|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čakalne dobe LJ - Reš
28.4.2008 21:52:09   
lučka 25
Pozdravljene!

Vem, da je bilo že veliko napisanega o tem, pa me vseeno zanimajo najnovejše informacije. Za to pa potrebujem vas.
Zanima me kako je s čakalnimi dobami za prvi pregled pred postopkom umetne oploditve in nato koliko se v povprečju čaka nato na potopek. In sicer potrebujem primerjavo med neplodnostno v Ljubljani in Rešem.
Če ima katera še kak drug komentar glede primerjave je dobrodošla.
Najlepša hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čakalne dobe LJ - Reš
29.4.2008 6:14:29   
citrončica
V Lj sem se prijavila prejšnji teden, na pregled pred postpkom, dobila datum 12.9.user posted image ,prvi možni datum -so mi napisali,
samo čez poletje-julij,avgust- v Lj ne delajo umetnih....upam, da ti bo v pomoč..srečnouser posted image

< Sporočilo je popravil citrončica -- 29.4.2008 6:15:00 >

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čakalne dobe LJ - Reš
29.4.2008 8:55:24   
Zvezdica
Poydravljena,

Za GK ne morem povedati točno, sem bila pa naročena k dr Voglerju in sem čakala en mesec na pregled, pri Rešu ravno tako. Prvič sem bila naročena 7.2.08, potem sva en mesec počakala, ker sem imela poseg pa je bilo prekmalu, Zdaj pa sem na inekcijah in upam, da bom kmalu na punkciji in dalje.
Kolikor vem, se ne čaka dolgo niti na GK.

Upam, da boš čimprej na vrsti, kjerkoli pač že boš.






_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čakalne dobe LJ - Reš
29.4.2008 9:15:19   
lučka 25
Najlepša hvala. Namreč danes me še čaka pregled UZ, da bo "končno" G pogledal če sploh reagiram na klomifen. Je pa to zadnji ciklus s K. potem pa je rekel, da mi sledi umetna oploditev, ker mi po vseh terapijah in posegih kot kaže ne preostane drugega.
Še enkrat hvala.user posted image

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čakalne dobe LJ - Reš
29.4.2008 9:22:47   
anonimn
Vse gre zelo hitro,odvisno h kateremu ginekologu greš,jaz npr.hodim k prof. Tomaževiču pa tudi ne čakam dolgo v prvi postopek pa boš verjetno prišla septembra ,ker se leonišče čez poletje zapre.Pa punca moj predlog ti je ne poslušaj preveč žensk okrog sebe,ker ne bo tako hudo kt ti bodo natvezile nekatere.Lp pa srečno!

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čakalne dobe LJ - Reš
29.4.2008 9:27:39   
lučka 25
Hvala!
Sedaj še zbiram malo mnenja in se tako odločava kam bi šla. Ne vem pa, zakaj me je strahuser posted image  Mogoče, ker je bila sedaj svakinja v 2. postopku in sem bolj pozorno poslušala o vsem in sem slišala samo kako boli. Važno je, da je potem pravi rezultat user posted image . user posted image

(odgovor članu anonimn)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čakalne dobe LJ - Reš
29.4.2008 9:30:45   
anonimn
No vidiš to je ta problem ,ker vse tako pravijo ,da boli pa ni res!Normalno da malo zaboli a če veš zakaj si tam potrpiš!Drži se dekle pa ne odločaj se predolgo ,ker je pred vama še dolga pot!

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čakalne dobe LJ - Reš
29.4.2008 12:26:06   
sayuri
lučka25 naj te potolažim, da bolečine niso nič hudega in da je darilo na koncu prečudovito. Jaz sem že ena od tistih, ki je ni bilo strah injekcij in tudi punkcija zame ni bila boleča. ZA naše user posted image  smo pripravljeni narediti marsikaj in ko si enkrat v postopku, se vse skupaj tko hitro odvija.....injekcije in špikanje sploh niso takšen bavbav, kot v začetku misliš. KAr pogumno v boj user posted image

(odgovor članu anonimn)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Čakalne dobe LJ - Reš
29.4.2008 14:14:27   
lučka 25
Hvala za spodbudne besede. Sem že polna optimizma in sem tudi jaz pripravljena iti skozi vse in pozabiti na bolečino, ampak razmišljati le o lepem rezultatu - to je user posted image . user posted image

citrončica, naj ti čas do pregleda in postopka hitro mine. user posted image
Zvezdica, naj vama uspe in bosta dočakala user posted image  ali user posted image user posted image .user posted image
anonimn, veliko sreče in upam, da kasneje užitkov ob user posted image .user posted image
Sayuri, naj vama ob enem user posted image , še polepšata in razveselita družinico vajina kmalu pričakovana user posted image user posted image . user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Čakalne dobe LJ - Reš
29.4.2008 14:22:51   
ledenka
pri Rešu čakaš en mesec za prvi pregled, potem gre pa hitro user posted image  samo v tem trenutku mu zmanjkuje postopkov na koncesijo in greš takoj v postopek samo kot samoplačnik. čakalna doba za koncesijo pa ne vem, kakšna je pri njem.

pa ne skrbi - postopek sicer ni fajn, ampak tako boleč pa spet ni. tako da te ni treba bit strah!  

< Sporočilo je popravil ledenka -- 29.4.2008 14:24:01 >


_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Čakalne dobe LJ - Reš
1.5.2008 19:44:49   
Anonimen
Jaz ti priporočan ginekologijo v Ljubljani. Reš je zelo hiter površen nobene razlage ne dobiš pri njem...4 neuspele postopke pri njem imava za seboj. Za Ljubljano vse pohvale ,je razlika če je denar v igri ali pa res strokovnost! Upam da razumeš!

(odgovor članu ledenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?