|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   GT3 voznice
13.4.2008 10:20:15   
nimfica
Pozdravljene

Mi lahko malo opišete lastnosti tega vozička, pa prednosti in slabosti,prosim

npr.
vodljivost
ali gre v obe smeri obrnit
ali gre v ravni položaj
ima otrok notri veliko prostora? Ker namreč pri taprvi sem imela Buzza, pa mi je bil malo mali sedež
nakupovalna košara
pa še kaj


sej ga imam namen it prečekirat, ampak izkušnje iz prve roke so naj naj

hvala in Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: GT3 voznice
13.4.2008 10:58:01   
nimfica
aja še nekaj, rodila bom oktrobra in me zanima ali potrebujem košaro al ne??

hvala

(odgovor članu nimfica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: GT3 voznice
13.4.2008 15:45:48   
gruška
Jaz ga imam in sem noro zadovoljna... edina "pomanjkljivost" je v tem, da je precej težak za dvigovat v avto, pa zložen tudi zavzame kar nekaj prostora ... ampak, če imaš dovolj velik prtljažnik ti lahko rečem samo: najboljši je user posted image  (je zelo vodljiv, ima dobro vzmetenje, gre v ravni položaj, je prostoren (tako voziček kot nakupovalna košara), ... ). Ne moreš ga sicer obrniti v obe smeri, vendar mene to nič ne moti ... ko je še v košari (ki ti jo priporočam - tudi naša je rojena konec oktobra in brez košare je res ne bi dajala v voziček) otročka gledaš, ko pa daš v športni del, pa je itak fino, da otrok gleda naprej...
Pa na ročaju je super torbica, ki jo lahko snameš ... ob straneh ima nastavek za pijačo, ...
Jaz res ne najdem minusa - razen kot sem rekla teža, pa še ta mene ne moti ...

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu nimfica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: GT3 voznice
13.4.2008 16:09:55   
Strawberrie Cherrie
Me ni navdušil. 

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: GT3 voznice
13.4.2008 21:40:29   
piko12
Jaz ga imam tudi in se čist strinjam z gruško. Odvisno pa je, kje se misliš vozit. Za po asfaltu, kofetkanje  in šoping centrih gaje brezveze nabavljat, midva pa sva večinoma na makadamu, njivah in podobnem terenu in je super. Košara pa je bila meni zakon, čeprav sem rodila julija. Napokaš ga noter in pripneš na voziček, če pa zaspi, pa vse skupi snameš, daš v sobo in veselo spi dalje. Noter je bil celih 5m. Pa če imaš majhen avto, fajn premisli, sploh, če misliš kam dalj hodit in imet več prtljage.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...
Top poletno varstvo za otroke 2024
Napočil je čas, ko je treba poiskati in rezervirati termine za poletne počitnice. Mi smo vam pripravili izbor TOP idej z...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?