|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Turčija
23.7.2008 8:34:08   
julam
Naš letošnji dopust bo prvič all inclusive varijanta z letalom. Zato nimam pojma, kaj nas čaka. Če mi zna katera odgovoriti na moje dileme, bom vesela.

1. ali na čarterskem poletu dobiš kaj za jesti (letimo ob 18.20)
2. ali so na cliju vedno slo predstavniki ali je to stvar agencije
3. ali so otroci na turških plažah nagci
4. ali ste vzeli s sabo tudi igrače alla kanglica, lopatka,... (gremo na peščeno plažo) - nimam pojma, kako bi jih spakirala

...


hvala! drugo leto bo boljše user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Turčija
23.7.2008 8:45:51   
NATAŠI
mi gremo tudi v turčijo, timotej bo star dve leti in bomo prvič leteli zato me tudi zanima user posted image

(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Turčija
23.7.2008 9:11:08   
nuala
1. Hrano na avijonu dobiš skoraj povsod, ne računaj pa, da boš od nje zelo sita ( razen če letiš z FlyNikki npr, tam se napokaš ). Za otroka vzemi s sabo nekaj, kar je lahko prebavljivo in ima rad ( npr. jabolko, kos kruha ).
2. V ponudbi agencije je navedeno, ali je v kraju ( ali morda celo v hotelu ) slovenski predstavnik. Če ne veš, vprašaj agencijo.
3. Na hotelskih plažah vidiš tudi nagce. Jaz vsekakor priporočam, da jim oblčiš kopalke, saj bo plaža verjetno mivkasta in imajo že pri kopalkah polno peska povsod, če so pa nagi je pa sploh kriza. Na bazenu pa vsekakor kopalke.
4. Skoraj povsod lahko kupiš igrače za otroka, sploh v Turčiji. Morda vzameš s sabo 1 lopatko in malo kanglico in kakšno žogico za prvi dan ali dva. To res ni težko spakirati v torbo. potem pa kupiš, kar je treba.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Turčija
23.7.2008 11:09:01   
lev76
IZVIRNO SPOROČILO: julam

Naš letošnji dopust bo prvič all inclusive varijanta z letalom. Zato nimam pojma, kaj nas čaka. Če mi zna katera odgovoriti na moje dileme, bom vesela.

1. ali na čarterskem poletu dobiš kaj za jesti (letimo ob 18.20)
Mi smo vendar smo imeli jutranji let. Predvidevam da ja.

2. ali so na cliju vedno slo predstavniki ali je to stvar agencije
Naš predstavnik je bil. Na letališču stojijo vsak za svojim štantom in jih je ogromno.
3. ali so otroci na turških plažah nagci
Moja je bila malo mešano (enkrat oblečana enkrat slečena).
4. ali ste vzeli s sabo tudi igrače alla kanglica, lopatka,... (gremo na peščeno plažo) - nimam pojma, kako bi jih spakirala

Jaz nisem imela ničesar sabo, tako da je kar tam jemala plastične kozarčke in z njimi pretakala. Je mela pa kolegica zraven majčkene plastične šalčke in majčkeno vedro in kanglico, pa sta si otroka posojala med sabo.Sicer lahko pa tam nabaviš, tega je ogromno.
...


hvala! drugo leto bo boljše user posted image

(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Turčija
23.7.2008 12:30:38   
Nika v službi
S katero agencijo pa greš? Mi smo šli v Turčijo do zdaj praktično vedno z Globtourjem in oni imajo tam svojo predstavnico. Pride tudi v hotel.

Najbolje, da povprašaš na agenciji, kaj in kako.

Kot so že ostale povedale, dobiš hrano na letalu, vendar za otroka vzame kak prigrizek, ki ga ima rad ali sadje.

Priporočam kopalke iz praktičnih razlogov - zaščita pred mivko, soncem...

Glede rekvizitov za otroke se prav tako pozanimaj v agenciji oz. direktno v hotelu. Hoteli, kjer smo mi bivali (5*, AL), so imeli še vsi cel kup stvari za otroke in tudi v peskovniku je bilo malo morje zadevščin.

Če pa hočeš biti ziher, vzemi s sabo lopatko, kak lonček, kanglico za prvo silo, ostalo pa dobiš tam ali kaj kupiš.

Otrokove stvari (ne vem, koliko je star) lahko spakiraš v mali otroški troley in neseš s seboj na letalo.

Naša ima tak mali troley in si vedno spakira svoje igrače vanj. In ga tudi sama vleče.user posted image

(odgovor članu lev76)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ideje za igre v gozdu
Otrok lahko v gozdu teče, skače, preskakuje, pleza, čofota, se igra z blatom in peskom, se drsa in sanka, raziskuje in o...
Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?