|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mlečni izdelki
3.4.2008 22:30:33   
galileja
oj, a mi lohk poveste od kdaj naprej dat dojenčku mlečne izdelke: jogurti, skute. Katere izdelke uporabljate oz. priporočate?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mlečni izdelki
3.4.2008 22:38:01   
biga
Joj, o tem je bilo pa že toliko napisanega. Če v družini nimate alergij, lahko začnete uvajati mlečne izdelke (jogurte, sir, skute, kislo smetano) po 7. mesecu, samo mleko pa po enem letu. Za začetek vse polnomastne izdelke, nič "light" variant, navaden jogurt in skuto od Ljubljanskih mlekarn, kamor umešaš sadje po izbiri. Ne kupuj že pripravljenih sadnih jogurtov in skutk, ker vsebujejo preveč dodatkov, E-jev ipd. sranja.

(odgovor članu galileja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mlečni izdelki
3.4.2008 23:20:40   
sandra85
zelo so različna mnenja pediatrov!
js sem mu začela dajat nekje pri 6,5. mesecih  malo kisle smetane v zelenjavo, pri 7. mesecih pa sem začela dajat še navaden polnomasten jogurt z umešanim sadjem-ki sem ga sama umešala, nikoli mu ne dam jogurt z že umešanim sadjem.
pri nas ni nobenih alergij
začni pa pri malih količinah


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mlečni izdelki
4.4.2008 7:55:02   
kristinaj
okoli 7m mu lahko daš probat par žličk. in če mu je všeč lahko kar celo. jaz sem naši najprej dala skutke od LM ampak so dostikrat slabe, plesnive, kisle.....tudi od fruchtzwerge sem ji dajala.. one tamale.... potem sem prešaltala na skutke s sadjem prav tako od LM, pa monte, pudingi od vindije, tisti, ki imajo rebrast lonček....so zelo dobri... pa sirčke v mineštrco.... sirček na kruhu....

alpsko mleko sem ji začela dajat okoli 8m skupaj s čokolešnikom, čokolinom, greskom, polento, rižkom na mleku..... drugače je pa dobila zjutraj in zvečer polno dozo aptamila.......in še danes ko ima leto ji dajem aptamil, ker vsebuje potrebne vitamine, pa še hitreje je pripravljeno ....

vsi izdelki morajo biti polnomastni....

(odgovor članu galileja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Katero ime za fantka?
milki

Katero ime vam je lepše?

Nikolaj (52%)

Teodor (48%)


Število vseh glasov: 348

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!