne vem, kateri je.

neuporaben? ja pa ja de.....

prelahek? a ne težimo vsi k tem, da imamo čim lažje vozke user posted image  te pa si naj gre kupi traxxa.....user posted image  bo preklela vsak hudičev kilogram...




























_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu čuči)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: VOZICEK STOKKE???
9.4.2008 9:11:02   
roal
jaz sem ta voziček videla prvič lani, in sem rekla, da bom imela definitivno takega. smo bili v tuniziji in ga je imel en mlad par. sicer njun ni bil nevem kako barvast, ampak kar se funkcionalnosti tiče je pa mojem zakon. na koncu več nisem vedela, če imata sabo 5 vozičkov, ali je to samo eden, ker je ta mala enkrat v njem spala, pri večerji je bil stolček za hranjenje... no, in smo se menili, da takrat, ko sta ga ona kupovala, ga še nikjer v SLO ni bilo. pa sta ga naročila direktno iz amerike se mi zdi (no, zdaj pa nisem ziher, če je res amerika bila). takrat je stal okoli 1200 dolarjev, kar je nekje 1000 eurov. ampak razložila sta, da ima vse zraven, še v hojico se ga da spremenit in da je res vreden te cene. tako da... mislim, da se ga splača imet.

(odgovor članu čuči)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: VOZICEK STOKKE???
9.4.2008 10:54:50   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: roal

jaz sem ta voziček videla prvič lani, in sem rekla, da bom imela definitivno takega. smo bili v tuniziji in ga je imel en mlad par. sicer njun ni bil nevem kako barvast, ampak kar se funkcionalnosti tiče je pa mojem zakon. na koncu več nisem vedela, če imata sabo 5 vozičkov, ali je to samo eden, ker je ta mala enkrat v njem spala, pri večerji je bil stolček za hranjenje... no, in smo se menili, da takrat, ko sta ga ona kupovala, ga še nikjer v SLO ni bilo. pa sta ga naročila direktno iz amerike se mi zdi (no, zdaj pa nisem ziher, če je res amerika bila). takrat je stal okoli 1200 dolarjev, kar je nekje 1000 eurov. ampak razložila sta, da ima vse zraven, še v hojico se ga da spremenit in da je res vreden te cene. tako da... mislim, da se ga splača imet.


Stokke vozička se ne da v hojico spremenit (še dobr, glede na to da je hojica nezdrava) . Celoten komplet stane 1000€. Jaz sem ga že poskusila vozit in je res fajn.

(odgovor članu roal)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: VOZICEK STOKKE???
9.4.2008 15:25:39   
Lea2007
Koliko kg pa ima?

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: VOZICEK STOKKE???
9.4.2008 17:00:00   
*tajda*
12,5 kg

(odgovor članu Lea2007)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?